Geplaatst op: 04-09-2018
Auteur: Redactie
NRIT Media

Twee nieuwe directeuren voor Libéma

Twee nieuwe directeuren voor Libéma
Libéma past haar organisatiestructuur aan op groeiambitie en kiest voor twee directeuren voor de divisie Attractie- en Vakantieparken, nadat de huidige divisiedirecteur Sjors van den Boogaart heeft besloten afscheid te nemen van de organisatie.


Na ruim 12 jaar dienstverband bij Libéma met diverse functies binnen de divisie Attractie- & Vakantieparken en de laatste jaren als Divisiedirecteur heeft Sjors van den Boogaart aangegeven toe te zijn aan een nieuwe uitdaging buiten Libéma.

"De afgelopen 12 jaar heb ik geweldige kansen en uitdagingen bij Libéma gekregen. In de laatste jaren heb ik als divisiedirecteur met alle fantastische collega's van de diverse attractie- en vakantieparken ambities op het gebied van gastgerichtheid, organisatiekwaliteit en resultaat kunnen realiseren. Met als hoogtepunt de ontwikkeling en realisatie van het gloednieuwe Safari Resort Beekse Bergen, waar ik ontzettend trots op ben. Nu deze unieke vakantiebestemming helemaal staat, is het voor mij tijd voor een nieuwe uitdaging buiten Libéma." Dirk Lips, algemeen directeur Libéma: "Sjors heeft heel veel betekend voor de ontwikkeling van de divisie Attractie- en Vakantieparken bij Libéma. Ik ben Sjors dankbaar voor zijn bijdragen aan Libéma en wens hem bij voorbaat alle succes toe met het vervolg van zijn loopbaan."

Divisie Attractie- en Vakantieparken wordt gesplitst: twee nieuwe directeuren.

Libéma heeft de afgelopen jaren op alle vlakken een stevige groei doorgemaakt: zowel in aantal bedrijven, als bezoekersaantallen, omzetcijfers, medewerkerstevredenheid en klanttevredenheid. Onlangs is Libéma eigenaar geworden van Expo Assen. Brabanthallen 's-Hertogenbosch en Expo Haarlemmermeer zijn fors uitgebreid, en in het voorjaar van 2018 vond de opening van Safari Resort Beekse Bergen plaats. De groeiambitie blijft, en om meer focus te krijgen op alle individuele bedrijven is besloten dat de divisie Attractie- en Vakantieparken per 1 oktober wordt gesplitst. Leen Lips wordt directeur Attractieparken en Niels de Wildt wordt directeur Vakantieparken.


"Door het vertrek van Sjors hebben we de organisatiestructuur herzien en besloten deze aan te passen op onze groeiambitie. Ik heb in Niels de Wildt als directeur Vakantieparken en Leen Lips als directeur Attractieparken alle vertrouwen en kijk er naar uit om de toekomst van Libéma nog verder te verstevigen", aldus Lips.

Trefwoorden: attractieparken, verlbijfsrecreatie, dierentuinen, campings, bungalowparken

CELTH





||| Nieuws |||

06/02/25
Nederlands verblijfstoerisme groeit naar 61 gasten in 2035
In 2035 zal Nederland naar verwachting 61 miljoen verblijfsgasten ontvangen, 24% meer dan in 2023. Ons land kan dan rekenen op 12 miljoen extra gasten.
31/01/25
Exclusief voor leden
Groei Nederlands verblijfsbezoek zwakt af
Het Nederlands verblijfstoerisme, zowel binnenlands als buitenlands, groeit in 2025 naar verwachting met 2,5% naar 52 miljoen verblijfsgasten. Dit is een daling ten opzichte van de gemiddelde groei van 5% per jaar in de periode 2012-2019.
28/01/25
Villa for You boekt recordomzet
Vakantiehuisaanbieder Villa for You heeft in 2024 een recordomzet van 50 miljoen euro behaald, een groei van 40% ten opzichte van 2023. Deze groei is mede te danken aan de stijgende vraag naar flexibele vakanties en unieke verblijven zoals luxe chalets en authentieke landhuizen.
28/01/25
Exclusief voor leden
VNG: Permanente bewoning van recreatiewoningen moet lokaal maatwerk blijven
Het al dan niet toestaan van permanente bewoning van recreatiewoningen moet een lokale afweging blijven, aldus de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG). Gemeenten kunnen dit in overleg met eigenaren en bewoners van vakantieparken bepalen. De VNG roept de Tweede Kamer op om tegen het voorstel voor landelijke regie te stemmen.
27/01/25
Populariteit lenen voor vakantiehuisje brokkelt af
Recreatiewoningen blijven populair als leendoel, maar het aantal leningen en leenbedragen neemt af. Wat betekent dit voor consumenten?
24/01/25
Camperbeurs Brabant blijft na eerste succes
De eerste editie van de Camperbeurs in Autotron Rosmalen trok afgelopen weekend meer dan 11.000 bezoekers en was volledig uitverkocht. Het evenement vond plaats op zaterdag 18 en zondag 19 januari en overtrof alle verwachtingen.
24/01/25
Marketing Groningen maakt camperroute
Waarschijnlijk is Marketing Groningen de eerst dmo die een camperroute maakt. De 6-daagse route leidt je van de stad Groningen helemaal langs de parels van de provincie.
23/01/25
Mooie vooruitzichten
In de 45 jaren dat Maas recreatie bedrijfsmakelaardij actief is in het taxeren en aan- en verkopen van recreatie- en watersportbedrijven, heeft deze markt allerlei ontwikkelingen doorgemaakt.

||| Agenda |||

06/02/25 t/m 10-02-25
06/02/25 t/m 10-02-25: Studiereis Lapland
HISWA-RECRON organiseert een exclusieve inspiratiereis voor leden naar Lapland om nieuwe inzichten t...
12/02/25 t/m 13-02-25
12/02/25 t/m 13-02-25: Recreatie Next Level: dé next step naar inspiratie & kennis voor de recreatieprofessional
Recreatie Next Level is dé next step naar inspiratie en kennis voor de (toekomstige) rec...
24/03/25
24/03/25 t/m 24-03-25: 2Daagse Glamping Inspiratiereis
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert van maandag 24 maart 2025 tot en met d...
24/06/25
24/06/25 t/m 24-06-25: Vakbeurs Vakantiehuis van de Toekomst
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert op dinsdag 24 juni 2025 de vakbeurs 'V...