Geplaatst op: 23-05-2018
Auteur: Redactie
NRIT Media

Prestigieuze internationale reisprijs voor zakenvrouw Elske Doets

Prestigieuze internationale reisprijs voor zakenvrouw Elske Doets

Jan Doets America Tours heeft in Denver voor de vijfde maal een prestigieuze Amerikaanse prijs voor de Reiswereld gewonnen.

De touroperator uit Heerhugowaard, die wordt geleid door Zakenvrouw Elske Doets, is onderscheiden met de Chairman’s Circle Honors Award, een zeer belangrijke prijs voor de reiswereld. Hiermee behoort haar onderneming tot beste en de meest omzettende vijftig Amerikaspecialisten van de wereld.

Eerder viel Doets al in 2013, 2015, 2016 en 2017 in de prijzen. En dat is bijzonder, gezien het feit dat Doets zich daarvoor een plek heeft moeten bevechten tussen grote reisorganisaties uit landen met een veel grotere markt als bijvoorbeeld China, India, Brazilië en India. Geen enkele andere Nederlandse reisorganisatie slaagde hier ooit in en viel dus in de prijzen.

Vooral de opkomst van de Chinese reisorganisaties, maakt het voor touroperators een steeds grotere uitdaging om plekken vast te leggen op de juiste locaties. Het wordt daardoor steeds moeilijker om zaken te doen op niveau. Voortbouwend op haar jarenlange netwerk lukt het Doets om haar positie te handhaven en zich niet te laten verdringen.

Doets ziet het openbreken van de Chinese markt alseen belangrijke beweging. De opkomst van China als land van reizigers en land om naar toe te reizen, is prikkelend. Daarom is Doets zelf naar China gereisd om zelf de dynamiek van dat land te beleven. Zij is enthousiast over alle mogelijkheden in China en over de gretigheid waarmee mensen kansen omarmen.

De prijs werd afgelopen zaterdagavond uitgereikt op het jaarlijkse congres van de Amerikaanse reiswereld, de zogenaamde International Pow Wow. Dit jaar vond die plaats in Denver.

Link: http://www.elskedoets.nl
Trefwoorden: prijs, reiswereld, reisorganiatie, Amerikaspecialist, Nederlandse reisorganisatie

CELTH





||| Nieuws |||

07/02/25
Vanaf 1 april geen emissie meer van boten in grachten Amsterdam
Vanaf 1 april 2025 wordt het centrumgebied een uitstootvrije zone voor recreatievaartuigen, meldt gemeente Amsterdam. Dit betekent dat alleen vaartuigen die varen op elektriciteit, waterstof of spierkracht zijn toegestaan. Je mag geen uitstoot meer produceren.
07/02/25
Brabant gaat met innovatief monitoringssysteem en de Wandelstarter recreatie beter spreiden
Vanaf 2025 wordt in Noord-Brabant een innovatief monitoringssysteem gelanceerd dat de recreatiedrukte in kaart brengt en helpt bij het afstemmen van routes en startlocaties op de behoeften van bezoekers.
05/02/25
Laatste jaar uitvoeringsprogramma BRTN 2020-2025
Dit jaar markeert het laatste jaar van de uitvoering van het Basisrecreatietoervaartnet (BRTN) 2020-2025. Tegelijkertijd wordt er gewerkt aan het opstellen van nieuwe bestuurlijke afspraken voor de periode vanaf 2026, waarin de rol van AI toeneemt.
24/01/25
Perspectieven op internationalisering in Uncover
We zijn verheugd aan te kondigen dat alle artikelen van de nieuwste editie van Uncover, het jaarlijkse, thematische tijdschrift van de Academy for Leisure & Events van de Breda University, nu online beschikbaar zijn in de kennisbank van NRIT.
16/01/25
Gelderland trekt bijna 5 miljoen verblijfgasten in 2024
Stijging van 5,4% van gasten die minstens één macht in Gelderland verbleven. Het dagtoerisme groeide 13% bij attracties.
16/01/25
Apollo Reizen verlengt sponsoring van de NN Marathon Rotterdam
De touroperator Apollo Reizen blijft officieel sponsor van de NN Marathon Rotterdam en gaat op de Marathon Sport Expo in gesprek met de deelnemers.
15/01/25
7 Kamerleden ontvangen Ondernemersagenda Gastvrijheidssector
Op dinsdagmiddag 14 januari hebben diverse branchevertegenwoordigers in het platform Gastvrij Nederland de Ondernemersagenda van de Gastvrijheidssector aangeboden in de Tweede Kamer.
13/01/25
Witte fiets Veluwe aan Zee weer terug
De beeldbepalende witte fiets is weer teruggeplaatst bij Leisurelands locatie Veluwe aan zee. De fie...