Geplaatst op: 29-06-2021
Auteur: Marc Gerlings

Welkom terug applicatie van Brussels Airport

Welkom terug applicatie van Brussels Airport
Applicatie zorgt voor betere sturing bezoekers.
Brussels Airport ziet aan het begin van de vakantie de stijging van het aantal passagiers richting de 40 000 per dag. Om passagiers te helpen om hun reis te plannen en zonder stress aan hun vakantie te beginnen, heeft Brussels Airport de "Welkom Terug”-toepassing ontwikkeld. Op basis van zijn vluchtgegevens kan de reiziger op de website van Brussels Airport nakijken hoe laat men best naar de luchthaven komt voor zijn vlucht.

Nadat afgelopen weekend, voor het eerst sinds de start van de pandemie, nog eens de kaap van 30 000 passagiers per dag is gehaald, stijgen de passagiersverwachtingen verder richting 40 000 passagiers per dag begin juli (t.o.v. Meer dan 90 000/dag in normale tijden). In totaal worden er in juli en augustus zo’n 2,5 miljoen passagiers verwacht op Brussels Airport. 

Om de passagiers nog beter te helpen hun reis te plannen, en het aantal passagiers op de luchthaven nog beter te spreiden, heeft Brussels Airport een nieuwe toepassing ontwikkeld op haar website. Met het "Welkom Terug”-advies kan elke passagiers op basis van de vluchtgegevens opvragen hoe laat men best naar de luchthaven komt voor zijn vlucht. Rekening houdend met de openingstijden van de check-in, de drukte op de luchthaven op dat moment en de specificaties van de vlucht krijgt men zo een advies op maat

Daarnaast kan men zich ook inschrijven op notificaties die de passagier de meest recente updates over zijn vlucht bezorgen tot het moment van vertrek. 

Trefwoorden: vliegen, luchthaven, corona, spreiding, beleid

CELTH





||| Nieuws |||

21/03/25
Keukenhof open tot 11 mei 2025
Keukenhof 2025 is op donderdag 20 maart geopend! De aankomende weken tot en met 11 mei zullen meer dan een miljoen mensen vanuit de hele wereld Keukenhof bezoeken. Natuur blijkt ook goed te zijn voor het brein.
21/03/25
Auto- en voetgangersbrug terug in veerhaven Terschelling
De werkzaamheden in de veerhaven van Terschelling zijn ver af met de plaatsing van de voetgangersbrug en autobrug. Alles is klaar voor het nieuwe seizoen en voor de ontvangst van de duizenden gasten van festival Oerol.
21/03/25
Exclusief voor leden
Jaarbeurs verlengt contracten frisdrank en horeca
Koninklijke Jaarbeurs en Coca-Cola Europacific Partners (CCEP) verlengen en versterken hun samenwerking voor de komende jaren.
19/03/25
Leiden&Partners nieuwe leden Raad van Commissarissen
Désirée Battjes en Lodewijk Wisse zijn de nieuwe leden in de Raad van Commissarissen van dmo Leiden&Partners.
18/03/25
Camping Corfwater wordt vakantiepark Landal Pettemer Duynen
De voormalige camping Corfwater in Petten wordt door onderneming Het Nieuwe Strand Petten BV dit jaar ontwikkeld tot een vakantiepark dat Landal Pettemer Duynen gaat heten.
17/03/25
Exclusief voor leden
Toerismesector belast milieu meer dan economische bijdrage
De Nederlandse toerismesector, die tussen 2015 en 2022 gemiddeld 4 procent bijdroeg aan de economie, blijkt een onevenredig grote impact te hebben op het milieu. Vooral het verbruik van drinkwater en de uitstoot van broeikasgassen liggen aanzienlijk hoger dan de economische bijdrage.
14/03/25
Exclusief voor leden
Flinke omzetgroei in reisbranche
In 2024 is de omzet in de reisbranche met 7,9% gestegen ten opzichte van een jaar eerder.
14/03/25
Extra regels voor recreatie bij wolvengebied Utrecht
Provincie Utrecht heeft de regels aangescherpt voor recreatie bij de Leusderheide. Het gaat om een aanlijnplicht voor honden, regels voor kinderen op de paden en het advies om als groep bij elkaar te blijven.

||| Agenda |||

24/03/25
24/03/25 t/m 24-03-25: 2Daagse Glamping Inspiratiereis
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert van maandag 24 maart 2025 tot en met d...
05/04/25
05/04/25 t/m 05-04-25: Impact Fair
Impact Fair rolt op zaterdag 5 april de groene loper uit voor iedereen die zijn of haar steentje op ...
12/04/25
12/04/25 t/m 12-04-25: Campervan Days
Na een succesvolle eerste editie in 2024 keert Campervan Days op 12 en 13 april 2025 terug...
05/05/25 t/m 11-05-25
05/05/25 t/m 11-05-25: The Greater Bay Area Leisure Tour
Het Nederlandse J2Leisure organiseert samen met haar Chinese partner Glopen van 5 tot en met 11 mei ...
24/06/25
24/06/25 t/m 24-06-25: Vakbeurs Vakantiehuis van de Toekomst
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert op dinsdag 24 juni 2025 de vakbeurs 'V...