Geplaatst op: 27-08-2019
Auteur: Redactie
NRIT Media

Kompan en Repcon behalen gezamenlijk niveau 5 van de CO2-prestatieladder

Kompan en Repcon behalen gezamenlijk niveau 5 van de CO2-prestatieladder

Kompan en Repcon zijn, als eerste speeltoestellen leveranciers, op het hoogst haalbare niveau gecertificeerd voor de CO2 prestatieladder. Kompan en Repcon zijn reeds jaren actief om duurzame initiatieven te ontplooien en hierin te participeren. Beide bedrijven zijn zeer tevreden met het behalen van het CO2 Certificaat niveau 5 en bedanken alle betrokkenen, die deze prestatie mogelijk hebben gemaakt. Tegelijkertijd beseffen zij dat dit hoogst haalbare niveau geen eindstation is en blijven zij hun doelstellingen naar de toekomst bijstellen en de ecologische voetafdruk verder te reduceren.


De CO2 prestatieladder is een instrument dat bedrijven stimuleert om na te denken over de CO2-emissies van de eigen organisatie en die van hun leveranciers. Met het behalen van het certificaat laat het bedrijf zien dat het actief werk maakt van CO2-reductie. Kompan en Repcon brengen structureel de CO2 footprint in kaart. Zo monitoren zij hun uitstoot en nemen ze maatregelen om CO2-emissies te reduceren en de bedrijfsvoering te verduurzamen.


"De kinderen die nu van onze toestellen gebruik maken, vormen de generatie die in 2050 de circulaire ambities moeten waarmaken. Wij nemen de verantwoordelijkheid het goede voorbeeld te stellen en deze jeugd te bedienen met duurzaam ingerichte buitenruimtes.” aldus Sjoerd van Rossem, Algemeen Directeur Kompan / Repcon.

Link: https://www.kompan.com/
Trefwoorden: Duurzaam, CO2 Certificaat, prestatieladder

CELTH



||| Nieuws |||

30/03/26
25 jaar Toverland met Hans Klok
Attractiepark Toverland viert in 2026 haar 25-jarig jubileum en pakt daarbij groots uit. Vanaf zaterdag 18 april kunnen bezoekers genieten van de speciaal voor Toverland ontwikkelde show Magic Memories van de wereldberoemde illusionist Hans Klok.
30/03/26
Gids Digitale Vaardigheden beschikbaar
De Gids Digitale Vaardigheden helpt ondernemers, destinatie management-organisaties (DMO’s) en beleidsmakers in het gastvrijheidsdomein om digitale transformatie beter te begrijpen en toe te passen.
30/03/26
Exclusief voor leden
European Sleeper eerste vertrek nachttrein Parijs – Brussel – Berlijn
Op donderdag 26 maart vierde European Sleeper de start van haar nieuwe nachttrein Parijs – Brussel – Berlijn met een vertrekceremonie op Gare du Nord in Parijs. Sabine Wendt (visitBerlin): "De vraag naar reizen naar Berlijn groeit duidelijk, met ongeveer 50 procent van de gasten die al per trein arriveren."
30/03/26
Exclusief voor leden
Doctorstitel halen op hbo? Minister Letschert is voorstander
Een doctorstitel halen kan in Nederland nu alleen op de universiteit. Maar als het aan het kabinet ligt, kan je binnenkort ook op het hbo een doctorsgraad halen. Vandaag wordt het eerste concept van de wetswijziging die hiervoor nodig is openbaar.
27/03/26
Trendcongres 2026 biedt podium aan NL Tourism Research Network: nieuwe inzichten over toerisme, mobiliteit en migratie
Tijdens het Trendcongres Toerisme & Vrijetijd 2026, dat op 2 april plaatsvindt bij Saxion Hogeschool in Deventer, organiseert het #NLTourismResearchNetwork opnieuw een speciale onderzoekssessie. Deze jaarlijkse bijeenkomst is inmiddels een vast onderdeel van het congresprogramma en brengt onderzoekers uit heel Nederland samen rond actuele transities in toerisme, mobiliteit en samenleving.
27/03/26
Past snelladen of rustig laden bij jouw gasten en park?
Laden hoort bij elektrisch rijden, net zoals tanken bij een verbrandingsmotor. Toch voelt het anders. Gasten plannen bijvoorbeeld vaker vooruit als ze elektrisch rijden en merken dat tijd en comfort samenhangen met de manier waarop ze laden. Er zijn grofweg twee manieren om te laden: snelladen onderweg en rustig laden op een vaste plek. Bij een elektrische auto zie je dit verschil direct terug in reisplanning, aankomstmomenten en verblijfservaring. Ook de techniek in de auto, zoals koeling van de accu, speelt mee.
27/03/26
Overijssel stelt bijzondere evenementen vast die subsidie ontvangen
Provincie Overijssel steunt jaarlijks organisatoren van bijzondere regionale evenementen. Die lijst met evenementen is op 24 maart gepubliceerd.
27/03/26
Hogere energiekosten dwingen horeca opnieuw tot prijsverhogingen
De gestegen energie- en brandstofprijzen door het conflict in het Midden-Oosten raken ook horecaondernemers. Zij hebben daardoor te maken met zowel hogere kosten voor energie als van inkoop en transport. Dat zet de winstmarges onder druk, meldt Sjuk Akkerman sectorspecialist van bank ING.

||| Agenda |||

02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
22/04/26 t/m 23-04-26
22/04/26 t/m 23-04-26: Independent Hotel Show Amsterdam
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...