Geplaatst op: 23-10-2020
Auteur: Ton Vermeulen
NRIT

Derde overname van TopParken

Derde overname van TopParken
En weer kondigt TopParken een overname op de Veluwe aan. Na eerder deze maand camping de Hertshoorn in Garderen te hebben overgenomen, wordt nu de koop van minicamping Berkenrode in Beekbergen aangekondigd. De camping wordt na de overname onderdeel van Recreatiepark Beekbergen, het bestaande vakantiepark van TopParken dat direct grenst aan camping Berkenrode.

De uitbreiding van Recreatiepark Beekbergen geeft TopParken letterlijk en figuurlijk meer ruimte om beter aan te sluiten op de huidige wensen en behoeften van de markt. Zo zal TopParken de ruimte gebruiken om meer faciliteiten en vakantiewoningen te plaatsen. Hierin wordt de bekende uniforme en kwalitatieve uitstraling van TopParken doorgevoerd.

Familie verkoopt na 33 jaar camping

De overname is tot stand gekomen nadat de familie Janson heeft besloten de camping te verkopen. De familie is 33 jaar eigenaar geweest van de camping, wat heeft geresulteerd in een prachtige vakantiebestemming voor gezinnen met kinderen en vakantiegangers die van gezelligheid en rust houden. Naast kampeergelegenheid worden ook 8 bungalows en 8 stacaravans voor de verhuur aangeboden. 

De overname van camping Berkenrode betreft de derde overname van TopParken binnen twee maanden. Zo nam TopParken het Project Dommelsvoort in Cuijk over, inmiddels omgedoopt tot TopParken The Dutch Palm, waar een kwalitatief hoogwaardig vakantieresort van 80 hectare wordt gebouwd. Daarnaast heeft TopParken afgelopen maand familiebedrijf camping De Hertshoorn te Garderen overgenomen, dit is eveneens in goed overleg gebeurd met de verkopende familie. 

Visie van TopParken

De familie Bergervoet en Ferris van Hes, aandeelhouders en directie van TopParken zijn erg tevreden met deze overname: "De groei van de organisatie weerspiegelt onze bedrijfsdoelstelling en maakt het mogelijk om meer vakantiegangers een zorgeloze en kwalitatieve vakantie in Nederland aan te bieden, hetgeen aansluit bij onze totaalvisie. Binnen TopParken staan vitaliteit, kwaliteit en met plezier duurzaam ondernemen hierin centraal”, aldus Ferris van Hes, CEO van TopParken. 

TopParken is in 1970 als familiebedrijf opgericht en is sindsdien uitgegroeid tot een toonaangevende vakantie aanbieder in Nederland. Met de oprichting en overnames van vakantieresort The Dutch Palm vorige maand en de overname van camping de Hertshoorn en camping Berkenrode in november, beheert TopParken in totaal 21 vakantieparken in Nederland.
Trefwoorden: verblijfsrecreatie, kampeerterreinen, campings, bungalowparken

CELTH



||| Nieuws |||

20/01/26
Hopscotch aan de slag voor Minor Hotels
Per januari 2026 heeft Minor Hotels, een van ’s werelds meest toonaangevende hotelgroepen, Hopscotch Netherlands aangesteld als PR-partner voor de Benelux. In deze samenwerking is Hopscotch Netherlands verantwoordelijk voor de strategische positionering en promotie van Minor Hotels in Nederland, België en Luxemburg.
20/01/26
Exclusief voor leden
Primeur cultureel festival VLOED in en rondom Zandvoort
Van donderdag 14 t/m zaterdag 16 mei vindt in Zandvoort de eerste editie plaats van VLOED, een nieuw jaarlijks festival. Een multifestivalmet zowel muziek, theater en dans. Zowel in Zandvoort te zien maar acts vind je ook in de duinen.
20/01/26
Klaas van Erp draagt aandeel van Maas recreatie bedrijfsmakelaardij over
Na 25 jaar met grote betrokkenheid en plezier werkzaam te zijn geweest bij Maas recreatie bedrijfsmakelaardij, doet Klaas van Erp een stap terug. Hij draagt zijn aandeel over aan zijn compagnon Jappe Eggink, waarmee Jappe 100% eigenaar wordt.
20/01/26
Exclusief voor leden
Emirates biedt veganistische gerechten aan zonder vleesvervangers
Luchtvaarbedrijf Emirates kondigt aan dat het nieuwe veganistische gerechten die volledig draaien om echte, onbewerkte plantaardige ingrediënten in het menu opneemt. Op dit moment gaat het om jaarlijks 500.000 maaltijden. De luchtvaartmaatschappij kiest bewust voor een “back-to-basics”-benadering, waarbij peulvruchten, granen, noten, zaden en seizoensgroenten centraal staan, in plaats van bewerkte vleesvervangers.
19/01/26
Beerze Bulten bekroond tot ‘Fijnste Familiecamping 2026’
Afgelopen vrijdag vond in Stuttgart het PiNCAMP Gala plaats, waar de winnaars van de ANWB-Verkiezing bekend werden gemaakt. Met grote trots mocht Beerze Bulten daar de award voor ‘Fijnste Familiecamping 2026’ in ontvangst nemen. Een prachtige erkenning voor het vakantiepark, dat al meer dan 75 jaar inzet op kwaliteit, beleving en gastvrijheid voor het hele gezin.
19/01/26
RAI vereniging en Jaarbeurs werken samen aan Motorbeurs 'All brands United'
Koninklijke Jaarbeurs en RAI Vereniging brengen dit jaar vrijwel alle gerenommeerde motormerken samen tijdens MOTORbeurs Utrecht . Dit jaar is het de 40ste editie van MOTORbeurs Utrecht en de derde keer dat motormerken gezamenlijk naar voren komen onder het motto ‘All Brands United’.
19/01/26
Exclusief voor leden
Rotterdamse Leuvehaven krijgt groene metamorfose
De gemeente start met de herinrichting en vergroening van de Leuvehaven. Het gebied moet groener, aantrekkelijker en beter toegankelijk worden voor bewoners en bezoekers. Het is de opmaat voor veel meer groen in de Maasstad.
19/01/26
Exclusief voor leden
Maastricht sterker in handel iconische auto's
Autobeurs InterClassics Maastricht 2026 kijkt terug op een succesvolle editie, waarin een nieuw bezoekersrecord werd gevestigd. In totaal bezochten 44.323 kopers en liefhebbers de 31e editie van de klassiekerbeurs in MECC Maastricht. Nog belangrijker voor de beurs, de handel in deze iconische auto's wordt groter.

||| Agenda |||

27/01/26 t/m 30-01-26
27/01/26 t/m 30-01-26: ENTER2026 eTourism Conference
De Breda University of Applied Sciences organiseert in januari 2026 de ENTER2026 eTourism Conference...
12/02/26
12/02/26 t/m 12-02-26: Dagrecreatie Live: het nieuwe ontmoetingspunt voor ondernemers in de dagrecreatie
Na twee edities van Recreatie Next Level is het op 12 februari in Evenementenhal Gorinchem tijd voor...
09/03/26
09/03/26 t/m 09-03-26: Nationaal Congres Evenementen 9 maart 2026
11? NCE is in Zandvoort op 9 maart 2026. De gemeente heeft zich, in samenwerking Zandvoort Marketing...
02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
22/04/26 t/m 23-04-26
22/04/26 t/m 23-04-26: Independent Hotel Show Amsterdam
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...