66 miljoen euro revitalisering Center Parcs Zandvoort met ZIB
Zeeland Investments Beheer (ZIB) gaat in een omvangrijk deel van het vakantiepark Zandvoort van Center Parcs investeren. ZIB heeft gisteren samen met Center Parcs Netherlands NV en het aan de Parijse beurs genoteerde Groupe Pierre et Vacances Center Parcs SA een overeenkomst getekend inzake de aankoop van een deel van het vakantiepark in Zandvoort en revitalisering ervan.ZIB gaat een nieuw fonds opzetten om de aankoop van 120 vakantiewoningen, het strandhotel en alle centrumvoorzieningen te financieren. Particulieren kunnen vanaf een relatief klein bedrag naar verwachting in de tweede helft van 2018 deelnemen in dit fonds. De investering van het nieuwe fonds, inclusief de bijdrage in de renovatie, zal meer dan 66 miljoen euro bedragen. Het fonds zal tegelijkertijd een langlopende huurovereenkomst aangaan met Center Parcs. Niet de eerste keerHet is niet de eerste keer dat ZIB investeert in een park van Center Parcs. In >>>
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform. Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Trefwoorden: bugalowpark, Center Parcs, ZIB, revitalisering
|
|
01/04/26
Tijdens een drukbezochte bijeenkomst van Breda Marketing is gisteren de Breda Mix gepresenteerd: een nieuw on- én offline platform waarmee bezoekers hun eigen perfecte dag in Breda kunnen samenstellen.
|
31/03/26
Toerisme Vlaanderen en de Provincie West-Vlaanderen zijn op zoek naar een partner die een Belevingscentrum Blauwe Economie wil realiseren en exploiteren.
|
31/03/26
KLM en gategroup hebben een akkoord bereikt over het voornemen tot overname van KLM Catering Services (KCS) door gategroup. Na afronding van de transactie wordt gategroup voor 75% eigenaar van KCS; KLM behoudt een belang van 25%.
|
31/03/26
Nu het aantal vliegverbindingen tussen China en München blijft groeien, wordt op de luchthaven de populaire service Chinese Winkelassistent vanaf april 2026 aanzienlijk uitgebreid.
|
30/03/26
Attractiepark Toverland viert in 2026 haar 25-jarig jubileum en pakt daarbij groots uit. Vanaf zaterdag 18 april kunnen bezoekers genieten van de speciaal voor Toverland ontwikkelde show Magic Memories van de wereldberoemde illusionist Hans Klok.
|
30/03/26
De Gids Digitale Vaardigheden helpt ondernemers, destinatie management-organisaties (DMO’s) en beleidsmakers in het gastvrijheidsdomein om digitale transformatie beter te begrijpen en toe te passen.
|
30/03/26
Op donderdag 26 maart vierde European Sleeper de start van haar nieuwe nachttrein Parijs – Brussel – Berlijn met een vertrekceremonie op Gare du Nord in Parijs. Sabine Wendt (visitBerlin): "De vraag naar reizen naar Berlijn groeit duidelijk, met ongeveer 50 procent van de gasten die al per trein arriveren."
|
30/03/26
Een doctorstitel halen kan in Nederland nu alleen op de universiteit. Maar als het aan het kabinet ligt, kan je binnenkort ook op het hbo een doctorsgraad halen. Vandaag wordt het eerste concept van de wetswijziging die hiervoor nodig is openbaar.
|
|
02/04/26
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
|
22/04/26 t/m 23-04-26
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...
|
21/09/26 t/m 23-09-26
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...
|
|