Geplaatst op: 25-02-2016

DroomParken en Princess Hotel Collection & Princess Traveller accepteren V&D cadeaukaarten

DroomParken en Princess Hotel Collection & Princess Traveller accepteren V&D cadeaukaarten
De zeven DroomParken campings in Nederland gaan V&D cadeaubonnen accepteren. De actie is ingegeven door het nieuws dat de warenhuizen definitief uit het Nederlandse straatbeeld verdwijnen. Ook Princess Hotel Collection & Princess Traveller gaan de cadeaubonnen bij een boeking accepteren.


Droomparken

Volgens DroomParken een treurig bericht voor alle medewerkers, leveranciers maar ook voor de consumenten. DroomParken heeft daarom besloten om iedereen die nog een V&D cadeaubon heeft tegemoet te komen en deze vanaf nu ook te accepteren. Consumenten die nog een ongebruikte V&D cadeaukaart hebben, kunnen deze inwisselen tegen korting op een kampeervakantie op een van de 7 DroomParken campings in Nederland. De bonnen mogen maximaal de helft van het boekingsbedrag omvatten. DroomParken, bekend om de kwalitatieve en goed verzorgde recreatieparken en vakantiewoningen voor zowel verhuur als verkoop, hoopt hiermee de gedupeerde consumenten tegemoet te komen.


Princess Hotel Collection & Princess Traveller

Gedupeerden die een bon in hun bezit hebben, kunnen deze verzilveren bij Princess Hotel Collection & Princess Traveller waar 50 procent van de waarde van de voucher wordt vergoed bij een reservering in één van de Princess Hotels, zonder bovengrens. ‘Daarnaast verrassen wij iedere boeker ook nog eens met een fles wijn ter waarde van € 27,50 en een waardebon van € 15,00 voor een Princess Traveller small koffer ‘Limited Edition’, alleen te koop bij de Princess Hotels,’ aldus operationeel directeur Tim Vissers.  Consumenten die gebruik willen maken van dit aanbod, kunnen terecht op de website www.princessgiftcards.nl.

Aad Ouborg, topondernemer en eigenaar van het merk Princess geeft aan blij te zijn met het gezamenlijke initiatief: ‘De V&D klanten zijn al jaren van onschatbare waarde voor onze merken. Wij willen graag de voormalige V&D consument blij maken na alle vervelende berichtgeving.’ aldus Ouborg.

Link: http://www.droomparken.nl/cadeaukaart
Trefwoorden: verblijfsrecreatie, campings, kampeerterreinen

CELTH





||| Nieuws |||

07/02/25
Staatssecretaris pleit voor middentarief btw
Het kabinet heeft op verzoek van het parlement alternatieven in kaart gebracht voor de btw-verhoging op cultuur, media en sport. Opeens tovert staatssecretaris Van Oostenbruggen een middentarief uit zijn hoed.
06/02/25
Nederlands verblijfstoerisme groeit naar 61 miljoen gasten in 2035
In 2035 zal Nederland naar verwachting 61 miljoen verblijfsgasten ontvangen, 24% meer dan in 2023. Ons land kan dan rekenen op 12 miljoen extra gasten.
31/01/25
Exclusief voor leden
Groei Nederlands verblijfsbezoek zwakt af
Het Nederlands verblijfstoerisme, zowel binnenlands als buitenlands, groeit in 2025 naar verwachting met 2,5% naar 52 miljoen verblijfsgasten. Dit is een daling ten opzichte van de gemiddelde groei van 5% per jaar in de periode 2012-2019.
28/01/25
Villa for You boekt recordomzet
Vakantiehuisaanbieder Villa for You heeft in 2024 een recordomzet van 50 miljoen euro behaald, een groei van 40% ten opzichte van 2023. Deze groei is mede te danken aan de stijgende vraag naar flexibele vakanties en unieke verblijven zoals luxe chalets en authentieke landhuizen.
28/01/25
Exclusief voor leden
VNG: Permanente bewoning van recreatiewoningen moet lokaal maatwerk blijven
Het al dan niet toestaan van permanente bewoning van recreatiewoningen moet een lokale afweging blijven, aldus de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG). Gemeenten kunnen dit in overleg met eigenaren en bewoners van vakantieparken bepalen. De VNG roept de Tweede Kamer op om tegen het voorstel voor landelijke regie te stemmen.
27/01/25
Populariteit lenen voor vakantiehuisje brokkelt af
Recreatiewoningen blijven populair als leendoel, maar het aantal leningen en leenbedragen neemt af. Wat betekent dit voor consumenten?
24/01/25
Camperbeurs Brabant blijft na eerste succes
De eerste editie van de Camperbeurs in Autotron Rosmalen trok afgelopen weekend meer dan 11.000 bezoekers en was volledig uitverkocht. Het evenement vond plaats op zaterdag 18 en zondag 19 januari en overtrof alle verwachtingen.
24/01/25
Marketing Groningen maakt camperroute
Waarschijnlijk is Marketing Groningen de eerst dmo die een camperroute maakt. De 6-daagse route leidt je van de stad Groningen helemaal langs de parels van de provincie.

||| Agenda |||

06/02/25 t/m 10-02-25
06/02/25 t/m 10-02-25: Studiereis Lapland
HISWA-RECRON organiseert een exclusieve inspiratiereis voor leden naar Lapland om nieuwe inzichten t...
12/02/25 t/m 13-02-25
12/02/25 t/m 13-02-25: Recreatie Next Level: dé next step naar inspiratie & kennis voor de recreatieprofessional
Recreatie Next Level is dé next step naar inspiratie en kennis voor de (toekomstige) rec...
24/03/25
24/03/25 t/m 24-03-25: 2Daagse Glamping Inspiratiereis
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert van maandag 24 maart 2025 tot en met d...
24/06/25
24/06/25 t/m 24-06-25: Vakbeurs Vakantiehuis van de Toekomst
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert op dinsdag 24 juni 2025 de vakbeurs 'V...