Geplaatst op: 04-09-2013
Auteur: Marc Gerlings

Vueling zoekt innovatieve app

Vueling zoekt innovatieve app

Luchtvaartmaatschappij Vueling is op zoek naar verbetering voor de app. Dat doet het bedrijf op een eigenwijze manier, met een hackaton.

De Spaanse vliegtuigmaatschappij Vueling daagt programmeurs uit om binnen 24 uur een mobiele app te ontwikkelen tijdens de eerste Vueling Hackaton in Barcelona.

De app moet de ervaring van passagiers verrijken met bijvoorbeeld nieuwe features, games of entertainment. Tijdens het boeken van de vlucht, het wachten op het vliegveld of gedurende de vlucht zelf. Vueling staat open voor de creativiteit van de deelnemers. IT’ers over de hele wereld kunnen zich vanaf nu inschrijven voor de Vueling Hackaton op 8 en 9 november in het Mobile World Center in Barcelona. Het winnende team wordt beloond met 5.000 euro en voor ieder teamlid een gratis vlucht naar een Vueling bestemming naar keuze.

De hackathon start op 8 november om 18.00 uur en eindigt de volgende dag op hetzelfde tijdstip. Een hackathon is een event waarbij computer programmeurs en andere software ontwikkelaars samenwerken aan software projecten.

Teams die ervaring hebben met het ontwikkelen van apps en deze uitdaging aan willen gaan, kunnen zich tot en met 30 september registreren via de volgende link.
Trefwoorden: Vueling, app, hackaton, webdesign

CELTH





||| Nieuws |||

20/02/25
Exclusief voor leden
TUI, Corendon en Sunweb populairste Nederlandse touroperators
De afgelopen drie jaar boekte 34% van de Nederlanders een reis bij een touroperator. TUI Nederland is favoriet, gevolgd door Corendon en Sunweb.
16/02/25
Exclusief voor leden
Europese luchthavens verwelkomen meer passagiers dan voor de pandemie
In 2024 hebben Europese luchthavens voor het eerst sinds de pandemie meer passagiers verwelkomd dan in 2019. Voor 2025 verwacht ACI EUROPE een verdere groei van 4% in passagiersverkeer, ondanks economische onzekerheden en geopolitieke spanningen.
16/02/25
Exclusief voor leden
DERTOUR Group neemt Hotelplan Group over, HomeToGo verwerft Interhome
Op 12 februari 2025 kondigde DERTOUR Group de overname aan van Hotelplan Group van Migros, met uitzondering van Interhome. Dat onderdeel wordt overgenomen door HomeToGo Group.
16/02/25
Veelbelovende start voor TUI Group in het nieuwe boekjaar 2025
TUI Group heeft een sterke start gemaakt in het eerste kwartaal van het boekjaar 2025. Het onderliggende EBIT groeide voor het tiende kwartaal op rij. TUI CEO Sebastian Ebel benadrukte dat de resultaten laten zien dat TUI op koers ligt voor verdere groei in het volledige jaar.
10/02/25
Amsterdam heeft weer terminal voor Eurostar
Vanaf vandaag hoeven internationale treinreizigers van de Eurostart op de verbinding van Amsterdam n...
06/02/25
Nationale campermarkt
Op zaterdag 5 april vindt de tweede editie van de Nationale Campermarkt plaats bij FlevoNice in Biddinghuizen.
31/01/25
Exclusief voor leden
Reisboekingen in de plus maar grote verschillen tussen bestemmingen
In 2024 is het aantal reisboekingen met 3% gestegen ten opzichte van 2023. . Europa is stabiel als reisbestemming maar op Azië na verliest intercontinentaal reizen. Ook zien we grote beweging tussen de verschillende vakantielanden met forse winnaars maar ook verliezers.
27/01/25
Lifetime Achievement voor Frank Oostdam
Frank Oostdam, voormalig directeur van ANVR, heeft op het Reisgala 2025 de Lifetime Achievement Award gekregen. Volgens de jury bekleedde hij jarenlang een sleutelpositie in de branche.