Geplaatst op: 24-07-2017
Auteur: Redactie
NRIT Media

ANVR zet alle voorwaarden en kosten van alle vervoerders op één site

ANVR zet alle voorwaarden en kosten van alle vervoerders op één site
Bron: Shutterstock
Er was de laatste weken in de pers heel wat aandacht voor de prijzen die reizigers moeten betalen voor het meenemen van bagage op vliegtuigen. Er wordt in de branche hard geconcurreerd op ticktetprijs en die wordt dan ook steeds meer uitgekleed. Voor ANVR redenen om op haar website alle bagagekosten en bagagevoorwaarden van luchtvaartmaatschappijen en andere vervoerders trein, bus, en ferry maatschappijen op een rij te zetten.

Directeur van de ANVR, Frank Oostdam licht toe: "Luchtvaartmaatschappijen stellen allemaal verschillende voorwaarden aan hand/ruimbagage en hanteren hierbij ook verschillende toeslagen. Voor de consument wordt dit steeds belangrijker om te weten, aangezien de kosten voor het nemen van bagage in het afgelopen jaar weer fors zijn gestegen. Met het overzicht op de ANVR-website hebben reisondernemingen én consumenten alle gegevens op één plaats. Kosten en voorwaarden kunnen zo dus eenvoudig worden vergeleken".


Er is van alle vervoerders een aparte link per voorwaarde/kosten met de standaardcodes voor de vervoerders opgenomen. Dit maakt het voor ANVR-reisondernemers eenvoudig om op websites of boekingsbevestigingen direct door te linken naar de voorwaarden/kosten van de betreffende maatschappij

Link: https://www.anvr.nl/vervoersvoorwaarden
Trefwoorden: reisbranche, touroperators, reisbureaus, luchtvaart, trein, veerboten, bus, touringcar

CELTH





||| Nieuws |||

06/02/25
Nationale campermarkt
Op zaterdag 5 april vindt de tweede editie van de Nationale Campermarkt plaats bij FlevoNice in Biddinghuizen.
31/01/25
Exclusief voor leden
Reisboekingen in de plus maar grote verschillen tussen bestemmingen
In 2024 is het aantal reisboekingen met 3% gestegen ten opzichte van 2023. . Europa is stabiel als reisbestemming maar op Azië na verliest intercontinentaal reizen. Ook zien we grote beweging tussen de verschillende vakantielanden met forse winnaars maar ook verliezers.
27/01/25
Lifetime Achievement voor Frank Oostdam
Frank Oostdam, voormalig directeur van ANVR, heeft op het Reisgala 2025 de Lifetime Achievement Award gekregen. Volgens de jury bekleedde hij jarenlang een sleutelpositie in de branche.
24/01/25
Exclusief voor leden
Eurostar boekt recordgroei in 2024 en heeft ambitieuze plannen
Eurostar heeft in 2024 een aanzienlijke groei gerealiseerd, met een stijging van +5% in het aantal passagiers vergeleken met 2023. Deze recordprestatie werd gedreven door een sterke vraag, vooral tijdens de Olympische en Paralympische Spelen van Parijs 2024. Eurostar gaat investeren in nieuwe treinen en gaat een strategisch partnership met SkyTeam.
23/01/25
easyJet voorziet sterke vraag naar vliegen en vakanties in 2025
easyJet heeft een goed eerste kwartaal achter de rug met meer passagiers in haar vliegtuigen en een sterke groeiverwachting voor easyJet Holidays.
23/01/25
ANVR waarschuwt consumenten voor Thomas Cook
De ANVR waarschuwt reizigers voor verzoeken van Thomas Cook Europe BV om boekingen over te zetten naar het Poolse bedrijf eSky.pl S.A.
10/01/25
TUI introduceert Lena, de AI Explorer die de wereld voor je ontdekt
Lena voegt zich bij het bestaande team van TUI influencers en content creaters om vakantiegangers sneller, actueler en relevanter te informeren.
09/01/25
Exclusief voor leden
56% vakantiegangers blij met vakantie zonder planning
Tijdens de Vakantiebeurs 2025 komt touroperator Sunweb met onderzoek naar motieven en gedrag voor en tijdens vakantie. Wat blijkt, "reizen is vaak een vlucht van de dagelijkse verantwoordelijkheden." Plus millennials voelen zich vaak schuldig over dat geluier tijdens vakantie.