Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 16-03-2015
Auteur: Marc Gerlings

Wyndham verstevigt positie verhuur vakantiehuizen met Happy Home

Wyndham verstevigt positie verhuur vakantiehuizen met Happy Home
NOVASOL van moederbedrijf Wyndham Vacation Rentals heeft de operationele verhuur van vakantiehuizen van merk Happy Home heeft overgenomen. Nu heeft het bedrijf 4 merken met in totaal een aanbod van 40.000 huizen.

Het merk Happy Home blijft bestaan, opererend vanuit het kantoor in Alkmaar, en wordt toegevoegd als extra consumentenmerk aan het portfolio van de NOVASOL Group. "Met de overname van Happy Home voegen wij een extra dimensie toe aan onze eigen ervaren en professionele organisatie,” aldus Frans Schoon, directeur van NOVASOL Benelux. "De sterkte van Happy Home zit vooral in de sterke bekendheid van het merk, een groot klantenbestand en een gevarieerd aanbod van vakantiehuiscontracten in Centraal- en Zuid Europa dat uitstekend aansluit bij het bestaande aanbod van NOVASOL.”

Van Haaster leidt team
NOVASOL by Wyndham Vacation Rentals verstevigt met de overname haar positie als marktleider in verhuur van vakantiehuizen in Europa. Juliette van Haaster geeft namens Happy Home leiding aan een team van zo’n vijfentwintig medewerkers waar persoonlijke aandacht naar huiseigenaren en gasten een centrale rol speelt.

Juliette van Haaster: "Happy Home is al meer dan 25 jaar als speler actief maar met deze nieuwe opzet, door onderdeel van de NOVASOL Group te worden, zijn de mogelijkheden fors toegenomen. Wij kunnen daardoor onze huiseigenaren en loyale gasten blijven verzekeren van onze uitstekende service.”

4 merken 40.000 huizen
De merken NOVASOL, Happy Home, Dansommer en Cuendet hebben in totaal meer dan 40.000 vakantiehuizen onder contract. De NOVASOL Group heeft daarmee binnen Europa een leidende positie binnen haar branche. Ieder jaar kiezen ruim 1,5 miljoen vakantiegangers voor vakantieaccommodaties verzorgd door NOVASOL.
Trefwoorden: vakantie, vakantiehuizen, verhuur, Novasol, Wyndham, marketing

CELTH



||| Nieuws |||

24/04/25
KLM voegt Barbados weer toe aan winterbestemmingen
KLM start in het winterseizoen van 2025 met de heropening van de nieuwe tropische bestemming Bridget...
24/04/25
Exclusief voor leden
Regent renoveert twee cruiseschepen
Regent Seven Seas Cruises, renoveert twee schepen in 2025 en 2026. Het gaat om de Seven Seas Mariner en Seven Seas Voyager. De Mariner mag als eerste omdat het in 2026 een wereldcruise vaart.
24/04/25
BinnenhofBuiten doneert spiegelend kunstwerk aan Flora Restaurant en Filmhuis
Het Haagse stadsprogramma BinnenhofBuiten schenkt een monumentaal kunstwerk van de Haagse kunstenaar Marleen Sleeuwits aan Flora Restaurant en Filmhuis.
22/04/25
Exclusief voor leden
Future Dikes krijgt steun van boekingsplatform
Natuurhuisje doneert 50.000 euro aan het project Future Dikes van Radboud Universiteit. Dijken vol natuur zijn niet alleen leuk voor recreanten maar het biedt dieren en insecten lange verbindingen met andere natuur.
22/04/25
Twee Utrechtse informatiepunten open Hollandse Waterlinies en Neder-Germaanse Limes
In de provincie Utrecht zijn twee nieuwe informatiepunten geopend over het UNESCO Werelderfgoed: de Hollandse Waterlinies en de Neder-Germaanse Limes.
18/04/25
Website Ophetwater.nl voor routes op het water
Het Watersportverbond heeft een nieuwe website gelanceerd: Ophetwater.nl. Deze gebruiksvriendelijke ...
18/04/25
Nederlands toerisme licht in de min in eerste twee maanden van 2025
Nederland heeft in toeristisch opzicht een matige eerste twee maanden van 2025 achter de rug. Het aantal gasten in logiesaccommodaties daalde met 2,1% ten opzichte van dezelfde periode in 2024. In overnachtingen gemeten was de daling met -4,0% nog sterker.
18/04/25
Exclusief voor leden
Efteling kondigt nieuwe familieattractie en heropening van Wonder Hotel aan
De Efteling heeft spannende nieuwtjes voor haar bezoekers. Zo komt er een nieuwe familie-attractie en heropent het Eftelinghotel na een grondige renovatie.

||| Agenda |||

05/05/25 t/m 11-05-25
05/05/25 t/m 11-05-25: The Greater Bay Area Leisure Tour
Het Nederlandse J2Leisure organiseert samen met haar Chinese partner Glopen van 5 tot en met 11 mei ...
20/05/25
20/05/25 t/m 20-05-25: LDA Kennisdag: Innovatie in data
Op dinsdag 20 mei staat, op de LDA Kennisdag 2025, alles in het teken van innovatie in data&nbs...
26/05/25
26/05/25 t/m 26-05-25: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2025
De Breda University of Applied Sciences organiseert in samenwerking met het Ministerie van Infr...
24/06/25
24/06/25 t/m 24-06-25: Vakbeurs Vakantiehuis van de Toekomst
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert op dinsdag 24 juni 2025 de vakbeurs 'V...
25/06/25
25/06/25 t/m 25-06-25: Vakbeurs Family Entertainment Centers
Pleisureworld organiseert op woensdag 25 juni 2025 de Vakbeurs Family Entertainment Centers op ...