Ontwikkelaars gaming in augustus in Maastricht
Van 14-17 augustus 2018 vindt in Maastricht de IEEE Conference on Computational Intelligence and Games (CIG) plaats. Het is voor het eerst dat dit jaarlijkse congres, dat sinds 2005 georganiseerd wordt, in Nederland plaatsvindt. IEEE CIG is een van de voornaamste internationale conferenties binnen dit vakgebied. Zo'n 150 vooraanstaande onderzoekers en ontwikkelaars uit de academische wereld en games-industrie van over heel de wereld komen hier samen om de laatste ontwikkelingen uit te wisselen en onderzoekslijnen voor de toekomst uit te zetten.
Onderwerp van het congres is, kort samengevat, Game AI. Computerspellen kunnen gebruikt worden als een uitdagende omgeving om methoden voor kunstmatige intelligentie uit te testen en met elkaar te vergelijken, aangezien zij allerlei dynamische elementen bezitten die zich ook in de besluitvorming in de echte wereld ook voordoen >>>
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform. Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Trefwoorden: event, evenement, gaming, Maastricht, regiomarketing
|
|
31/03/25
Korea is in opmars als populaire reisbestemming onder Nederlandse vakantiegangers.
|
31/03/25
Het Interreg Europe project Tourism4SDG zette stappen richting duurzamer toerisme tijdens recente partnermeetings. Dit project richt zich op het verbeteren van de effectiviteit van beleidsinstrumenten in het toerisme, met als doel de Duurzame Ontwikkelingsdoelen (SDG's) van de Verenigde Naties te bereiken. Tourism4SDG wordt gefinancierd door het Interreg Europe-programma, dat regionale samenwerking in Europa ondersteunt.
|
31/03/25
Stichting Apenheul heeft Restaurant de Boschvijver overgenomen.
|
28/03/25
Uit de nieuwste boekingscijfers van TUI Nederland blijkt dat Nederlanders tijdens de meivakantie 2025 vaker kiezen voor verre zonbestemmingen. Curaçao, Bonaire en Cancún zijn de favorieten, terwijl Jamaica en de Dominicaanse Republiek een opvallende groei laten zien. Maar ook vintagevakanties zijn in trek.
|
28/03/25
Gedeputeerde Staten van provincie Groningen hebben in totaal 297.000 euro subsidie toegekend aan twaalf karakteristieke evenementen die dit jaar in Groningen plaatsvinden.
|
28/03/25
Regent Seven Seas Cruises® heeft op de Fincantieri-scheepswerf in het Italiaanse Marghera de kiellegging van de Seven Seas Prestige™ gevierd.
|
27/03/25
1931 Congrescentrum Brabanthallen is vanaf april de eerste in Nederland met een koffiebar waar je in gebarentaal leert een koffie te bestellen. De gebaarista's staan dagelijks klaar.
|
27/03/25
Watersportorganisaties HISWA-RECRON en het Koninklijk Nederlands Watersportverbond hebben succes geboekt in hun strijd tegen de gemeente Amsterdam rond het instellen van een emissieroze zone.
|
|
05/04/25
Impact Fair rolt op zaterdag 5 april de groene loper uit voor iedereen die zijn of haar steentje op ...
|
12/04/25
Na een succesvolle eerste editie in 2024 keert Campervan Days op 12 en 13 april 2025 terug...
|
05/05/25 t/m 11-05-25
Het Nederlandse J2Leisure organiseert samen met haar Chinese partner Glopen van 5 tot en met 11 mei ...
|
26/05/25
De Breda University of Applied Sciences organiseert in samenwerking met het Ministerie van Infr...
|
24/06/25
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert op dinsdag 24 juni 2025 de vakbeurs 'V...
|
|