Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 16-07-2015
Auteur: Marc Gerlings

KLM maakt app voor Apple horloge

KLM maakt app voor Apple horloge
Luchtvaartmaatschappij presenteert zijn app voor de Apple Watch.

Apple Watch bewijst van grote toegevoegde waarde te zijn als het gaat om reizen, meent het bedrijf. Reizen, en vliegen in het bijzonder, gaat voor veel passagiers vaak gepaard met stress. Vooral vlak voor vertrek. De KLM Apple Watch app biedt passagiers op de dag van vertrek relevante data aan zoals de resterende tijd tot vertrek, de instapkaart en eventuele gewijzigde vluchtinformatie. De passagier beschikt hiermee over de meest actuele informatie.

Makkelijk inchecken
Zodra het tijd is om in te checken, kandeAppleWatchgebruikermet slechts een tik op de AppleWatchinchecken voor de vlucht. Daarna kan de passagier de instapkaart eenvoudig opslaan in Passbook om deze bij het instappen van het vliegtuig te gebruiken. Tijdens de vlucht toont de app wat de resterende vluchtduur is.

Ook handig voor loyalityprogramma
Naast vluchtinformatie en reisgemak, biedt deappook specialefuncties voor KLM’sFlyingBlue-deelnemers.HetFlyingBlue-niveauen zowel deLevelals de AwardMileszijn in eenoogopslagtevinden.

Tjalling Smit, Senior Vice President Digital Air France-KLM: "Het toevoegen van de Apple Watch app aan onze digitale diensten past perfect bij KLM’s ambitie om de klant de juiste service op het juiste moment en de juiste plaats te bieden. Het persoonlijke karakter van de Apple Watch biedt veel mogelijkheden om deze belofte in de toekomst verder uit te breiden.”

De nieuwste versie van de KLMsmartphoneapp die de Apple Watch functionaliteit ondersteunt wordt vanaf vandaag aangeboden in de Apple App Store.

Sinds maart 2015 kunnen bezitters van een Android smartwatch de speciaal voor hen ontwikkelde KLM app downloaden in de Google Play Store.

Dit nieuwsbericht wordt u gratis aangeboden door het NRIT Media Vrijetijdsplatform
Steun hier onze community en krijg onbeperkt toegang tot alle artikelen

Trefwoorden: KLM, Apple, app, smart watch

CELTH



||| Nieuws |||

24/04/25
KLM voegt Barbados weer toe aan winterbestemmingen
KLM start in het winterseizoen van 2025 met de heropening van de nieuwe tropische bestemming Bridget...
24/04/25
Exclusief voor leden
Regent renoveert twee cruiseschepen
Regent Seven Seas Cruises, renoveert twee schepen in 2025 en 2026. Het gaat om de Seven Seas Mariner en Seven Seas Voyager. De Mariner mag als eerste omdat het in 2026 een wereldcruise vaart.
24/04/25
BinnenhofBuiten doneert spiegelend kunstwerk aan Flora Restaurant en Filmhuis
Het Haagse stadsprogramma BinnenhofBuiten schenkt een monumentaal kunstwerk van de Haagse kunstenaar Marleen Sleeuwits aan Flora Restaurant en Filmhuis.
22/04/25
Exclusief voor leden
Future Dikes krijgt steun van boekingsplatform
Natuurhuisje doneert 50.000 euro aan het project Future Dikes van Radboud Universiteit. Dijken vol natuur zijn niet alleen leuk voor recreanten maar het biedt dieren en insecten lange verbindingen met andere natuur.
22/04/25
Twee Utrechtse informatiepunten open Hollandse Waterlinies en Neder-Germaanse Limes
In de provincie Utrecht zijn twee nieuwe informatiepunten geopend over het UNESCO Werelderfgoed: de Hollandse Waterlinies en de Neder-Germaanse Limes.
18/04/25
Website Ophetwater.nl voor routes op het water
Het Watersportverbond heeft een nieuwe website gelanceerd: Ophetwater.nl. Deze gebruiksvriendelijke ...
18/04/25
Nederlands toerisme licht in de min in eerste twee maanden van 2025
Nederland heeft in toeristisch opzicht een matige eerste twee maanden van 2025 achter de rug. Het aantal gasten in logiesaccommodaties daalde met 2,1% ten opzichte van dezelfde periode in 2024. In overnachtingen gemeten was de daling met -4,0% nog sterker.
18/04/25
Exclusief voor leden
Efteling kondigt nieuwe familieattractie en heropening van Wonder Hotel aan
De Efteling heeft spannende nieuwtjes voor haar bezoekers. Zo komt er een nieuwe familie-attractie en heropent het Eftelinghotel na een grondige renovatie.

||| Agenda |||

05/05/25 t/m 11-05-25
05/05/25 t/m 11-05-25: The Greater Bay Area Leisure Tour
Het Nederlandse J2Leisure organiseert samen met haar Chinese partner Glopen van 5 tot en met 11 mei ...
20/05/25
20/05/25 t/m 20-05-25: LDA Kennisdag: Innovatie in data
Op dinsdag 20 mei staat, op de LDA Kennisdag 2025, alles in het teken van innovatie in data&nbs...
26/05/25
26/05/25 t/m 26-05-25: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2025
De Breda University of Applied Sciences organiseert in samenwerking met het Ministerie van Infr...
24/06/25
24/06/25 t/m 24-06-25: Vakbeurs Vakantiehuis van de Toekomst
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert op dinsdag 24 juni 2025 de vakbeurs 'V...
25/06/25
25/06/25 t/m 25-06-25: Vakbeurs Family Entertainment Centers
Pleisureworld organiseert op woensdag 25 juni 2025 de Vakbeurs Family Entertainment Centers op ...