Bezoekers website Kerstmarkten.nl stijgt met 62%
![Bezoekers website Kerstmarkten.nl stijgt met 62%](images/20131213_123642.jpg)
Kerstmarkten.nl, onderdeel van WeekendjeWeg.nl, signaleert 62% stijging in het websitebezoek ten opzichte van 2012. De top 10 bestemmingen onder websitebezoekers wijst Duitsland aan als kerstmarktbestemming nummer één, gevolgd door België en Nederland.
Vorig jaar bezochten in totaal 623.000 kerstfanaten Kerstmarkten.nl. Naar verwachting zal de teller eind 2013 op meer dan 1.000.000 bezoekers staan. Woordvoerder Ed Trentelman: "Kerstmarkten zijn dit jaar een geliefd dagje uit of weekendje weg. We merken dit jaar dat er opvallend veel belangstelling is voor een bezoek aan Nederlandse kerstmarkten in combinatie met attracties zoals ijsbanen.”
Uit een kleinschalige poll op Kerstmarkten.nl blijkt dat 83,9 procent van de bezoekers minimaal één keer per jaar naar een kerstmarkt gaat. Het bezoek wordt in veel gevallen een dag van tevoren gepland (66,7%). Bij 42,1 procent van de kerstmarktbezoekers gaat de voorkeur uit naar een bezoek met partner.