Geplaatst op: 20-05-2015
Auteur: Ton Vermeulen
NRIT Media

Eerste strandhuisjes bij Eiland van Maurik

Eerste strandhuisjes bij Eiland van Maurik
Afgelopen week zijn de eerste nieuwe strandhuisjes bij Vakantiepark Eiland van Maurik in gebruik genomen. De verhuur loopt prima, in mei en juni zijn  alle huisjes al verhuurd.

Vanaf dit seizoen zijn er 50 nieuwe strandhuisjes geplaatst op de landtong aan het recreatiemeer. Lennard Kempers, eigenaar van Vakantiepark Eiland van Maurik, is trots op de nieuwe huisjes: "Strandhuisjes in de Betuwe, het blijkt echt een verrassende en succesvolle combinatie. Vooral door de unieke plek en het fantastische uitzicht over het water, zijn deze huisjes nu al een enorm succes." Een weekendje in het hoogseizoen kost € 375,-, een midweek € 400,-. De huisjes zijn populair, de komende twee maanden zijn  alle periodes al volgeboekt. Alleen in juli zijn nog enkele periodes beschikbaar.


De nieuwe huisjes zijn geschikt voor 5 personen, beschikken over een overdekt terras /veranda en een tuin met picknickset en hangmat. In het huisje een smart led-tv, een luxe open keuken met vaatwasser en Nespresso apparaat. De ouderslaapkamer beschikt over een 2-persoons boxpring, de tweede slaapkamer heeft een stapelbed en onderschuifbed  (kinderbedje). De badkamer is uitgerust met een douche en wastafelmeubel. Het strandhuisje beschikt over een apart toilet. De auto mag bij het huisje worden geparkeerd.


De eerste gasten hebben genoten van de vakantie aan het water. 'Erg leuke huisjes', 'fantastisch uitzicht', 'heerlijke hangmat' en vooral veel enthousiaste kreten bij aankomst. De Strandhuisjes zijn van mei tot en met september te boeken. Binnen enkele weken wordt ook de naastgelegen Beach Club geopend, waar gasten terecht kunnen voor een hapje en drankje aan het water.


Trefwoorden: verblijfsrecreatie, bungalowparken

CELTH



||| Nieuws |||

23/01/26
Transavia vliegt in de zomer op Oujda
Transavia start komende zomer een tijdelijke verbinding tussen Rotterdam The Hague Airport en Oujda, in het noordoosten van Marokko. Tussen 2 juli en 31 augustus 2026 vliegt Transavia twee keer per week, op maandag en donderdag, rechtstreeks tussen Rotterdam en Oujda.
23/01/26
Exclusief voor leden
Gebruik creditcard neemt weer toe
Nederlanders gebruiken hun creditcard steeds vaker. Dat blijkt uit transactiedata van ruim 2,6 miljoen Nederlandse consumenten met een creditcard van ICS, aanbieder van Visa en Mastercard creditcards. Opvallend daarbij is dat het aantal betalingen aan Nederlandse ontvangers, zoals in de horeca, sterker groeit dan aan buitenlandse.
23/01/26
Genomineerden Nationale Evenementenprijzen en -steden 2026 bekend
De jury heeft de nominaties voor de Nationale Evenementenprijzen 2026 officieel vastgesteld. Welke s...
22/01/26
Beste campings in Nederland en Europa
De winnaars van de titel ‘ANWB Camping van het Jaar 2026’ zijn toegekend. In de categorie Fijnste familiecamping gingen Vakantiepark Beerze Bulten (Overijssel) en Camping Village Europa Silvella (Italië) met de hoofdprijs aan de haal. In de categorie Beste Kleine camping werden Camping Zwinderen (Drenthe) en Camping Domaine La Libaudié (Frankrijk) uitgeroepen tot winnaars.
21/01/26
KLM maakt WiFi gratis op Europese vluchten
KLM maakt als een van de eerste Europese luchtvaartmaatschappijen internet gratis voor passagiers binnen Europa. Passagiers kunnen tijdens de volledige vlucht e-mailen, internetten, muziek luisteren, gamen of films en series streamen.
21/01/26
Switch je route
De Fiets en Wandelbeurs in Jaarbeurs Utrecht is 13, 14 en 15 februari weer hét ontmoetingspunt voor iedereen met een passie voor fietsen en wandelen. Het thema van de komende editie is ‘Switch je route’. Bezoekers worden uitgedaagd hun blik te verruimen en nieuwe paden te verkennen: van onbekende langeafstandsroutes tot verrassende tochten dicht bij huis.
21/01/26
Exclusief voor leden
Kogge naar renovatie
Op dinsdag 20 januari is de 600 jaar oude IJsselkogge, een van de belangrijkste scheepsvondsten van Nederland, uit het conserveringsstation bij Museum Batavialand op een ponton over water naar Zwartsluis vervoerd. In Zwartsluis wacht verdere restauratie. Uiteindelijk zal het 15de-eeuwse handelsschip in Kampen een museale bestemming krijgen op een afstand van ongeveer 200 meter van de oorspronkelijke vindplaats in de IJssel.
20/01/26
Hopscotch aan de slag voor Minor Hotels
Per januari 2026 heeft Minor Hotels, een van ’s werelds meest toonaangevende hotelgroepen, Hopscotch Netherlands aangesteld als PR-partner voor de Benelux. In deze samenwerking is Hopscotch Netherlands verantwoordelijk voor de strategische positionering en promotie van Minor Hotels in Nederland, België en Luxemburg.

||| Agenda |||

27/01/26 t/m 30-01-26
27/01/26 t/m 30-01-26: ENTER2026 eTourism Conference
De Breda University of Applied Sciences organiseert in januari 2026 de ENTER2026 eTourism Conference...
12/02/26
12/02/26 t/m 12-02-26: Dagrecreatie Live: het nieuwe ontmoetingspunt voor ondernemers in de dagrecreatie
Na twee edities van Recreatie Next Level is het op 12 februari in Evenementenhal Gorinchem tijd voor...
13/02/26 t/m 15-02-26
13/02/26 t/m 15-02-26: Fiets en Wandelbeurs
De Fiets en Wandelbeurs 2026. Drie dagen vol inspiratie, routes, outdoormateriaal, lezingen en vakan...
09/03/26
09/03/26 t/m 09-03-26: Nationaal Congres Evenementen 9 maart 2026
11? NCE is in Zandvoort op 9 maart 2026. De gemeente heeft zich, in samenwerking Zandvoort Marketing...
02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...