23-11-2017: Vrijetijdscongres Flevoland 2017

Vrijetijdscongres Flevoland 2017
Toerisme Flevoland organiseert op 23 november in het Agora Theater in Lelystad het Vrijetijdscongres Flevoland.


Tijdens dit jaarlijkse congres van Toerisme Flevoland komen ondernemers, beleidsmakers en andere geïnteresseerden uit de Flevolandse Vrijetijdssector bij elkaar om kennis en inspiratie op te doen en om te netwerken. Deze keer staan de veranderingen en mogelijkheden van de vrijetijdssector in de 21e eeuw centraal en hoe hier op ingespeeld kan worden om Flevoland tot trending topic te maken.


Keynote speaker is Peter Rømer Jansen, industry expert & strategic business developer, uit Denemarken. Hij vertelt over hoe de wensen, ervaringen en belevingen van de gast van nu én van morgen veranderen en hoe daardoor de rol van de vrijetijdssector ook moet mee veranderen om succesvol te zijn en te blijven.


Verder bestaat het programma uit een aantal inspirerende lezingen waarin de deelnemers tips en ideeën krijgen over hoe je toekomstige bezoekers beter bereikt, het gebruik van reviews en hoe je social media inzet in de 21e eeuw. En er zal op een interactieve manier gekeken worden naar het Verhaal van Flevoland. Wat is dit Verhaal precies, hoe dragen we dit gezamenlijk uit en hoe bouwen we daarmee gezamenlijk aan éénsterk MERK Flevoland.


Het vrijetijdscongres Flevoland vindt plaats op donderdag 23 novemberin het Agora Theater in Lelystad. Kijk hier voor meer informatie. Wil je erbij zijn? Meld je dan hier aan.



Meer informatie op: https://www.uwbijeenkomst.nl/vrijetijdscongres2017/programma/

||| Nieuws |||

20/01/26
Hopscotch aan de slag voor Minor Hotels
Per januari 2026 heeft Minor Hotels, een van ’s werelds meest toonaangevende hotelgroepen, Hopscotch Netherlands aangesteld als PR-partner voor de Benelux. In deze samenwerking is Hopscotch Netherlands verantwoordelijk voor de strategische positionering en promotie van Minor Hotels in Nederland, België en Luxemburg.
20/01/26
Exclusief voor leden
Primeur cultureel festival VLOED in en rondom Zandvoort
Van donderdag 14 t/m zaterdag 16 mei vindt in Zandvoort de eerste editie plaats van VLOED, een nieuw jaarlijks festival. Een multifestivalmet zowel muziek, theater en dans. Zowel in Zandvoort te zien maar acts vind je ook in de duinen.
20/01/26
Klaas van Erp draagt aandeel van Maas recreatie bedrijfsmakelaardij over
Na 25 jaar met grote betrokkenheid en plezier werkzaam te zijn geweest bij Maas recreatie bedrijfsmakelaardij, doet Klaas van Erp een stap terug. Hij draagt zijn aandeel over aan zijn compagnon Jappe Eggink, waarmee Jappe 100% eigenaar wordt.
20/01/26
Exclusief voor leden
Emirates biedt veganistische gerechten aan zonder vleesvervangers
Luchtvaarbedrijf Emirates kondigt aan dat het nieuwe veganistische gerechten die volledig draaien om echte, onbewerkte plantaardige ingrediënten in het menu opneemt. Op dit moment gaat het om jaarlijks 500.000 maaltijden. De luchtvaartmaatschappij kiest bewust voor een “back-to-basics”-benadering, waarbij peulvruchten, granen, noten, zaden en seizoensgroenten centraal staan, in plaats van bewerkte vleesvervangers.
19/01/26
Beerze Bulten bekroond tot ‘Fijnste Familiecamping 2026’
Afgelopen vrijdag vond in Stuttgart het PiNCAMP Gala plaats, waar de winnaars van de ANWB-Verkiezing bekend werden gemaakt. Met grote trots mocht Beerze Bulten daar de award voor ‘Fijnste Familiecamping 2026’ in ontvangst nemen. Een prachtige erkenning voor het vakantiepark, dat al meer dan 75 jaar inzet op kwaliteit, beleving en gastvrijheid voor het hele gezin.
19/01/26
RAI vereniging en Jaarbeurs werken samen aan Motorbeurs 'All brands United'
Koninklijke Jaarbeurs en RAI Vereniging brengen dit jaar vrijwel alle gerenommeerde motormerken samen tijdens MOTORbeurs Utrecht . Dit jaar is het de 40ste editie van MOTORbeurs Utrecht en de derde keer dat motormerken gezamenlijk naar voren komen onder het motto ‘All Brands United’.
19/01/26
Exclusief voor leden
Rotterdamse Leuvehaven krijgt groene metamorfose
De gemeente start met de herinrichting en vergroening van de Leuvehaven. Het gebied moet groener, aantrekkelijker en beter toegankelijk worden voor bewoners en bezoekers. Het is de opmaat voor veel meer groen in de Maasstad.
19/01/26
Exclusief voor leden
Maastricht sterker in handel iconische auto's
Autobeurs InterClassics Maastricht 2026 kijkt terug op een succesvolle editie, waarin een nieuw bezoekersrecord werd gevestigd. In totaal bezochten 44.323 kopers en liefhebbers de 31e editie van de klassiekerbeurs in MECC Maastricht. Nog belangrijker voor de beurs, de handel in deze iconische auto's wordt groter.