Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 18-09-2018
Auteur: Team
Pleisureworld NRIT
Publicatie: Recreatie & Toerisme september 2018

Pleisureworld NRIT gaan samen verder in advies, inspiratie en kennis

Pleisureworld NRIT gaan samen verder in advies, inspiratie en kennis
Pleisureworld en NRIT Media gaan intensief samenwerken en presenteren zich vanaf 18 september onder één naam in de markt: Pleisureworld NRIT.


Pleisureworld heeft zich de afgelopen jaren ontwikkeld tot adviesbureau en organisator van succesvolle Vakdagen en Expertmeetings voor de gastvrijheidsbranche. NRIT Media is met publicaties, tijdschriften, een online kennisplatform en events een belangrijke informatie- én inspiratiebron voor de branche. De joint venture tussen Pleisureworld en NRIT verbindt deze activiteiten tot een complete dienstverlening naar de gastvrijheidsbranche: Pleisureworld NRIT.


Twee werelden samen

Waar NRIT Media een focus heeft op overheid, onderwijs en onderzoek, heeft Pleisureworld een goede aansluiting op het ondernemersperspectief. Met de joint venture komen deze werelden onder één paraplu samen en worden ondernemers, onderzoekers, overheid en onderwijs optimaal met elkaar verbonden.


Door de groeiontwikkelingen in de leisure markt is het samenvoegen van de activiteiten een logische stap voor schaalvergroting. Al op korte termijn worden synergievoordelen bereikt. Op lange termijn worden meer evenementen en mediaproducten ontwikkeld. De versterking van beide bedrijven leidt tot een betere concurrentiepositie. De partners zien veel kansen in de markt voor deze combinatie.


Arend Jan Kornet directeur en eigenaar van NRIT Media: "Dat gaan we doen met onderzoek en advies, in offline en online publicaties en op live events. Belangrijke pareltjes als de Vakdagen, het Trendrapport toerisme, recreatie en vrije tijd, Recreatie & Toerisme, Vrijetijdstudies en het online kennisplatform worden naast het advies aan ondernemers en overheden verder uitgebouwd. Natuurlijk houden de enorm populaire blogs van Hans van Leeuwen met een eigenzinnige kijk op de branche in binnen- en buitenland een prominente plaats.”


Meer ondernemen

Hans van Leeuwen directeur en eigenaar van Pleisureworld is enthousiast over de samenwerking: "Op projectniveau werken we al enige maanden intensief samen en nu zetten we een nieuwe stap door onder één naam naar buiten te treden.” Arend Jan Kornet vult aan: "Met NRIT hebben we bewust een koers uitgezet richting de top van de markt met veel producten op het gebied van strategie, onderzoek en beleid. We hebben daartoe een uitstekend netwerk opgebouwd met overheden, onderzoekers en onderwijs. Met de joint venture Pleisureworld NRIT kunnen we overheden, onderzoekers en onderwijs nu ook het uitstekende ondernemersnetwerk van Pleisureworld aanbieden. Ook ondernemers krijgen een betere aansluiting op de kennis vanuit onderzoek en onderwijs waar de redactie van NRIT Media zorgt voor de praktische vertaalslag. Vanuit die verbinding ontstaat grote meerwaarde voor iedereen.”


Hans van Leeuwen gaat zich binnen de joint venture concentreren op advies voor overheden en ondernemers: "Er lopen bij provincies en ondernemers diverse adviesopdrachten en die gaan we samen met NRIT, dat een rijke onderzoekshistorie heeft, verder uitbouwen. Ik wil er zijn voor ondernemers en overheden die willen ondernemen. Daarbij gaan we verder dan alleen papieren adviezen want we hebben een drive om zaken echt te realiseren. Ik ben nog altijd zelf ondernemer en zo sta ik er in.”


Online treft u ons aan op www.nritmedia.nl (kennisplatform, events en store) en www.pleisureworld.nl (onderzoek en advies).

Trefwoorden: nrit, pleisureworld, kennis, onderzoek, advies, trends

CELTH



||| Nieuws |||

08/04/25
Kampeerseizoen van start met een recordaantal van 627.000 campers en caravans
De jaarlijkse Open Camping Dag was de start van het kampeerseizoen en gaat volgens BOVAG en KCI gepaard met bijna 15.000 meer caravans en campers in Nederland.
08/04/25
BBI Travel start reizen naar de westkust van Ierland vanaf Groningen Airport Eelde
Van 7 juni tot en met 30 augustus 2025 vliegt de nieuwe chartervluchtverbinding van BBI Travel, uitgevoerd door Emerald Airlines, tussen Groningen Airport Eelde en Ireland West Airport Knock.
08/04/25
Ontdek Europa op een andere manier
Het nieuwe ANWB-boek vakantie zonder vliegtuig' beschrijft 30 unieke en vliegtuigloze reisplannen, variërend van korte uitstapjes tot uitgebreide rondreizen.
08/04/25
Klimbos Nederland breidt uit: Nieuwe locatie opent in april 2026
Klimliefhebbers uit het noorden van Nederland kunnen zich verheugen op een gloednieuwe klimervaring! Klimbos Nederland kondigt de komst aan van Klimbos Assen.
08/04/25
Forse groei uitstoot vliegen
Nederlandse bedrijven in het Europese emissiehandelssyteem (EU ETS) hebben in 2024 zo’n 1,8 miljoen ton CO2 meer uitgestoten dan in 2023. Deze 2,9% stijging volgt op 7 jaar van forse dalingen. De luchtvaart stootte fors meer uit, plus 17%.
08/04/25
Exclusief voor leden
Meivakantie steeds populairder alternatief voor hoogseizoen
De meivakantie wint snel aan populariteit onder Nederlanders als alternatief voor de drukke en dure zomervakantie. Uit recent onderzoek van de ANWB blijkt dat maar liefst 58% van de Nederlanders de komende weken op reis gaat.
08/04/25
Vijftig jaar Deutsche Märchenstraße
In 2025 viert de Deutsche Märchenstraße zijn 50-jarig bestaan en nodigt bezoekers uit om zich onder te dompelen in de wereld van sprookjes en sagen.
07/04/25
De winnaars van de Nationale Evenementenprijzen
Tijdens het Nationaal Congres Evenementen in Schiedam zijn de winnaars van de felbegeerde Nationale Evenementenprijzen 2025 bekendgemaakt. Na een spannende beoordelingsperiode door de jury zijn de meest toonaangevende steden en publieksevenementen van het afgelopen jaar in het zonnetje gezet.

||| Agenda |||

12/04/25
12/04/25 t/m 12-04-25: Campervan Days
Na een succesvolle eerste editie in 2024 keert Campervan Days op 12 en 13 april 2025 terug...
05/05/25 t/m 11-05-25
05/05/25 t/m 11-05-25: The Greater Bay Area Leisure Tour
Het Nederlandse J2Leisure organiseert samen met haar Chinese partner Glopen van 5 tot en met 11 mei ...
26/05/25
26/05/25 t/m 26-05-25: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2025
De Breda University of Applied Sciences organiseert in samenwerking met het Ministerie van Infr...
24/06/25
24/06/25 t/m 24-06-25: Vakbeurs Vakantiehuis van de Toekomst
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert op dinsdag 24 juni 2025 de vakbeurs 'V...
25/06/25
25/06/25 t/m 25-06-25: Vakbeurs Family Entertainment Centers
Pleisureworld organiseert op woensdag 25 juni 2025 de Vakbeurs Family Entertainment Centers op ...