Geplaatst op: 15-07-2020
Auteur: Redactie
NRIT

Apenheul opent nieuwe speeltuin met gorillahoofd van zes meter

Apenheul opent nieuwe speeltuin met gorillahoofd van zes meter
Apenheul heeft een nieuwe speeltuin geopend. De speeltuin is bijzonder gezien de unieke locatie middenin een heuvelachtig bos en natuurlijk door het enorme gorillahoofd waarin gespeeld kan worden. De Sterrenschool in Apeldoorn mocht als eerste de speeltuin uitproberen. Roel Welsing, directeur van Apenheul kijkt terug op een geslaagde opening van de speeltuin. ‘Spelende kinderen die niet meer uit de speeltuin weg te krijgen zijn daar doe je het voor’.

Het ontstaan van de nieuwe speeltuin ‘We wilden graag een echte aapse speeltuin creëren, eentje die je alleen maar in Apenheul kunt vinden en uiteraard geïnspireerd door onze eigen apen’, zegt Susan Fledderus, Manager Beleving van Apenheul. De speeltuin ligt naast het nieuwe restaurant waar ouders lekker op het terras naar de apen kunnen kijken. Kijken ze de andere kant op, dan kunnen ze hun eigen aapjes op dezelfde manier zien spelen. Het pronkstuk is toch wel het mega grote gorillahoofd. Deze is ontworpen door de eigen vormgever van Apenheul. 

Apenheul was erg  blij dat de bouwer van de speeltuin (Acacia Robinia) de uitdaging aan nam om deze ook echt te maken. ‘De hele speeltuin is gemaakt van duurzaam hout en we hebben goed nagedacht hoe dit precies op deze heuvelachtige bos locatie zou kunnen passen, zonder de bomen te beschadigen’, vertelt een trotse Fledderus. 
Trefwoorden: attractiparken, dierentuinen, speeltuinen

CELTH
 





   

   

   
   
   

   

||| Nieuws |||

10/01/25
Wie wil de stalen dino van DierenPark Amersfoort?
DierenPark Amersfoort zoekt een nieuwe bestemming voor de metalen dino die sinds 2015 wordt tentoongesteld in het dierenpark.
31/12/24
Klimrijk Brabant breekt alle records: 50.665 bezoekers in 2024
Het was een jaar om nooit te vergeten voor Klimrijk Brabant. Het klimbos in Veldhoven heeft 2024 afgesloten met een ongekend bezoekersrecord: maar liefst 50.665 avonturiers hebben de klim uitdagingen aangenomen
25/12/24
Op weg naar 2025
Het jaar 2024 loopt ten einde en we kijken vol verwachting uit naar een prachtig 2025. We willen jullie hartelijk bedanken voor de fijne samenwerking en het vertrouwen in ons.
24/12/24
Beekse Bergen breekt record met 1,5 miljoen bezoekers
Safaripark Beekse Bergen heeft een mijlpaal bereikt: het park heeft afgelopen jaar maar liefst 1,5 miljoen bezoekers mogen ontvangen. Dit is een recordaantal voor het dierenpark, dat bekend staat om zijn unieke safaribeleving.
23/12/24
Hoe kom je aan het geld om te investeren in je bedrijf
Ondernemen doe je om geld te verdienen, maar om goed te kunnen ondernemen, heb je ook geld nodig. De...
20/12/24
DierenPark Amersfoort opent nieuwe Chimpanseevallei
DierenPark Amersfoort heeft de deuren geopend van haar nieuwste themagebied: de Chimpanseevallei. Bezoekers kunnen nu oog in oog staan met deze bijzondere primaten in een volledig vernieuwde omgeving.
06/12/24
Beekse Bergen opent tropisch binnenspeelparadijs: Speelland Indoor
Beekse Bergen breidt deze winter uit met een nieuwe attractie: Speelland Indoor. Speelland Indoor bevindt zich op het terrein van Speelland Beekse Bergen, waar bezoekers in het voorjaar en de zomer kunnen genieten van dagrecreatie rond het Victoriameer.
04/12/24
Laatste maand om subsidie voor cyberweerbaarheid aan te vragen: vrijetijdssector loopt achter
Meer dan de helft van het budget voor de subsidieregeling ‘Mijn Cyberweerbare Zaak’ is inmiddels aangevraagd. Maar weinig aanvragen komen uit horeca, cultuur en recreatie. Nog tot en met 31 december 2024 kunnen bedrijven een aanvraag doen.