Geplaatst op: 14-05-2021
Auteur: Ton Vermeulen
NRIT

Prijzen vakantieparken stijgen

Prijzen vakantieparken stijgen

De huurprijzen van Nederlandse vakantieparken zijn sinds de coronacrisis met gemiddeld 10,5% gestegen. De parken zitten voor de meivakantie vrijwel vol. Dat meldt boekingsplatform Parkvakanties.

Uit de statistieken van Parkvakanties blijkt dat Nederlanders in de meiperiode massaal voor een vakantie in eigen land hebben gekozen. Met een bezetting van maar liefst 96 procent overstijgt deze ook de voorgaande voorjaarsvakantie. Vooral huisjes aan de kust en in de natuur zijn razend populair. "Mensen zoeken vooral naar meer luxe en minder massale parken. Men heeft geen zin om hutje-mutje met landgenoten te verblijven. Drenthe, de Achterhoek en Brabant doen het om deze reden opvallend goed momenteel”, zegt Laurens Taekema van Parkvakanties.

Uit onderzoek van Parkvakanties blijkt ook dat de prijzen voor accommodaties op Nederlandse vakantieparken sinds corona harder zijn gestegen dan ooit (gemiddeld +10,5 procent). In de meivakantie zaten er al uitschieters tussen van 25 procent of meer.

Trefwoorden: verblijfsrecreatie, vakantieparken, bungalowparken, prijzen

Gerelateerde berichten:

  • Geen gerelateerde berichten.
  • CELTH





    ||| Nieuws |||

    28/01/25
    Stichting het Gehandicapte Kind viert 75-jarig jubileum met Samenspeeldagen in Efteling
    De Efteling organiseert samenspeeldagen. Initiatieven zoals Speelbos NEST! zorgen ervoor dat kinderen met een beperking niet aan de zijlijn, maar in de spotlights staan.
    21/01/25
    Exclusief voor leden
    Madurodam breidt uit met nieuwe attracties en themagebied
    Madurodam gaat in 2025 voor een jaar vol vernieuwing. Het bekende attractiepark in Den Haag, dat Nederland in het klein toont, investeert in nieuwe attracties en een uitbreiding van het park. Zo opent er in het voorjaar een nieuw themagebied en in de zomer een spectaculaire dark ride.
    20/01/25
    Europa-Park breidt uit met gigantische westernstad
    Europa-Park zet grote stappen met de uitbreiding van zijn populaire Camp Resort. Het bestaande gebied wordt getransformeerd tot een indrukwekkende westernstad, genaamd Silver Lake City. T
    17/01/25
    Flessen inzamelen voor natuurbehoud
    Bezoekers van DierenPark Amersfoort hebben het afgelopen jaar een indrukwekkende bijdrage geleverd aan natuurbehoud wereldwijd. Mede dankzij een grootschalige flessenactie is er een recordbedrag van 159.000 euro opgehaald voor het DierenPark Amersfoort Wildlife Fund.
    10/01/25
    Wie wil de stalen dino van DierenPark Amersfoort?
    DierenPark Amersfoort zoekt een nieuwe bestemming voor de metalen dino die sinds 2015 wordt tentoongesteld in het dierenpark.
    31/12/24
    Klimrijk Brabant breekt alle records: 50.665 bezoekers in 2024
    Het was een jaar om nooit te vergeten voor Klimrijk Brabant. Het klimbos in Veldhoven heeft 2024 afgesloten met een ongekend bezoekersrecord: maar liefst 50.665 avonturiers hebben de klim uitdagingen aangenomen
    25/12/24
    Op weg naar 2025
    Het jaar 2024 loopt ten einde en we kijken vol verwachting uit naar een prachtig 2025. We willen jullie hartelijk bedanken voor de fijne samenwerking en het vertrouwen in ons.
    24/12/24
    Beekse Bergen breekt record met 1,5 miljoen bezoekers
    Safaripark Beekse Bergen heeft een mijlpaal bereikt: het park heeft afgelopen jaar maar liefst 1,5 miljoen bezoekers mogen ontvangen. Dit is een recordaantal voor het dierenpark, dat bekend staat om zijn unieke safaribeleving.