Geplaatst op: 13-05-2015
Auteur: Marc Gerlings

Icelandair terug naar Chicago

Icelandair terug naar Chicago
Zevenentwintig jaar geleden vloog voor het laatst een toestel van Chicago naar IJsland. Icelandair start opnieuw deze verbinding.

De nationale luchtvaartmaatschappij van IJsland kondigt vandaag aan dat ze vanaf maart 2016 het hele jaar door vier keer per week zal vliegen op Chicago O’Hare International Airport. Vluchten tussen Keflavik en Chicago vertrekken op maandag, woensdag, vrijdag en zondag. Het is de vijftiende luchthaven voor Icelandair in Noord-Amerika.

"We zijn erg blij met onze terugkeer als een grotere, betere luchtvaartmaatschappij voor de dynamische markt van Chicago en haar 10 miljoen inwoners. Ze hebben nu een verfrissend alternatief wanneer ze naar IJsland en andere Europese bestemmingen willen afreizen. Andersom hebben IJslanders en andere Europeanen nu directe toegang tot het bruisende en historische centrum van Chicago. Dit is een spannend en bijzonder moment voor Icelandair en we kijken ernaar uit om Chicago aan boord te verwelkomen”, aldus Birkir Holm Gudnason, CEO van Icelandair.

Met de toevoeging van Chicago O’Hare International Airport vliegt Icelandair in 2016 op 15 luchthavens in Noord-Amerika.

Volg alles van NRITmedia, abonneer nu.
Trefwoorden: vliegen, Chicago, IJsland

CELTH





||| Nieuws |||

07/02/25
Vanaf 1 april geen emissie meer van boten in grachten Amsterdam
Vanaf 1 april 2025 wordt het centrumgebied een uitstootvrije zone voor recreatievaartuigen, meldt gemeente Amsterdam. Dit betekent dat alleen vaartuigen die varen op elektriciteit, waterstof of spierkracht zijn toegestaan. Je mag geen uitstoot meer produceren.
07/02/25
Brabant gaat met innovatief monitoringssysteem en de Wandelstarter recreatie beter spreiden
Vanaf 2025 wordt in Noord-Brabant een innovatief monitoringssysteem gelanceerd dat de recreatiedrukte in kaart brengt en helpt bij het afstemmen van routes en startlocaties op de behoeften van bezoekers.
05/02/25
Laatste jaar uitvoeringsprogramma BRTN 2020-2025
Dit jaar markeert het laatste jaar van de uitvoering van het Basisrecreatietoervaartnet (BRTN) 2020-2025. Tegelijkertijd wordt er gewerkt aan het opstellen van nieuwe bestuurlijke afspraken voor de periode vanaf 2026, waarin de rol van AI toeneemt.
24/01/25
Perspectieven op internationalisering in Uncover
We zijn verheugd aan te kondigen dat alle artikelen van de nieuwste editie van Uncover, het jaarlijkse, thematische tijdschrift van de Academy for Leisure & Events van de Breda University, nu online beschikbaar zijn in de kennisbank van NRIT.
16/01/25
Gelderland trekt bijna 5 miljoen verblijfgasten in 2024
Stijging van 5,4% van gasten die minstens één macht in Gelderland verbleven. Het dagtoerisme groeide 13% bij attracties.
16/01/25
Apollo Reizen verlengt sponsoring van de NN Marathon Rotterdam
De touroperator Apollo Reizen blijft officieel sponsor van de NN Marathon Rotterdam en gaat op de Marathon Sport Expo in gesprek met de deelnemers.
15/01/25
7 Kamerleden ontvangen Ondernemersagenda Gastvrijheidssector
Op dinsdagmiddag 14 januari hebben diverse branchevertegenwoordigers in het platform Gastvrij Nederland de Ondernemersagenda van de Gastvrijheidssector aangeboden in de Tweede Kamer.
13/01/25
Witte fiets Veluwe aan Zee weer terug
De beeldbepalende witte fiets is weer teruggeplaatst bij Leisurelands locatie Veluwe aan zee. De fie...