Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 18-02-2021
Auteur: Redactie
NRIT

Meer dan 100.000 aanmeldingen voor testevents

Meer dan 100.000 aanmeldingen voor testevents

Al meer dan 100.000 mensen hebben zich aangemeld voor de testconcerten en -festivals die in maart worden georganiseerd. De Alliantie van Evenementenbouwers is zeer verheugd over deze massale belangstelling, zelfs zonder dat er een programma bekend is gemaakt. 

Afgelopen maandag maakte staatssecretaris Mona Keijzer de data bekend tijdens het eerste pilot event in het Beatrix Theater in Utrecht. Vanaf dat moment konden mensen zich aanmelden. De massale stroom aanmeldingen laat duidelijk zien hoe groot de behoefte aan ontspanning is en hoe belangrijk de rol van live evenementen hierin is.

Morele support

Jolanda Jansen, woordvoerder van de Alliantie van Evenementenbouwers: "Het is natuurlijk geweldig dat zoveel mensen zich al hebben aangemeld. Dit bewijst eens te meer het belang van live evenementen en de ontspanning en connectie die daarbij hoort. Dat is iets om als branche trots op te zijn en geeft ons ook een enorme morele support in deze zware tijden. De evenementenbranche ligt al sinds maart vorig jaar helemaal stil met alle gevolgen van dien. Dit is een mooie stap op weg terug naar veilige evenementen zonder verplichte afstand”.

De evenementen vinden plaats op 6 en 7 maart in Ziggo Dome en 13 en 14 maart op Evenemententerrein Walibi Holland in Biddinghuizen. De organisatie van de vier evenementen is in handen van MOJO en ID&T. De line-up van alle evenementen wordt binnenkort bekendgemaakt en dan gaat ook de kaartverkoop van start. Via de website backtolive.nl konden geïnteresseerden zich aanmelden en kan meer informatie over de testevenementen worden bekeken.

Link: https://www.backtolive.nl
Trefwoorden: evenementen, festivals, crisis, corona, onderzoek

CELTH



||| Nieuws |||

18/04/25
Website Ophetwater.nl voor routes op het water
Het Watersportverbond heeft een nieuwe website gelanceerd: Ophetwater.nl. Deze gebruiksvriendelijke ...
18/04/25
Nederlands toerisme licht in de min in eerste twee maanden van 2025
Nederland heeft in toeristisch opzicht een matige eerste twee maanden van 2025 achter de rug. Het aantal gasten in logiesaccommodaties daalde met 2,1% ten opzichte van dezelfde periode in 2024. In overnachtingen gemeten was de daling met -4,0% nog sterker.
18/04/25
Exclusief voor leden
Efteling kondigt nieuwe familieattractie en heropening van Wonder Hotel aan
De Efteling heeft spannende nieuwtjes voor haar bezoekers. Zo komt er een nieuwe familie-attractie en heropent het Eftelinghotel na een grondige renovatie.
18/04/25
Camperverhuurplatform Goboony professionaliseert hulpverlening
Goboony, het grootste camperdeelplatform van Europa, gaat een nauwe samenwerking aan met VHD Alarmcentrale, dé specialist in camperhulpverlening.
18/04/25
Oprichters KNAB en Albelli investeren €1 miljoen in snelgroeiend platform Glampings.com
Bij 2de investeringsronde heeft Glamping.com een groeikapitaalinjectie opgehaald om luxe camperen toegankelijker te maken voor een breed publiek.
18/04/25
Zuid-Limburg optimaliseert fietsknooppuntennetwerk
Zuid-Limburg heeft haar fietsknooppuntennetwerk herzien en geoptimaliseerd op het gebied van spreiding, beleving en veiligheid. Al met al zijn er deze winter een kleine 75 Zuid-Limburgse knooppunten bijgekomen, met een totale lengte van zo’n 400 km.
18/04/25
Nationale Campermarkt trekt ruimt 3.200 bezoekers
De grootste particuliere campermarkt van Europa laat 25% van de campers van eigenaar wisselen
18/04/25
Favoriete Paasbestemmingen volgens Booking.com
Welke bestemmingen zijn voor Nederlanders rond de Paasdagen favoriet voor een korte vakantie? Booking.com dook in haar data en ziet interessante trends.

||| Agenda |||

05/05/25 t/m 11-05-25
05/05/25 t/m 11-05-25: The Greater Bay Area Leisure Tour
Het Nederlandse J2Leisure organiseert samen met haar Chinese partner Glopen van 5 tot en met 11 mei ...
20/05/25
20/05/25 t/m 20-05-25: LDA Kennisdag: Innovatie in data
Op dinsdag 20 mei staat, op de LDA Kennisdag 2025, alles in het teken van innovatie in data&nbs...
26/05/25
26/05/25 t/m 26-05-25: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2025
De Breda University of Applied Sciences organiseert in samenwerking met het Ministerie van Infr...
24/06/25
24/06/25 t/m 24-06-25: Vakbeurs Vakantiehuis van de Toekomst
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert op dinsdag 24 juni 2025 de vakbeurs 'V...
25/06/25
25/06/25 t/m 25-06-25: Vakbeurs Family Entertainment Centers
Pleisureworld organiseert op woensdag 25 juni 2025 de Vakbeurs Family Entertainment Centers op ...