Geplaatst op: 08-07-2014
Auteur: Marc Gerlings

Wollebrand beste terras 2014 + overzicht provincies

Wollebrand beste terras 2014 + overzicht provincies

Party- en Waterskicentrum Wollebrand is op de eerste plaats van de Misset Horeca Terras Top 100 geëindigd. Het Zuid-Hollandse bedrijf laat daarmee Spaarne66 uit Haarlem (tweede plaats) en Boshuys Hermitage uit Oisterwijk (plek drie) achter zich.

Wollebrand staat al jaren in de Terras Top 100 en schurkte enkele malen dicht tegen de nummer één positie aan. Maar nu mogen ondernemerspaar Barry en Judith Zwinkels en hun team zich het beste terras van Nederland noemen.

Misset Horeca-hoofdredacteur Martine Zuil: "Een meer dan terechte winnaar. Tijdens de mystery visits scoorde Wollebrand al enorm goed op vrijwel alle onderdelen. Toen we vervolgens met de hoofdjury op bezoek kwamen, werden we overdonderd door de efficiency, het vakmanschap én de gastvrijheid op dit indrukwekkende terras.”


Publieksprijs Hooihuis

Het terras vanZoetelief uit ‘s-Hertogenboschis gehuldigd als hoogste nieuwe binnenkomer, op plek 28. De snelste stijger dit jaar isRestaurant Havenrijk uit Uitgeest. Dit terras stond vorig jaar nog op plek 89, maar stijgt dit jaar 71 plaatsen naar plek 18. Tot slot is er nog de publieksprijs en die wordt geprolongeerd doorHet Hooihuis uit Roosendaal.

Elf van de twaalf provincies zijn dit jaar in de lijst vertegenwoordigd. Alleen de terrassen uit Groningen wisten niet tot de beste honderd door te dringen. Dit zijn de winnaars per provincie:


Naam Locatie Provincie Plek op ranglijst


Wollebrand Honselerdijk Zuid-Holland 1

Spaarne66 Haarlem Noord-Holland 2

Boshuys Hermitage Oisterwijk Noord-Brabant 3

Jachthavens Galamadammen Koudum Friesland 6

Alt Arce Arcen Limburg 8

De Olliemölle Borculo Gelderland 11

Prins Mauritshuis Blokzijl Overijssel 15

Bremerbergsehoek Biddinghuizen Flevoland 30

Waterfront Vlissingen Zeeland 31

Kasteel Montfoort Montfoort Utrecht 48

Abdij de Westerburcht Westerbork Drenthe 88

Trefwoorden: beste terras

CELTH



||| Nieuws |||

13/02/26
Exclusief voor leden
Hoe pak je overname van je bedrijf aan?
Terwijl de Nederlandse MKB-overnamemarkt tekenen van herstel vertoont, dreigt een groot deel van de bedrijfswaarde verloren te gaan door gebrek aan adequate voorbereiding.
12/02/26
Exclusief voor leden
Twintig actievoerders bezetten Lelystad Airport
Een groep van twintig Greenpeace-actievoerders heeft vanochtend het hoofdgebouw van Lelystad Airport bezet. Ze eisen dat het nieuwe kabinet een streep zet door de plannen om het vliegveld te openen voor vakantievluchten.
11/02/26
Exclusief voor leden
Doorbraak duurzame vliegtuigbrandstof met SIENNA-reactor
Het Europese project TAKE-OFF, geleid door het Nederlandse TNO, bundelt de krachten van tien partners om technologie te ontwikkelen die CO2 en hernieuwbare waterstof omzet in SAF.
11/02/26
Jasper Tieleman versterkt team Maas
De recreatie- en watersportsector krijgt er een gedreven en ervaren professional bij. Met de komst van Jasper Tieleman versterkt Maas recreatie bedrijfsmakelaardij haar team met iemand voor wie recreatie niet alleen een branche is, maar een familie-erfenis.
10/02/26
Exclusief voor leden
Limburgse VVV’s kiezen datamonitor van Toerisme Veluwe Arnhem Nijmegen
De vier Limburgse destinatieorganisaties, verenigd in Stichting Samenwerkende VVV’s Limburg, ondertekenden de licentieovereenkomst voor de Tourism Leisure Monitor van Toerisme Veluwe Arnhem Nijmegen.
10/02/26
Exclusief voor leden
Summio vakantieparken verlengt 5 parken en start nieuw park
Summio Parcs start het nieuwe jaar meteen met groei. Vijf vakantieparken hebben besloten hun samenwerking met de organisatie te verlengen. Daarnaast is het portfolio uitgebreid met een nieuw park en staat er een verdere groei op de planning - voor zowel verhuur als exploitatie.
10/02/26
Serie Schiphol Airport krijgt derde seizoen
Na de eerste twee seizoenen keert het RTL 5-programma Schiphol Airport terug met een gloednieuw derde seizoen. De serie biedt een exclusieve blik achter de schermen van de grootste luchthaven van Nederland.
10/02/26
Veel gezinsboekingen voor Emirates bij start 2026
Januari is traditioneel een piekmaand voor boekingen van gezinsreizen bij Emirates. Economy-reizigers boekten vroeg, met name groepen en gezinnen: meer dan 65% van de groepsboekingen werd minimaal drie maanden voor vertrek gemaakt en ruim 65% van de families boekte ten minste twee maanden vooraf.

||| Agenda |||

13/02/26 t/m 15-02-26
13/02/26 t/m 15-02-26: Fiets en Wandelbeurs
De Fiets en Wandelbeurs 2026. Drie dagen vol inspiratie, routes, outdoormateriaal, lezingen en vakan...
24/02/26
24/02/26 t/m 24-02-26: Tourism skills: getting this right matters
The European tourism sector faces a simple reality:without the right skills, growth is not sustainab...
09/03/26
09/03/26 t/m 09-03-26: Nationaal Congres Evenementen 9 maart 2026
11? NCE is in Zandvoort op 9 maart 2026. De gemeente heeft zich, in samenwerking Zandvoort Marketing...
10/03/26
10/03/26 t/m 10-03-26: Opendeurdag Experience Factory Antwerpen; Europa’s grootste Indoor FEC Attractie
Primeur Langste E-Kart circuit van Europa en TimeMissionDatum: dinsdag 10 maart 2026Locatie: Michiga...
02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...