Geplaatst op: 04-10-2016
Auteur: Marc Gerlings

Liberation Route op Holland.com

Liberation Route op Holland.com
Foto: Provincie Limburg

De grote hit uit Gelderland, Brabant en Limburg, de Liberation Route staat nu ook op de toeristische website van Nederland Holland.com. De lancering van de route op de nationale toegangspoort voor toeristische informatie vond plaats bij de ondertekening dat het vfonds de route steunt.

De Stichting Liberation Route Europe (SLRE) kan ook de komende jaren rekenen op de steun van het vfonds - het Nationaal Fonds voor Vrede, Vrijheid en Veteranenzorg. Een hernieuwde meerjarige overeenkomst tussen beide partijen is afgelopen donderdag formeel bekrachtigd in Ossendrecht. Tijdens het eerste Nederlandse partnerevent van de SLRE vond ook de lancering plaats van de Liberation Route op de internationale website Holland.com, een initiatief van NBTC Holland Marketing.

vfonds-bestuurslid Cees de Veer over samenwerking over provincie- en landsgrenzen heen: "Als we het spel samen goed spelen, zijn er geen verliezers. Dan zijn er alleen winnaars. We spelen dan in een vol stadion. Een stadion waar jong en oud, dik en dun, met elkaar geniet van een mooie pot.”


Holland.com

Op het online platform Holland.com staan vooraanstaande iconen van ons land beschreven. In de NBTC-campagne wordt Nederland neergezet als één grote stad, waar thematische ‘metrolijnen’ doorheen lopen. De Liberation Route maakt hier nu officieel deel van uit, naast onder meer de Hanze- en Waterlijn. Gedeputeerden uit de provincies Zeeland, Noord-Brabant en Gelderland waren in Ossendrecht aanwezig om het belang van de lijn in hun provincie te promoten. Daarna checkten zij officieel in voor een eerste rit op de Liberation Route-lijn.

Jos Vranken, algemeen directeur van NBTC Holland Marketing, roemde in een toespraak het concept van de Liberation Route Europe. "De manier waarop wij nu onze verhaallijnen presenteren, is niets nieuws voor jullie: jullie doen dit immers al jaren. Eigenlijk is de Liberation Route een metrolijn ‘Avant la lettre’.”
Trefwoorden: route, Liberation Route, Holland, marketing, pr, promotie, samenwerken

CELTH





||| Nieuws |||

07/02/25
Vanaf 1 april geen emissie meer van boten in grachten Amsterdam
Vanaf 1 april 2025 wordt het centrumgebied een uitstootvrije zone voor recreatievaartuigen, meldt gemeente Amsterdam. Dit betekent dat alleen vaartuigen die varen op elektriciteit, waterstof of spierkracht zijn toegestaan. Je mag geen uitstoot meer produceren.
07/02/25
Brabant gaat met innovatief monitoringssysteem en de Wandelstarter recreatie beter spreiden
Vanaf 2025 wordt in Noord-Brabant een innovatief monitoringssysteem gelanceerd dat de recreatiedrukte in kaart brengt en helpt bij het afstemmen van routes en startlocaties op de behoeften van bezoekers.
05/02/25
Laatste jaar uitvoeringsprogramma BRTN 2020-2025
Dit jaar markeert het laatste jaar van de uitvoering van het Basisrecreatietoervaartnet (BRTN) 2020-2025. Tegelijkertijd wordt er gewerkt aan het opstellen van nieuwe bestuurlijke afspraken voor de periode vanaf 2026, waarin de rol van AI toeneemt.
24/01/25
Perspectieven op internationalisering in Uncover
We zijn verheugd aan te kondigen dat alle artikelen van de nieuwste editie van Uncover, het jaarlijkse, thematische tijdschrift van de Academy for Leisure & Events van de Breda University, nu online beschikbaar zijn in de kennisbank van NRIT.
16/01/25
Gelderland trekt bijna 5 miljoen verblijfgasten in 2024
Stijging van 5,4% van gasten die minstens één macht in Gelderland verbleven. Het dagtoerisme groeide 13% bij attracties.
16/01/25
Apollo Reizen verlengt sponsoring van de NN Marathon Rotterdam
De touroperator Apollo Reizen blijft officieel sponsor van de NN Marathon Rotterdam en gaat op de Marathon Sport Expo in gesprek met de deelnemers.
15/01/25
7 Kamerleden ontvangen Ondernemersagenda Gastvrijheidssector
Op dinsdagmiddag 14 januari hebben diverse branchevertegenwoordigers in het platform Gastvrij Nederland de Ondernemersagenda van de Gastvrijheidssector aangeboden in de Tweede Kamer.
13/01/25
Witte fiets Veluwe aan Zee weer terug
De beeldbepalende witte fiets is weer teruggeplaatst bij Leisurelands locatie Veluwe aan zee. De fie...

||| Agenda |||

06/02/25 t/m 10-02-25
06/02/25 t/m 10-02-25: Studiereis Lapland
HISWA-RECRON organiseert een exclusieve inspiratiereis voor leden naar Lapland om nieuwe inzichten t...
12/02/25 t/m 13-02-25
12/02/25 t/m 13-02-25: Recreatie Next Level: dé next step naar inspiratie & kennis voor de recreatieprofessional
Recreatie Next Level is dé next step naar inspiratie en kennis voor de (toekomstige) rec...
25/06/25
25/06/25 t/m 25-06-25: Vakbeurs Family Entertainment Centers
Pleisureworld organiseert op woensdag 25 juni 2025 de Vakbeurs Family Entertainment Centers op ...