Geplaatst op: 20-05-2015
Auteur: Ton Vermeulen
NRIT Media

Eerste strandhuisjes bij Eiland van Maurik

Eerste strandhuisjes bij Eiland van Maurik
Afgelopen week zijn de eerste nieuwe strandhuisjes bij Vakantiepark Eiland van Maurik in gebruik genomen. De verhuur loopt prima, in mei en juni zijn  alle huisjes al verhuurd.

Vanaf dit seizoen zijn er 50 nieuwe strandhuisjes geplaatst op de landtong aan het recreatiemeer. Lennard Kempers, eigenaar van Vakantiepark Eiland van Maurik, is trots op de nieuwe huisjes: "Strandhuisjes in de Betuwe, het blijkt echt een verrassende en succesvolle combinatie. Vooral door de unieke plek en het fantastische uitzicht over het water, zijn deze huisjes nu al een enorm succes." Een weekendje in het hoogseizoen kost € 375,-, een midweek € 400,-. De huisjes zijn populair, de komende twee maanden zijn  alle periodes al volgeboekt. Alleen in juli zijn nog enkele periodes beschikbaar.


De nieuwe huisjes zijn geschikt voor 5 personen, beschikken over een overdekt terras /veranda en een tuin met picknickset en hangmat. In het huisje een smart led-tv, een luxe open keuken met vaatwasser en Nespresso apparaat. De ouderslaapkamer beschikt over een 2-persoons boxpring, de tweede slaapkamer heeft een stapelbed en onderschuifbed  (kinderbedje). De badkamer is uitgerust met een douche en wastafelmeubel. Het strandhuisje beschikt over een apart toilet. De auto mag bij het huisje worden geparkeerd.


De eerste gasten hebben genoten van de vakantie aan het water. 'Erg leuke huisjes', 'fantastisch uitzicht', 'heerlijke hangmat' en vooral veel enthousiaste kreten bij aankomst. De Strandhuisjes zijn van mei tot en met september te boeken. Binnen enkele weken wordt ook de naastgelegen Beach Club geopend, waar gasten terecht kunnen voor een hapje en drankje aan het water.


Trefwoorden: verblijfsrecreatie, bungalowparken

CELTH



||| Nieuws |||

16/01/26
Exclusief voor leden
Stationsgebied Groningen krijgt groene stadsentree
Het beeldbepalende Stadsbalkon verdwijnt. Een levendig, groen en gastvrij Stationsplein voor het monumentale stationsgebouw, comfortabele loop- en fietsroutes, een groene kade met kunst langs het Verbindingskanaal en een autoluwe Stationsweg.
16/01/26
Joker reisbureau op de campus van Thomas More
Een reisbureau als klaslokaal? Hogeschool Thomas More en keten van reisbureaus Joker zetten dat idee om in de praktijk. Op 15 januari is de feestelijke opening van een volwaardig Joker-reiskantoor op Campus De Vest in Mechelen waar studenten Toerisme hun lessen volgen. Geen simulatie, maar een echt kantoor met échte reizigers en échte boekingen.
15/01/26
Na afronding van transformatie vertrekt Mikael Andersson bij Landal
Landal meldt dat Mikael Andersson na zes jaar heeft besloten zijn rol als Chief Executive Officer neer te leggen. De zoektocht naar zijn opvolger is gestart. Tijdens de overgangsperiode zal Chief Transformation & Strategy Officer Martijn Bouquet de dagelijkse verantwoordelijkheden van CEO a.i. op zich nemen, ondersteund door het bredere Executive Team.
15/01/26
Fotograaf wordt Hotello of of the Year 2026
Tijdens de 21e editie van het HotelloTOP Year Event in de RAI Amsterdam is Pie Aerts (HMSM’08), wildlifefotograaf en oprichter van Prints for Wildlife, uitgeroepen tot Hotello of the Year 2026. Het evenement stond in het teken van Keeping it Real en bracht honderden hotello’s samen voor een dag vol inspiratie en échte verbinding.
15/01/26
Exclusief voor leden
Groei aantal bedrijven droogt op
De groei van het aantal bedrijven in Nederland is in 2025 historisch laag uitgekomen. Het totaal aantal vestigingen dat op 1 januari 2026 ingeschreven stond in het Handelsregister van de Kamer van Koophandel (KVK) was 2.599.668. Dat is een toename van slechts 1% ten opzichte van een jaar eerder (2.579.735), de laagste stijging in jaren.
14/01/26
Camping Kotestee zoekt 400 jaar historie uit en deelt dat met haar gasten
Camping Kotestee in Ouddorp viert niet alleen haar 60-jarig bestaan, maar onthult ook een rijke historie die teruggaat tot de 17e eeuw. Wat ooit begon als een boerderij, blijkt een plek vol verhalen over buitenplaatsen, overvallen en zelfs een galg. Deze geschiedenis is nu vastgelegd in het boekje 'Van buitenplaats tot campingplaats' en een interactieve podwalk.
14/01/26
20 miljoen reizigers pakken de Eurostar
Treinbedrijf Eurostar vervoerde voor het eerst voor het eerst meer dan twintig miljoen reizigers door Europa. Vooral de lijn Londen - Amsterdam liet groei zien. Dat is niet raar omdat die lijn eerder een tijd eruit lag door werkzaamheden.
14/01/26
Exclusief voor leden
Second Tent krijgt nieuwe hoofdsponsor
Natuurkampeerterreinen wordt de hoofdpartner van Second Tent Event 2026. Op zondag 12 april 2026 vindt bij het Doornse Gat de vierde editie van het Second Tent Event plaats. Natuurkampeerterreinen sluit dit jaar voor het eerst aan als hoofdpartner.

||| Agenda |||

27/01/26 t/m 30-01-26
27/01/26 t/m 30-01-26: ENTER2026 eTourism Conference
De Breda University of Applied Sciences organiseert in januari 2026 de ENTER2026 eTourism Conference...
12/02/26
12/02/26 t/m 12-02-26: Dagrecreatie Live: het nieuwe ontmoetingspunt voor ondernemers in de dagrecreatie
Na twee edities van Recreatie Next Level is het op 12 februari in Evenementenhal Gorinchem tijd voor...
09/03/26
09/03/26 t/m 09-03-26: Nationaal Congres Evenementen 9 maart 2026
11? NCE is in Zandvoort op 9 maart 2026. De gemeente heeft zich, in samenwerking Zandvoort Marketing...
02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
22/04/26 t/m 23-04-26
22/04/26 t/m 23-04-26: Independent Hotel Show Amsterdam
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...