Geplaatst op: 25-07-2016
Auteur: Marc Gerlings

Brussels Airport houdt mystiek gevoel Tomorrowland vast

Brussels Airport houdt mystiek gevoel  Tomorrowland vast
Foto: Marco Verch
Een beetje party bij de luchthaven. Brussels Airport (Zeventem) rolt maandag 25 juli en dinsdag 26 juli de paarse loper uit voor de ongeveer 10.000 festivalgangers van Tomorrowland die na drie dagen feest vieren op de luchthaven huiswaarts keren. Op de plaza voor Pier A ontvangt een live DJ alle Tomorrowlanders en andere passagiers voor een lounge afterparty in het kenmerkende feeërieke decor van het wereldbefaamde festival.

Afterparty bij de luchthaven
De meer dan 10.000 festivalgangers die via de luchthaven terugkeren naar huis, kunnen op Brussels Airport een laatste hoofdstuk aan hun Tomorrowland-verhaal schrijven. De luchthaven is maandag en dinsdag het decor van de Tomorrowland-afterparty die alle zintuigen van de passagiers bespeelt en de magie van het festival nog een dagje langer laat duren. Passagiers die niet de kans hadden om naar het alom geprezen festival te gaan, krijgen op Brussels Airport een unieke kans om de mystieke sfeer van het festival te beleven op de luchthaven. In enkele restaurants op de luchthaven kunnen passagiers Tomorrowland-menu bestellen.

Tommorrowland in 2014.
Trefwoorden: festival, luchthaven, beleving, party, Brussel

CELTH





||| Nieuws |||

10/02/25
Amsterdam heeft weer terminal voor Eurostar
Vanaf vandaag hoeven internationale treinreizigers van de Eurostart op de verbinding van Amsterdam n...
06/02/25
Nationale campermarkt
Op zaterdag 5 april vindt de tweede editie van de Nationale Campermarkt plaats bij FlevoNice in Biddinghuizen.
31/01/25
Exclusief voor leden
Reisboekingen in de plus maar grote verschillen tussen bestemmingen
In 2024 is het aantal reisboekingen met 3% gestegen ten opzichte van 2023. . Europa is stabiel als reisbestemming maar op Azië na verliest intercontinentaal reizen. Ook zien we grote beweging tussen de verschillende vakantielanden met forse winnaars maar ook verliezers.
27/01/25
Lifetime Achievement voor Frank Oostdam
Frank Oostdam, voormalig directeur van ANVR, heeft op het Reisgala 2025 de Lifetime Achievement Award gekregen. Volgens de jury bekleedde hij jarenlang een sleutelpositie in de branche.
24/01/25
Exclusief voor leden
Eurostar boekt recordgroei in 2024 en heeft ambitieuze plannen
Eurostar heeft in 2024 een aanzienlijke groei gerealiseerd, met een stijging van +5% in het aantal passagiers vergeleken met 2023. Deze recordprestatie werd gedreven door een sterke vraag, vooral tijdens de Olympische en Paralympische Spelen van Parijs 2024. Eurostar gaat investeren in nieuwe treinen en gaat een strategisch partnership met SkyTeam.
23/01/25
easyJet voorziet sterke vraag naar vliegen en vakanties in 2025
easyJet heeft een goed eerste kwartaal achter de rug met meer passagiers in haar vliegtuigen en een sterke groeiverwachting voor easyJet Holidays.
23/01/25
ANVR waarschuwt consumenten voor Thomas Cook
De ANVR waarschuwt reizigers voor verzoeken van Thomas Cook Europe BV om boekingen over te zetten naar het Poolse bedrijf eSky.pl S.A.
10/01/25
TUI introduceert Lena, de AI Explorer die de wereld voor je ontdekt
Lena voegt zich bij het bestaande team van TUI influencers en content creaters om vakantiegangers sneller, actueler en relevanter te informeren.