Geplaatst op: 14-09-2020
Auteur: Ton Vermeulen
NRIT

Nieuwe campagne en opvallende slogan voor Zeeland

Nieuwe campagne en opvallende slogan voor Zeeland
Zeeland zet samen met bewoners, ondernemers en organisaties alle zeilen bij voor een goed toeristisch najaar. Daarvoor is de campagne ‘Zeeland. Niet normaal Mooi’ ontwikkeld. Ondernemers kunnen met een online koolkit meedoen. Een campagne is volgens VVV Zeeland hard nodig om de toeristische sector gezond te houden. 

Met naar schatting vergelijkbare aantallen bezoekers in juli en augustus als vorig jaar, leek het ondanks alle coronamaatregelen een goede zomer voor de Zeeuwse toeristische sector. Je zou bijna kunnen spreken over een ‘normale’ zomer, maar iedereen beseft dat dit jaar alles anders is.

Zeeland. Niet normaal Mooi’

Zeeland kiest ervoor geen genoegen te nemen met het veelbesproken ‘Nieuwe normaal’ en gaat voor herstel van de toeristische sector op basis van eigen kracht, karakter en trots. Met de nieuwe campagne ‘Zeeland. Niet normaal Mooi’ wordt ook afscheid genomen van de campagne ‘Niet iedereen houdt van Zeeland. Mooi’ die drie jaar heeft gelopen. VVV Zeeland zet daarvoor in Nederland onder andere in op online- en social advertising in en outdoor reclame. In Duitsland wordt ook online campagne gevoerd samen met pr. Vanwege code oranje is de invulling voor België nog niet concreet. 

"Na een moeilijk eerste en tweede kwartaal zagen we afgelopen zomer dat de toeristische sector zich ondanks de coronamaatregelen ontzettend goed herstelt. Hopelijk kunnen we dit positieve gevoel doortrekken naar het najaar en de winter, want dat is hard nodig”, stelt directeur-bestuurder Erik van den Dobbelsteen van VVV Zeeland. "Gelukkig is Zeeland veelzijdiger dan zon, zee en strand en hebben we toeristen het hele jaar veel te bieden. Het is nu aan ons allemaal om te laten zien hoe mooi Zeeland is en wat er allemaal voor unieks te beleven valt. Als VVV Zeeland gaan wij graag voorop en bieden wij Zeeuwse ondernemers de mogelijkheden om bij te dragen aan een succesvol toeristisch najaar.” 



Zeeland klaar voor het najaar

Met de boodschap ‘Niet normaal mooi’ starten provincie Zeeland en VVV Zeeland een breed gedragen campagne voor toeristen én inwoners die komend najaar op zoek gaan naar een bijzondere vakantiebestemming in eigen land. Het offensief borduurt voort op het landelijke initiatief #hiermoetjezijn van NBTC Holland Marketing. Hierbinnen neemt Zeeland een eigenzinnige positie in en daagt iedereen uit om te ontdekken hoe contrastrijk, ongelooflijk, stormachtig, on-Nederlands en veelzijdig de provincie eigenlijk is. Ondernemers ontvangen van de VVV Zeeland een online toolkit om zo samen het toerisme via online advertising en sociale kanalen aan te jagen dit najaar.
Link: https://www.zakelijk.vvvzeeland.nl/portfolio/hersteloffensief
Topics:Marketing
Trefwoorden: marketing, dmo, zeeland, campagnes

CELTH



||| Nieuws |||

18/03/26
Groningen beoogt beter behoud erfgoed boerderijen
De provincie Groningen investeert dit jaar ruim € 10,9 miljoen in het versterken van karakteristieke panden en gemeentelijke monumenten. Met de opening van de vernieuwde Subsidieregeling Onderhoud Karakteristieke Panden (SOK) op 1 april 2026 krijgen vooral boerderijen een stevige impuls.
18/03/26
Swipe technologie wint ververoersaward
De component vervoer in toerisme maakt een snelle ontwikkeling door. Een goed voorbeeld van innovatie is de swipe technologie bij Arriva. Het bedrijf wint de Transport Ticketing Global Award 2026.
18/03/26
Exclusief voor leden
Merkontwikkeling met ai
Kantar, marketing- en onderzoeksbureau, is een strategisch partnerschap aangegaan met Quilt.AI. Het eerste product door de samenwerking is de EvaluateExplorer.
17/03/26
Exclusief voor leden
Nala Village opent met eerste Horizon Festival
Op 18 en 19 juli vindt in de Achterhoek de eerste editie plaats van Horizon Festival, een nieuw tweedaags boutique festival waar internationale livemuziek en welzijn samenkomen. Nala Village is een nieuw concept in vakantieparken, sterk op duurzaamheid en natuurbeleving gericht.
17/03/26
Drenthe investeert in Nationale Parken op de grens met Friesland
De provincie Drenthe stelt €176.000 beschikbaar om Nationaal Park Dwingelderveld, Nationaal Park Drents-Friese Wold en Oerlandschap Holtingerveld verder te versterken.
17/03/26
Exclusief voor leden
Wie denken we dat we zijn?
Hoe ziet jouw familie, vriendengroep of sportclubje eruit als je jullie gezamenlijke verhaal zou vangen in één vlag? Vanaf 28 maart nodigt het Nederlands Openluchtmuseum bezoekers uit om dat zelf te ontdekken tijdens de nieuwe familieactiviteit Wie denken we dat we zijn?!
17/03/26
Eerste ACSI innovatie award uitgereikt
Campingspecialist ACSI heeft de eerste ACSI Innovation Awards uitgereikt. Uit handen van directeur Ramon van Reine ontvingen Camping De Lilse Bergen, Marveld Recreatie, Vakantiepark Eiland van Maurik en Henk Pen Campers & Caravans een award.
16/03/26
Gerard Kremer nieuwe voorzitter Raad van Toezicht Marketing Drenthe
Per 1 april wordt Gerard Kremer de nieuwe voorzitter van de Raad van Toezicht van Marketing Drenthe. Hij volgt Robert Berting op, die deze functie 9 jaar heeft bekleed.

||| Agenda |||

02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
22/04/26 t/m 23-04-26
22/04/26 t/m 23-04-26: Independent Hotel Show Amsterdam
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...