Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 15-08-2018
Auteur: Marc Gerlings

Nieuw Peruaans koffiemerk stimuleert ook toerisme (+ video)

Nieuw Peruaans koffiemerk stimuleert ook toerisme (+ video)
Foto: Promperu
In het bijzijn van tal van bedrijven en koffieproducenten heeft Roger Valencia, de Peruaanse minister van Buitenlandse Handel en Toerisme, afgelopen weekend het nieuwe merk Cafés del Perú (koffies uit Peru) gepresenteerd. Het merk moet bijdragen aan de wereldwijde positionering van een belangrijk nationaal product uit Peru: koffie en het ondersteunt meteen toerisme naar Peruaanse regio’s.

"Deze nationale en internationale lancering heeft als doel om Peruaanse koffie als merk van uitstekende kwaliteit te positioneren in de internationale markt”, aldus Valencia Espinoza tijdens de presentatie in de stad Pucallpa afgelopen weekend.

Ontdek Peru met de koffieroutes

Er zijn in Peru verschillende koffieroutes waar je niet alleen kunt kijken hoe en waar de koffie verbouwd wordt, maar waar je ook de mensen achter de koffie kunt ontmoeten.

In de regio Cajamarca in het noorden van Peru (op 1.15 uur vliegen van de hoofdstad Lima ligt de stad Cajamarca), zijn verschillende boeiende routes te vinden. Vooral de provincies Jaén en San Ignacio in deze noordelijke regio zijn bezaaid met boerderijen en koffieplantages die vaak ook de deuren openen voor geïnteresseerde gasten.

Ook de regio Chachapoyas in het noorden van Peru te bezoeken, in de Amazone wordt gepromoot. In de stad zijn verschillende winkels met de lekkerste bonen, en op ongeveer twee uur rijden van de stad in Rodriguez de Mendoza is een lokale onderneming te vinden die het hele productieproces kan laten zien.


Trefwoorden: toerisme, routes, koffie, positionering, pr, marketing

CELTH



||| Nieuws |||

01/04/25
Vloer Recreatie Vakbeurs voor 80% gevuld
Met nog ruim zeven maanden te gaan tot de Recreatie Vakbeurs op 11, 12 en 13 november 2025 in Evenementenhal Hardenberg, is de beursvloer nu al voor maar liefst 80% geboekt.
01/04/25
Week van de Duurzame Waterrecreatie
In de week van 22 tot en met 28 mei 2025 vindt voor de derde keer op rij de Week van de Duurzame Waterrecreatie plaats. Tijdens deze week staan verschillende kennisonderwerpen op het gebied van duurzame waterrecreatie in de schijnwerpers.?
01/04/25
Tegenslagen voor culturele sector en
"Laten we samen verder bouwen aan een culturele en creatieve sector die blijft verbinden en vernieuwen". Met deze oproep opent voorzitter Kristel Baele het online jaarverslag 2024 van de Raad voor Cultuur, dat vandaag is gepubliceerd.
01/04/25
Exclusief voor leden
Plopsaland De Panne viert 25e verjaardag met spectaculaire parade
Plopsaland De Panne heeft op 29 maart 2025 haar 25e jubileumseizoen geopend met een groots feest, in aanwezigheid van talrijke bekende Vlamingen en prominenten. Het hoogtepunt van de viering is de gloednieuwe 25 Celebration Parade, een kleurrijke stoet met acht praalwagens, tientallen dansers en de Studio 100-figuren.
01/04/25
Brabant verwelkomt nieuw wandelplatform: WandelStarter
Brabantse wandelaars kunnen vanaf vandaag hun hart ophalen met het nieuwe platform WandelStarter. Dit digitale initiatief, gelanceerd door Brabant Partners en partners, biedt een overzicht van meer dan 200 startpunten voor prachtige wandelroutes in de regio.
01/04/25
Nieuw personage in Slagharen: Burgemeester Bright verwelkomt gasten
De introductie van Burgemeester Bright naast alle bestaande personages zorgt voor extra beleving voor de bezoekers.
01/04/25
Exclusief voor leden
Cruiseschepen in Rotterdam aan de stekker
Een mijlpaal in de verduurzaming van de Rotterdamse haven is bereikt: cruiseschepen aan de Wilhelminakade kunnen vanaf nu gebruikmaken van walstroom. Dit betekent dat ze hun motoren niet langer hoeven te laten draaien om stroom te produceren wat en aanzienlijke verminderen van geluidsoverlast en luchtvervuiling oplevert.
31/03/25
Nederlandse reizigers ontdekken Korea
Korea is in opmars als populaire reisbestemming onder Nederlandse vakantiegangers.

||| Agenda |||

05/04/25
05/04/25 t/m 05-04-25: Impact Fair
Impact Fair rolt op zaterdag 5 april de groene loper uit voor iedereen die zijn of haar steentje op ...
12/04/25
12/04/25 t/m 12-04-25: Campervan Days
Na een succesvolle eerste editie in 2024 keert Campervan Days op 12 en 13 april 2025 terug...
05/05/25 t/m 11-05-25
05/05/25 t/m 11-05-25: The Greater Bay Area Leisure Tour
Het Nederlandse J2Leisure organiseert samen met haar Chinese partner Glopen van 5 tot en met 11 mei ...
26/05/25
26/05/25 t/m 26-05-25: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2025
De Breda University of Applied Sciences organiseert in samenwerking met het Ministerie van Infr...
24/06/25
24/06/25 t/m 24-06-25: Vakbeurs Vakantiehuis van de Toekomst
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert op dinsdag 24 juni 2025 de vakbeurs 'V...