Geplaatst op: 02-02-2018
Auteur: Redactie
NRIT Media

Indoor skydiven met Virtual Reality

Indoor skydiven met Virtual Reality

Indoor Skydive Roosendaal is de eerste én enige plek in de Benelux waar je vanaf deze week kunt indoor skydiven met virtual reality. Dankzij de toevoeging van een VR-bril tijdens het indoor skydiven in de windtunnel, kan iedereen een skydive ervaren boven bestemmingen als Dubai, Hawaii of San Diego! Je vóelt niet alleen hoe het is om uit een vliegtuig te springen, je zíet het nu ook.


Bij Indoor Skydive Roosendaal staat innovatie hoog in het vaandel. Sinds de opening in december 2006 zijn zij continu op zoek naar vernieuwing voor de beleving voor de gasten. In samenwerking met Tunnel Vision VR blijft Skydive Roosendaal zich ontwikkelen. De ambitie is om de mooiste bestemmingen van ieder continent aan te kunnen bieden. Hierdoor blijft Indoor Skydive Roosendaal de virtual reality experience continu vernieuwen.



Bezoekers van het nieuwe en unieke indoor skydive VR krijgen een speciale VR-bril op en worden voorzien van speciale skydive gear. Zo voelt het alsof je een echte parachute om hebt. Door de VR-bril lijkt het alsof je in een vliegtuig staat op circa 3.800 meter hoogte boven een van de wereldbestemmingen. Op het beeld telt een instructeur af tot de sprong en vanaf dat moment begeleidt een instructeur van Indoor Skydive Roosendaal de bezoeker de windtunnel in. Doordat je zweeft op de kracht van de wind met de VR Bril, wordt het gevoel van een skydive in 4D nagebootst. Al vanaf 4 jaar oud mag je komen indoor skydiven bij Indoor Skydive Roosendaal. Tijdens het indoor skydiven krijgt iedereen begeleiding van een professionele instructeur.



Trefwoorden: attracties, sjydive, vr

CELTH



||| Nieuws |||

13/03/26
Exclusief voor leden
Goedkoopste kampeerovernachtingen in Noord-Europa
Een campingvakantie blijft in Europa betaalbaar in vergelijking met veel andere vakantievormen. Een gezin betaalt voor een campingverblijf in het zomerhoogseizoen gemiddeld ongeveer 49 € per nacht. Kamperen is vooral voordelig in Noord-Europa: in Noorwegen kost een overnachting gemiddeld 38 €, in Zweden 40 € en in Duitsland 41 €, meldt campingportaal PiNCAMP na onderzoek.
12/03/26
Exclusief voor leden
Audax start met Bruna Reizen
De Audax Groep meldt een opvallende uitbreiding van haar activiteiten. Vanaf medio april 2026 kunnen klanten in alle Bruna winkels én bij bijna tweehonderd vestigingen van The Read Shop ook reizen boeken via het nieuwe label Bruna Reizen.
11/03/26
Exclusief voor leden
Geopolitieke ontwikkelingen raken Drents Museum: uitstel tentoonstelling
Gisteren kreeg het Drents Museum van het Indiase ministerie van Cultuur het bericht dat zij vanwege de huidige geopolitieke spanningen heeft besloten de circa 60 kunstwerken voor de tentoonstelling Amrita Sher-Gil - 'Europa is van Picasso, India is van mij' niet op transport te laten gaan.
11/03/26
Exclusief voor leden
Airport Campus op Groningen Airport maar wie haakt aan?
Huisvestingsadviseur Draaijer heeft in opdracht van Groningen Airport Eelde onderzoek gedaan naar de doorontwikkeling van de Airport Campus. Het advies is positief maar nu moet de luchthaven op zoek naar partners.
11/03/26
ACM controleert digitale economie extra scherp
In haar ‘Focus op digitale economie 2026’ maakt de Autoriteit Consument & Markt (ACM) duidelijk waar zij het verschil wil maken. De toezichthouder richt zich komend jaar met name op de digitale weerbaarheid van Nederland en Europa, meer zeggenschap voor gebruikers over eigen data, en een toegankelijke en veilige online omgeving voor iedereen.
11/03/26
Europees Parlement wil creatief werk beschermen tegen AI
Creatieve producten waar auteursrecht op zit moeten worden beschermd tegen gebruik door kunstmatige intelligentie (AI). Dat wil het Europarlement. Ook moeten creatieve makers een vergoeding krijgen wanneer AI gebruik maakt van hun producten.
11/03/26
Exclusief voor leden
Wintersport 2025-2026: lawinegevaar en kniebandletsels
Wintersport 2025-2026: lawinegevaar en kniebandletsels Nu de voorjaarsvakantie ten einde loopt, maakt Alarmcentrale Eurocross de balans op van het wintersportseizoen. Lawinegevaar en meer kniebandletsels kenmerken het wintersportseizoen. Waar vorig jaar nog een forse stijging in het aantal meldingen tijdens de voorjaarsvakantie te zien was, verschuift de druk dit jaar naar het vroege seizoen.
11/03/26
Pieter Elbers weg bij IndiGo na maandenlange onrust
Pieter Elbers, voormalig topman van KLM, legt per direct zijn functie neer bij de Indiase luchtvaart...

||| Agenda |||

02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
22/04/26 t/m 23-04-26
22/04/26 t/m 23-04-26: Independent Hotel Show Amsterdam
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...