Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 24-07-2015
Auteur: Marc Gerlings

Gedupeerde Nederlandse reizigers door CasaSky

Gedupeerde Nederlandse reizigers door CasaSky

Het Juridisch Loket signaleert de laatste tijd veel klachten over het online boekingskantoor CasaSky. Deze Duitse ondernemer verkocht spookvliegtickets naar Marokko en annuleerde in juli alle vluchten.

Vanwege de aantrekkelijk lage prijzen boekten veel Belgische en Nederlandse consumenten via casasky.net. Het online boekingskantoor gevestigd in Keulen (Duitsland) verkocht niet bestaande tickets van Amsterdam, Düsseldorf of Brussel naar Nador (Marokko). Casasky liet onlangs weten dat alle vluchten in juli zijn geannuleerd. Gedupeerden lukt het niet meer om in contact te komen met de Duitse ondernemer.

Hele families die hun ticket zelfs al vorig jaar boekten, blijven nu teleurgesteld achter in Nederland. De reis waar zij zo lang naar hadden uitgekeken gaat niet door. Een familie kwam er pas op de luchthaven achter dat zij een niet bestaand ticket hadden geboekt.

Jan Albert Waal, algemeen directeur van het Juridisch Loket: "We leven enorm mee met de gedupeerde reizigers. Omdat het om een buitenlandse ondernemer gaat adviseren wij gedupeerden om contact op te nemen met het Europees Consumenten Centrum (ECC) via: 030-2326440. U kunt ook direct een klacht indienen via het online klachtenformulier op www.eccnederland.nl. Gedupeerden die de tickets per creditcard hebben betaald, adviseren wij om direct contact op te nemen met de creditcardmaatschappij om een terugstortverzoek in te dienen."



Dit nieuwsbericht wordt u gratis aangeboden door het NRIT Media Vrijetijdsplatform
Steun hier onze community en krijg onbeperkt toegang tot alle artikelen
Trefwoorden: fake, fals, nep, reizen, gedupeerd

CELTH



||| Nieuws |||

01/04/25
Vloer Recreatie Vakbeurs voor 80% gevuld
Met nog ruim zeven maanden te gaan tot de Recreatie Vakbeurs op 11, 12 en 13 november 2025 in Evenementenhal Hardenberg, is de beursvloer nu al voor maar liefst 80% geboekt.
01/04/25
Week van de Duurzame Waterrecreatie
In de week van 22 tot en met 28 mei 2025 vindt voor de derde keer op rij de Week van de Duurzame Waterrecreatie plaats. Tijdens deze week staan verschillende kennisonderwerpen op het gebied van duurzame waterrecreatie in de schijnwerpers.?
01/04/25
Tegenslagen voor culturele sector en
"Laten we samen verder bouwen aan een culturele en creatieve sector die blijft verbinden en vernieuwen". Met deze oproep opent voorzitter Kristel Baele het online jaarverslag 2024 van de Raad voor Cultuur, dat vandaag is gepubliceerd.
01/04/25
Exclusief voor leden
Plopsaland De Panne viert 25e verjaardag met spectaculaire parade
Plopsaland De Panne heeft op 29 maart 2025 haar 25e jubileumseizoen geopend met een groots feest, in aanwezigheid van talrijke bekende Vlamingen en prominenten. Het hoogtepunt van de viering is de gloednieuwe 25 Celebration Parade, een kleurrijke stoet met acht praalwagens, tientallen dansers en de Studio 100-figuren.
01/04/25
Brabant verwelkomt nieuw wandelplatform: WandelStarter
Brabantse wandelaars kunnen vanaf vandaag hun hart ophalen met het nieuwe platform WandelStarter. Dit digitale initiatief, gelanceerd door Brabant Partners en partners, biedt een overzicht van meer dan 200 startpunten voor prachtige wandelroutes in de regio.
01/04/25
Nieuw personage in Slagharen: Burgemeester Bright verwelkomt gasten
De introductie van Burgemeester Bright naast alle bestaande personages zorgt voor extra beleving voor de bezoekers.
01/04/25
Exclusief voor leden
Cruiseschepen in Rotterdam aan de stekker
Een mijlpaal in de verduurzaming van de Rotterdamse haven is bereikt: cruiseschepen aan de Wilhelminakade kunnen vanaf nu gebruikmaken van walstroom. Dit betekent dat ze hun motoren niet langer hoeven te laten draaien om stroom te produceren wat en aanzienlijke verminderen van geluidsoverlast en luchtvervuiling oplevert.
31/03/25
Nederlandse reizigers ontdekken Korea
Korea is in opmars als populaire reisbestemming onder Nederlandse vakantiegangers.

||| Agenda |||

05/04/25
05/04/25 t/m 05-04-25: Impact Fair
Impact Fair rolt op zaterdag 5 april de groene loper uit voor iedereen die zijn of haar steentje op ...
12/04/25
12/04/25 t/m 12-04-25: Campervan Days
Na een succesvolle eerste editie in 2024 keert Campervan Days op 12 en 13 april 2025 terug...
05/05/25 t/m 11-05-25
05/05/25 t/m 11-05-25: The Greater Bay Area Leisure Tour
Het Nederlandse J2Leisure organiseert samen met haar Chinese partner Glopen van 5 tot en met 11 mei ...
26/05/25
26/05/25 t/m 26-05-25: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2025
De Breda University of Applied Sciences organiseert in samenwerking met het Ministerie van Infr...
24/06/25
24/06/25 t/m 24-06-25: Vakbeurs Vakantiehuis van de Toekomst
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert op dinsdag 24 juni 2025 de vakbeurs 'V...