Geplaatst op: 13-10-2017
Auteur: Marc Gerlings

Wibbens weg bij Hampshire

Wibbens weg bij Hampshire
Foto: Hampshire Hospitality

Hans Wibbens legt per 1 november 2017 zijn functie als Operationeel Directeur van Hampshire Hospitality B.V. neer. Mede onder zijn leiding kwam het hotelbedrijf op succesvolle wijze door roerige tijden heen, meldt het hotelbedrijf. Na ruim zes jaar in dienst van de toenmalige Eden Hotel Group en daarna Hampshire Hospitality, zit zijn taak erop.

Er gaat voor de groep een nieuwe fase van start, waarin gebouwd kan worden op de gedegen basis die onder andere door Wibbens is gelegd. Algemeen Directeur Léon Dijkstra neemt zijn taken voorlopig over en stuurt de hotelgroep aan.


Hans Wibbens trad begin 2011 in dienst bij de Eden Hotel Group en begeleidde in de jaren daarna onder andere de overname van Hampshire Hospitality. Wibbens: "Na al die hectische en mooie jaren heb ik nu het gevoel dat mijn taak erop zit. Er ligt een mooie basis waarop de hotelgroep kan doorbouwen.” Hampshire beraadt zich nog op de manier waarop de functie van Operationeel Directeur in zal worden ingevuld.

De groep gaat verder op het mede door Wibbens geplaveide pad als echt familiebedrijf. Léon Dijkstra, Algemeen Directeur: "Hans heeft uitstekend werk verricht. Mede dankzij hem is Hampshire goed door de crisis gekomen en staat er nu een gezond bedrijf met gemotiveerde collega’s. De hotelwereld is dynamisch en staat nooit stil, maar ik ben ervan overtuigd dat wij klaar zijn voor de toekomst.”

Topics:Horeca
Trefwoorden: hotel, management, directeur

CELTH





||| Nieuws |||

06/02/25
Nationale campermarkt
Op zaterdag 5 april vindt de tweede editie van de Nationale Campermarkt plaats bij FlevoNice in Biddinghuizen.
31/01/25
Exclusief voor leden
Reisboekingen in de plus maar grote verschillen tussen bestemmingen
In 2024 is het aantal reisboekingen met 3% gestegen ten opzichte van 2023. . Europa is stabiel als reisbestemming maar op Azië na verliest intercontinentaal reizen. Ook zien we grote beweging tussen de verschillende vakantielanden met forse winnaars maar ook verliezers.
27/01/25
Lifetime Achievement voor Frank Oostdam
Frank Oostdam, voormalig directeur van ANVR, heeft op het Reisgala 2025 de Lifetime Achievement Award gekregen. Volgens de jury bekleedde hij jarenlang een sleutelpositie in de branche.
24/01/25
Exclusief voor leden
Eurostar boekt recordgroei in 2024 en heeft ambitieuze plannen
Eurostar heeft in 2024 een aanzienlijke groei gerealiseerd, met een stijging van +5% in het aantal passagiers vergeleken met 2023. Deze recordprestatie werd gedreven door een sterke vraag, vooral tijdens de Olympische en Paralympische Spelen van Parijs 2024. Eurostar gaat investeren in nieuwe treinen en gaat een strategisch partnership met SkyTeam.
23/01/25
easyJet voorziet sterke vraag naar vliegen en vakanties in 2025
easyJet heeft een goed eerste kwartaal achter de rug met meer passagiers in haar vliegtuigen en een sterke groeiverwachting voor easyJet Holidays.
23/01/25
ANVR waarschuwt consumenten voor Thomas Cook
De ANVR waarschuwt reizigers voor verzoeken van Thomas Cook Europe BV om boekingen over te zetten naar het Poolse bedrijf eSky.pl S.A.
10/01/25
TUI introduceert Lena, de AI Explorer die de wereld voor je ontdekt
Lena voegt zich bij het bestaande team van TUI influencers en content creaters om vakantiegangers sneller, actueler en relevanter te informeren.
09/01/25
Exclusief voor leden
56% vakantiegangers blij met vakantie zonder planning
Tijdens de Vakantiebeurs 2025 komt touroperator Sunweb met onderzoek naar motieven en gedrag voor en tijdens vakantie. Wat blijkt, "reizen is vaak een vlucht van de dagelijkse verantwoordelijkheden." Plus millennials voelen zich vaak schuldig over dat geluier tijdens vakantie.