ANWB lanceert reisgids Ontdek Nederland
![ANWB lanceert reisgids Ontdek Nederland](images/20161025_124257.jpg)
De reisgids staat vol uitstapjes, geschiedenis en cultuur en neemt de lezer mee langs plekken die bij het grote publiek vaak nog onbekend zijn. Voor de liefhebbers is een gelimiteerde oplage van 10.000 stuks in retrostijl uitgegeven (zie de afbeelding hiernaast). De cover is een knipoog naar de reisgidsen van de toeristenbond uit de jaren ‘30.
‘Ontdek Nederland’ brengt Nederland op inspirerende wijze in beeld. De gids zit boordevol verrassende tips voor actieve en creatieve uitstapjes, adressen voor lekker eten en drinken, gezellig overnachten en uitgaan. Enkele voorbeelden: Fietsen in het Rotterdamse havengebied, wandelen over de zeven bruggen van Amsterdam, een bezoek aan het 18e-eeuwse Planetarium van Eise Eisinga in Franeker. Het zijn veelal de highlights van het land. Verdwalen is er niet bij, want het gidsje biedt ook een uitneembare kaart, een aantal routekaarten en handige stadsplattegronden.
Om de lezer te inspireren, biedt ‘Ontdek Nederland’ ook:
•10 ontdekkingsreizen met een actief karakter
•Hoogtepunten per provincie
•De vier beste artikelen uit de Kampioen
•Verschillende fiets- en wandelroutes en excursies
•Uittips van Het Land van ANWB
‘Ontdek Nederland’ is verkrijgbaar bij de ANWB-winkels en de boekhandel, en kan ook besteld worden via anwb.nl/webwinkel. Tot 31 december 2016 is de gids te koop voor de introductieprijs van €15,- Vanaf januari kost de gids € 17,50 voor ANWB-leden en € 17,95 voor niet-leden.