Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 26-01-2022
Auteur: Marc Gerlings

Giftcard van het jaar 2021 / 2022

Giftcard van het jaar 2021 / 2022
Foto: VVV Nederland
Gister werd de Giftcard van het Jaar Verkiezing 2021/2022 gepresenteerd. De VVV Cadeaukaart kwam als winnaar tevoorschijn in de categorie Multi Keuze Cadeaukaart.  De kaart VVV Lekkerweg won de titel in de categorie Dagje, Avondje Uit. In de categorie Overnachten & Reizen won WeekendjeWeg Cadeau Card.

Consumenten konden stemmen op hun favoriete cadeaukaart en op 25 januari zijn de winnaars bekend gemaakt. Voortaan mogen de VVV Cadeaukaart en de VVV Lekkerweg (voor categorie Dagje je en avondje uit) de titel ‘Giftcard van het Jaar 2021/2022’ gebruiken. 

Bij Sport & Actief won de ANWB cadeaukaart. Bij categorie Belevenissen won GiftforYou. De overall winnaar werd de bol.com cadeaukaart.

Reactie van VVV op de twee winnende kaarten

De VVV Cadeaukaart werd door de consument gekozen tot Giftcard van het Jaar in de categorie Multi Keuze Cadeaukaart. "Wij zijn bijzonder blij dat consumenten onze VVV Cadeaukaart als beste hebben gekozen. De combinatie van de lange geldigheid van de cadeaukaart en dat je hem kunt besteden in winkels en webshops, maar ook in restaurants en voor allerlei belevenissen is uniek en consumenten waarderen dat door op ons te stemmen”, aldus Linda de Lange, Marketing Manager bij VVV Cadeaukaarten. De VVV Lekkerweg, winnaar in de categorie Dagje, Avondje Uit, kan gebruikt worden voor een dagje uit of nachtje weg. Linda de Lange: "Wij zijn trots dat maar liefst twee van onze cadeaukaarten de prestigieuze titel ‘Giftcard van het Jaar’ mogen dragen. Steeds meer consumenten ervaren de oneindige mogelijkheden met de VVV Cadeaukaarten.”

De Giftcard van het Jaar Verkiezing

De Giftcard van het Jaar Verkiezing is een verkiezing waar consumenten via de website Giftcardvanhetjaar.nl hun stem uitbrengen op hun favoriete cadeaukaart. Er kon gestemd worden in de periode van 19 oktober tot en met 17 november 2021 in 14 verschillende categorieën.

Trefwoorden: giftcard, verkiezing, weekendje weg, overnachten,

CELTH



||| Nieuws |||

22/04/25
Exclusief voor leden
Future Dikes krijgt steun van boekingsplatform
Natuurhuisje doneert 50.000 euro aan het project Future Dikes van Radboud Universiteit. Dijken vol natuur zijn niet alleen leuk voor recreanten maar het biedt dieren en insecten lange verbindingen met andere natuur.
22/04/25
Twee Utrechtse informatiepunten open Hollandse Waterlinies en Neder-Germaanse Limes
In de provincie Utrecht zijn twee nieuwe informatiepunten geopend over het UNESCO Werelderfgoed: de Hollandse Waterlinies en de Neder-Germaanse Limes.
18/04/25
Website Ophetwater.nl voor routes op het water
Het Watersportverbond heeft een nieuwe website gelanceerd: Ophetwater.nl. Deze gebruiksvriendelijke ...
18/04/25
Nederlands toerisme licht in de min in eerste twee maanden van 2025
Nederland heeft in toeristisch opzicht een matige eerste twee maanden van 2025 achter de rug. Het aantal gasten in logiesaccommodaties daalde met 2,1% ten opzichte van dezelfde periode in 2024. In overnachtingen gemeten was de daling met -4,0% nog sterker.
18/04/25
Exclusief voor leden
Efteling kondigt nieuwe familieattractie en heropening van Wonder Hotel aan
De Efteling heeft spannende nieuwtjes voor haar bezoekers. Zo komt er een nieuwe familie-attractie en heropent het Eftelinghotel na een grondige renovatie.
18/04/25
Camperverhuurplatform Goboony professionaliseert hulpverlening
Goboony, het grootste camperdeelplatform van Europa, gaat een nauwe samenwerking aan met VHD Alarmcentrale, dé specialist in camperhulpverlening.
18/04/25
Oprichters KNAB en Albelli investeren €1 miljoen in snelgroeiend platform Glampings.com
Bij 2de investeringsronde heeft Glamping.com een groeikapitaalinjectie opgehaald om luxe camperen toegankelijker te maken voor een breed publiek.
18/04/25
Zuid-Limburg optimaliseert fietsknooppuntennetwerk
Zuid-Limburg heeft haar fietsknooppuntennetwerk herzien en geoptimaliseerd op het gebied van spreiding, beleving en veiligheid. Al met al zijn er deze winter een kleine 75 Zuid-Limburgse knooppunten bijgekomen, met een totale lengte van zo’n 400 km.

||| Agenda |||

05/05/25 t/m 11-05-25
05/05/25 t/m 11-05-25: The Greater Bay Area Leisure Tour
Het Nederlandse J2Leisure organiseert samen met haar Chinese partner Glopen van 5 tot en met 11 mei ...
20/05/25
20/05/25 t/m 20-05-25: LDA Kennisdag: Innovatie in data
Op dinsdag 20 mei staat, op de LDA Kennisdag 2025, alles in het teken van innovatie in data&nbs...
26/05/25
26/05/25 t/m 26-05-25: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2025
De Breda University of Applied Sciences organiseert in samenwerking met het Ministerie van Infr...
24/06/25
24/06/25 t/m 24-06-25: Vakbeurs Vakantiehuis van de Toekomst
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert op dinsdag 24 juni 2025 de vakbeurs 'V...
25/06/25
25/06/25 t/m 25-06-25: Vakbeurs Family Entertainment Centers
Pleisureworld organiseert op woensdag 25 juni 2025 de Vakbeurs Family Entertainment Centers op ...