Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 22-08-2018
Auteur: Marc Gerlings

Noordwijk verleidt meetingplanners met good food

Noordwijk verleidt meetingplanners met good food
Foto: Noordwijk Marketing
Noordwijk Marketing organiseerde afgelopen maandag 18 juni een Culinaire Inspiratiedag voor eventplanners. Maar liefst 70 deelnemers maakten kennis met Noordwijk als culinaire congres- en eventlocatie. Het thema van de dag: Good Food is Good Mood!

Sandra Nonhebel, productmanager zakelijke markt Noordwijk Marketing: "Doelstelling van deze dag was onder andere om de deelnemers te laten zien hoe compact en veelzijdig Noordwijk is. Via een wandeling met tablets ervoeren de deelnemers in teams hoe dicht de eventlocaties bij elkaar liggen. Onderweg stopten de teams voor leuke teamopdrachten en werden ze verrast met culinaire gerechten. Want met meer dan 100 restaurants, lunchrooms en beachclubs is Noordwijk ook een ware culinaire hotspot!’’

Na de culinaire wandeling langs onder andere Beachclub Bries, Grand Hotel Huis ter Duin, Oriento, DYLANS en Huize van Wely volgde een plenaire presentatie van de bekende topchef en culinair ondernemer Ron Blaauw in Klooster | events, art & design. Blaauw inspireerde de aanwezigen met een mooi persoonlijk verhaal over zijn carrière, zijn restaurants en zijn inzichten. Blaauw’s boodschap: wees origineel en blijf dicht bij jezelf. Laat je niet verleiden om mee te gaan in alle trends, doe vooral waar je goed in bent. De Culinaire Inspiratiedag werd afgesloten met een netwerkborrel.
Trefwoorden: meeting, congres, marketing, food, eten

CELTH



||| Nieuws |||

01/04/25
Vloer Recreatie Vakbeurs voor 80% gevuld
Met nog ruim zeven maanden te gaan tot de Recreatie Vakbeurs op 11, 12 en 13 november 2025 in Evenementenhal Hardenberg, is de beursvloer nu al voor maar liefst 80% geboekt.
01/04/25
Week van de Duurzame Waterrecreatie
In de week van 22 tot en met 28 mei 2025 vindt voor de derde keer op rij de Week van de Duurzame Waterrecreatie plaats. Tijdens deze week staan verschillende kennisonderwerpen op het gebied van duurzame waterrecreatie in de schijnwerpers.?
01/04/25
Tegenslagen voor culturele sector en
"Laten we samen verder bouwen aan een culturele en creatieve sector die blijft verbinden en vernieuwen". Met deze oproep opent voorzitter Kristel Baele het online jaarverslag 2024 van de Raad voor Cultuur, dat vandaag is gepubliceerd.
01/04/25
Exclusief voor leden
Plopsaland De Panne viert 25e verjaardag met spectaculaire parade
Plopsaland De Panne heeft op 29 maart 2025 haar 25e jubileumseizoen geopend met een groots feest, in aanwezigheid van talrijke bekende Vlamingen en prominenten. Het hoogtepunt van de viering is de gloednieuwe 25 Celebration Parade, een kleurrijke stoet met acht praalwagens, tientallen dansers en de Studio 100-figuren.
01/04/25
Brabant verwelkomt nieuw wandelplatform: WandelStarter
Brabantse wandelaars kunnen vanaf vandaag hun hart ophalen met het nieuwe platform WandelStarter. Dit digitale initiatief, gelanceerd door Brabant Partners en partners, biedt een overzicht van meer dan 200 startpunten voor prachtige wandelroutes in de regio.
01/04/25
Nieuw personage in Slagharen: Burgemeester Bright verwelkomt gasten
De introductie van Burgemeester Bright naast alle bestaande personages zorgt voor extra beleving voor de bezoekers.
01/04/25
Exclusief voor leden
Cruiseschepen in Rotterdam aan de stekker
Een mijlpaal in de verduurzaming van de Rotterdamse haven is bereikt: cruiseschepen aan de Wilhelminakade kunnen vanaf nu gebruikmaken van walstroom. Dit betekent dat ze hun motoren niet langer hoeven te laten draaien om stroom te produceren wat en aanzienlijke verminderen van geluidsoverlast en luchtvervuiling oplevert.
31/03/25
Nederlandse reizigers ontdekken Korea
Korea is in opmars als populaire reisbestemming onder Nederlandse vakantiegangers.

||| Agenda |||

05/04/25
05/04/25 t/m 05-04-25: Impact Fair
Impact Fair rolt op zaterdag 5 april de groene loper uit voor iedereen die zijn of haar steentje op ...
12/04/25
12/04/25 t/m 12-04-25: Campervan Days
Na een succesvolle eerste editie in 2024 keert Campervan Days op 12 en 13 april 2025 terug...
05/05/25 t/m 11-05-25
05/05/25 t/m 11-05-25: The Greater Bay Area Leisure Tour
Het Nederlandse J2Leisure organiseert samen met haar Chinese partner Glopen van 5 tot en met 11 mei ...
26/05/25
26/05/25 t/m 26-05-25: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2025
De Breda University of Applied Sciences organiseert in samenwerking met het Ministerie van Infr...
24/06/25
24/06/25 t/m 24-06-25: Vakbeurs Vakantiehuis van de Toekomst
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert op dinsdag 24 juni 2025 de vakbeurs 'V...