Geplaatst op: 21-08-2015
Auteur: Marc Gerlings

Droomhaven

Droomhaven
Terwijl SAIL volop aan de gang is in Amsterdam, worden in Rotterdam voorbereidingen getroffen voor ook een groot maritiem feest: Wereldhavendagen. Deze vinden plaats op 4, 5 en 6 september 2015.

Thema dromen
De 38e editie van de Wereldhavendagen heeft als thema droomhaven. In de Rotterdamse haven worden vele dromen werkelijkheid. Ondernemers realiseren hun dromen, werknemers vinden hun droombaan en bezoekers dromen weg langs de waterkant.

Normaliter is dit het grootste maritieme evenement van Nederland, waarschijnlijk overklast SAIL de Wereldhavendagen dit jaar. Het evenement is bedoeld als een kijkje achter de schermen van Europa's grootste haven. Op het programma van de Wereldhavendagen staan scheepsbezichtigingen, demonstraties, presentaties en excursies. Traditiegetrouw kunnen bezoekers op zaterdagavond genieten van het showprogramma met vuurwerk.

Dit nieuwsbericht wordt u gratis aangeboden door het NRIT Media Vrijetijdsplatform
Steun hier onze community en krijg onbeperkt toegang tot alle artikelen
Trefwoorden: evenement, toerisme, city marketing

CELTH





||| Nieuws |||

23/03/25
Megagrote uitbreiding Posta7: noordelijke hotspot bij de A7 krijgt er 2.300 m² bij
Goed nieuws voor liefhebbers van uitjes: het overdekte uitjescentrum Posta7 in Tolbert krijgt groen licht voor een forse uitbreiding.
23/03/25
Studentpiloten Transavia vliegen voor het eerst elektrisch
Op Teuge Airport maakten studenten van Transavia's eigen pilotenopleiding, in samenwerking met E-Flight Academy, ken nis et elektrisch vliegen.
23/03/25
ARCABO bouwt Yukon Lodges voor Europa-Park
Het Europa-Park Erlebnis-Resort breidt momenteel zijn overnachtingscapaciteit verder uit. Naast zes eersteklas thematische hotels maakt ook het Camp Resort deel uit van het resort.
23/03/25
Provincie wil ook in toekomst ruimte voor recreatie
Provincie Gelderland neemt recreatiemogelijkheden voortaan standaard mee in ruimtelijke plannen, en stuurt op divers en toekomstbestendig aanbod. Het zijn pijlers van de lokale economie en het welzijn van inwoners en bezoekers.
23/03/25
Wandelcamping Pluk de Dag en Landgoed Quadenoord winnen Gouden Haring
Peter Rehwinkel, voorzitter raad van toezicht van Stichting De Groene Koepel reikte de een Gouden Hring uit voor de indrukwekkende transformatie van een bestaande camping.
23/03/25
Toerisme Award 2025 naar Landgoed Heerlijkheid Mariënwaerdt
De jaarlijkse Toerisme Award is dit jaar door Stichting Bureu Toerisme uitgereikt aan Landgoed Heerlijkheid Mariënweerdt voor uitzonderlijk ondernemerschap, visie en doorzettingsvermogen.
21/03/25
Schiphol verliest in de meivakantie van voordelige Duitse luchthavens
Wie een goede deal wil scoren voor de meivakantie reist af naar Duitsland. Door vanaf een Duitse luc...
21/03/25
Keukenhof open tot 11 mei 2025
Keukenhof 2025 is op donderdag 20 maart geopend! De aankomende weken tot en met 11 mei zullen meer dan een miljoen mensen vanuit de hele wereld Keukenhof bezoeken. Natuur blijkt ook goed te zijn voor het brein.

||| Agenda |||

24/03/25
24/03/25 t/m 24-03-25: 2Daagse Glamping Inspiratiereis
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert van maandag 24 maart 2025 tot en met d...
05/04/25
05/04/25 t/m 05-04-25: Impact Fair
Impact Fair rolt op zaterdag 5 april de groene loper uit voor iedereen die zijn of haar steentje op ...
12/04/25
12/04/25 t/m 12-04-25: Campervan Days
Na een succesvolle eerste editie in 2024 keert Campervan Days op 12 en 13 april 2025 terug...
05/05/25 t/m 11-05-25
05/05/25 t/m 11-05-25: The Greater Bay Area Leisure Tour
Het Nederlandse J2Leisure organiseert samen met haar Chinese partner Glopen van 5 tot en met 11 mei ...
24/06/25
24/06/25 t/m 24-06-25: Vakbeurs Vakantiehuis van de Toekomst
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert op dinsdag 24 juni 2025 de vakbeurs 'V...