Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 13-11-2019
Auteur: Marc Gerlings

Reis & Co groeit met 700 vierkante meter

Reis & Co groeit met 700 vierkante meter
Op 11 en 12 januari 2020 vindt de zesde editie plaats van Reis&Co Event. Deze consumentenbeurs in Groningen groeit in aanbod met 700 vierkante meter.

De organisatie speelt in op het sentiment van overtourism. "Reis&Co Event 2020 staat weer sterk, met hart voor de wereld, in een welbewust jasje. De tijd breekt aan waar massatoerisme zijn top bereikt en er een toenemende belangstelling is voor regionaal en lokaal georiënteerde reizen. Daarnaast is de behoefte om ‘offline te gaan’ tijdens de vakantie groot: loskomen van onze digitale apparaten. Reis&Co Event volgt deze trends op de voet en ziet ‘het bewust op vakantie gaan’ als een kans om verantwoord te genieten van reizen."

Van dagje uit tot wereldreis

Wat je kunt verwachten komende editie? Reis&Co Event is letterlijk grenzeloos: we bieden vakanties, dagjes weg en reizen binnen de eigen oer-Hollandse grenzen en stoppen niet totdat we aankomen bij onontdekte plekken, duizenden kilometers ver. Je kunt onze vaste aanbieders terugzien op de vloer, maar ook nieuwe gezichten verrijken het aanbod. We zijn er voor de Noorderling die wil ontdekken en die zich graag laat verrassen. Door middel van inspirerende gastsprekers en bijzondere workshops valt er een stuk meer te ontdekken voor jong en oud.
 

Ticket informatie

Vroegboekticket (heden t/m 15 december): €5,-
Regulier online (16 december t/m 12 januari): €6,50
Regulier kassa (11 en 12 januari): €7,50

Openingstijden                             
Zaterdag 11 januari                10.00 – 17.00 uur

Zondag 12 januari                   10.00 – 17.00 uur

Locatie
MartiniPlaza
Leonard Springerlaan 2
9727 KB Groningen
Trefwoorden: reizen, beurs, evenement

CELTH



||| Nieuws |||

18/04/25
Website Ophetwater.nl voor routes op het water
Het Watersportverbond heeft een nieuwe website gelanceerd: Ophetwater.nl. Deze gebruiksvriendelijke ...
18/04/25
Nederlands toerisme licht in de min in eerste twee maanden van 2025
Nederland heeft in toeristisch opzicht een matige eerste twee maanden van 2025 achter de rug. Het aantal gasten in logiesaccommodaties daalde met 2,1% ten opzichte van dezelfde periode in 2024. In overnachtingen gemeten was de daling met -4,0% nog sterker.
18/04/25
Exclusief voor leden
Efteling kondigt nieuwe familieattractie en heropening van Wonder Hotel aan
De Efteling heeft spannende nieuwtjes voor haar bezoekers. Zo komt er een nieuwe familie-attractie en heropent het Eftelinghotel na een grondige renovatie.
18/04/25
Camperverhuurplatform Goboony professionaliseert hulpverlening
Goboony, het grootste camperdeelplatform van Europa, gaat een nauwe samenwerking aan met VHD Alarmcentrale, dé specialist in camperhulpverlening.
18/04/25
Oprichters KNAB en Albelli investeren €1 miljoen in snelgroeiend platform Glampings.com
Bij 2de investeringsronde heeft Glamping.com een groeikapitaalinjectie opgehaald om luxe camperen toegankelijker te maken voor een breed publiek.
18/04/25
Zuid-Limburg optimaliseert fietsknooppuntennetwerk
Zuid-Limburg heeft haar fietsknooppuntennetwerk herzien en geoptimaliseerd op het gebied van spreiding, beleving en veiligheid. Al met al zijn er deze winter een kleine 75 Zuid-Limburgse knooppunten bijgekomen, met een totale lengte van zo’n 400 km.
18/04/25
Nationale Campermarkt trekt ruimt 3.200 bezoekers
De grootste particuliere campermarkt van Europa laat 25% van de campers van eigenaar wisselen
18/04/25
Favoriete Paasbestemmingen volgens Booking.com
Welke bestemmingen zijn voor Nederlanders rond de Paasdagen favoriet voor een korte vakantie? Booking.com dook in haar data en ziet interessante trends.

||| Agenda |||

05/05/25 t/m 11-05-25
05/05/25 t/m 11-05-25: The Greater Bay Area Leisure Tour
Het Nederlandse J2Leisure organiseert samen met haar Chinese partner Glopen van 5 tot en met 11 mei ...
20/05/25
20/05/25 t/m 20-05-25: LDA Kennisdag: Innovatie in data
Op dinsdag 20 mei staat, op de LDA Kennisdag 2025, alles in het teken van innovatie in data&nbs...
26/05/25
26/05/25 t/m 26-05-25: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2025
De Breda University of Applied Sciences organiseert in samenwerking met het Ministerie van Infr...
24/06/25
24/06/25 t/m 24-06-25: Vakbeurs Vakantiehuis van de Toekomst
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert op dinsdag 24 juni 2025 de vakbeurs 'V...
25/06/25
25/06/25 t/m 25-06-25: Vakbeurs Family Entertainment Centers
Pleisureworld organiseert op woensdag 25 juni 2025 de Vakbeurs Family Entertainment Centers op ...