Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 25-02-2016

DroomParken en Princess Hotel Collection & Princess Traveller accepteren V&D cadeaukaarten

DroomParken en Princess Hotel Collection & Princess Traveller accepteren V&D cadeaukaarten
De zeven DroomParken campings in Nederland gaan V&D cadeaubonnen accepteren. De actie is ingegeven door het nieuws dat de warenhuizen definitief uit het Nederlandse straatbeeld verdwijnen. Ook Princess Hotel Collection & Princess Traveller gaan de cadeaubonnen bij een boeking accepteren.


Droomparken

Volgens DroomParken een treurig bericht voor alle medewerkers, leveranciers maar ook voor de consumenten. DroomParken heeft daarom besloten om iedereen die nog een V&D cadeaubon heeft tegemoet te komen en deze vanaf nu ook te accepteren. Consumenten die nog een ongebruikte V&D cadeaukaart hebben, kunnen deze inwisselen tegen korting op een kampeervakantie op een van de 7 DroomParken campings in Nederland. De bonnen mogen maximaal de helft van het boekingsbedrag omvatten. DroomParken, bekend om de kwalitatieve en goed verzorgde recreatieparken en vakantiewoningen voor zowel verhuur als verkoop, hoopt hiermee de gedupeerde consumenten tegemoet te komen.


Princess Hotel Collection & Princess Traveller

Gedupeerden die een bon in hun bezit hebben, kunnen deze verzilveren bij Princess Hotel Collection & Princess Traveller waar 50 procent van de waarde van de voucher wordt vergoed bij een reservering in één van de Princess Hotels, zonder bovengrens. ‘Daarnaast verrassen wij iedere boeker ook nog eens met een fles wijn ter waarde van € 27,50 en een waardebon van € 15,00 voor een Princess Traveller small koffer ‘Limited Edition’, alleen te koop bij de Princess Hotels,’ aldus operationeel directeur Tim Vissers.  Consumenten die gebruik willen maken van dit aanbod, kunnen terecht op de website www.princessgiftcards.nl.

Aad Ouborg, topondernemer en eigenaar van het merk Princess geeft aan blij te zijn met het gezamenlijke initiatief: ‘De V&D klanten zijn al jaren van onschatbare waarde voor onze merken. Wij willen graag de voormalige V&D consument blij maken na alle vervelende berichtgeving.’ aldus Ouborg.

Link: http://www.droomparken.nl/cadeaukaart
Trefwoorden: verblijfsrecreatie, campings, kampeerterreinen

CELTH



||| Nieuws |||

18/04/25
Nederlands toerisme licht in de min in eerste twee maanden van 2025
Nederland heeft in toeristisch opzicht een matige eerste twee maanden van 2025 achter de rug. Het aantal gasten in logiesaccommodaties daalde met 2,1% ten opzichte van dezelfde periode in 2024. In overnachtingen gemeten was de daling met -4,0% nog sterker.
18/04/25
Exclusief voor leden
Efteling kondigt nieuwe familieattractie en heropening van Wonder Hotel aan
De Efteling heeft spannende nieuwtjes voor haar bezoekers. Zo komt er een nieuwe familie-attractie en heropent het Eftelinghotel na een grondige renovatie.
18/04/25
Camperverhuurplatform Goboony professionaliseert hulpverlening
Goboony, het grootste camperdeelplatform van Europa, gaat een nauwe samenwerking aan met VHD Alarmcentrale, dé specialist in camperhulpverlening.
18/04/25
Oprichters KNAB en Albelli investeren €1 miljoen in snelgroeiend platform Glampings.com
Bij 2de investeringsronde heeft Glamping.com een groeikapitaalinjectie opgehaald om luxe camperen toegankelijker te maken voor een breed publiek.
18/04/25
Zuid-Limburg optimaliseert fietsknooppuntennetwerk
Zuid-Limburg heeft haar fietsknooppuntennetwerk herzien en geoptimaliseerd op het gebied van spreiding, beleving en veiligheid. Al met al zijn er deze winter een kleine 75 Zuid-Limburgse knooppunten bijgekomen, met een totale lengte van zo’n 400 km.
18/04/25
Nationale Campermarkt trekt ruimt 3.200 bezoekers
De grootste particuliere campermarkt van Europa laat 25% van de campers van eigenaar wisselen
18/04/25
Favoriete Paasbestemmingen volgens Booking.com
Welke bestemmingen zijn voor Nederlanders rond de Paasdagen favoriet voor een korte vakantie? Booking.com dook in haar data en ziet interessante trends.
18/04/25
Recreatiebranche loopt voorop in uitwerking Stagepact
Overheid, onderwijs en bedrijfsleven hebben op hoofdlijnen afspraken gemaakt over het verbeteren van stages.

||| Agenda |||

05/05/25 t/m 11-05-25
05/05/25 t/m 11-05-25: The Greater Bay Area Leisure Tour
Het Nederlandse J2Leisure organiseert samen met haar Chinese partner Glopen van 5 tot en met 11 mei ...
20/05/25
20/05/25 t/m 20-05-25: LDA Kennisdag: Innovatie in data
Op dinsdag 20 mei staat, op de LDA Kennisdag 2025, alles in het teken van innovatie in data&nbs...
26/05/25
26/05/25 t/m 26-05-25: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2025
De Breda University of Applied Sciences organiseert in samenwerking met het Ministerie van Infr...
24/06/25
24/06/25 t/m 24-06-25: Vakbeurs Vakantiehuis van de Toekomst
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert op dinsdag 24 juni 2025 de vakbeurs 'V...
25/06/25
25/06/25 t/m 25-06-25: Vakbeurs Family Entertainment Centers
Pleisureworld organiseert op woensdag 25 juni 2025 de Vakbeurs Family Entertainment Centers op ...