Geplaatst op: 06-10-2021 Auteur: Ton Vermeulen NRIT
Tweede park voor MarinaParken
Het nieuwe label MarinaParken ontwikkelt haar tweede park bij Loosdrechtse Plassen. Het eerste park, Bad Nederrijn in Maurik werd op 1 juli van dit jaar geopend. Kenmerkend voor MarinaParken is dat ze direct aan het water zijn gelegen en de beschikking hebben over een eigen jachthaven of ligplaatsen.
Residentie Nieuw Loosdrecht is een kleinschalig vakantiepark waar de villa’s aan particulieren of beleggers worden verkocht. Het park ligt op een landtong aan de Nieuw-Loosdrechtsedijk. De verwachting is dat de eerste woningen in de tweede helft van 2022 kunnen worden opgeleverd. Bij aanschaf heeft men 3 keuzes: volledig eigen gebruik, een combinatie van eigen gebruik en verhuur of het volledig verhuren van de woning tegen een gegarandeerd rendement voor een langere looptijd.
Op het park zullen circa 40 luxe vakantievilla’s voor 4 of 6 personen met bijgebouw gebouwd worden op ruime, eigen kavels. De grootte van de kavels start bij 301 m2. Alle villa’s worden voorzien van een eigen aanlegsteiger en hebben directe toegang tot de Loosdrechtse Plassen. De villa’s zijn energiezuinig (volledig elektrisch) en het plaatsen van zonnepanelen wordt als optie aangeboden.
Per januari 2026 heeft Minor Hotels, een van ’s werelds meest toonaangevende hotelgroepen, Hopscotch Netherlands aangesteld als PR-partner voor de Benelux. In deze samenwerking is Hopscotch Netherlands verantwoordelijk voor de strategische positionering en promotie van Minor Hotels in Nederland, België en Luxemburg.
Van donderdag 14 t/m zaterdag 16 mei vindt in Zandvoort de eerste editie plaats van VLOED, een nieuw jaarlijks festival. Een multifestivalmet zowel muziek, theater en dans. Zowel in Zandvoort te zien maar acts vind je ook in de duinen.
Na 25 jaar met grote betrokkenheid en plezier werkzaam te zijn geweest bij Maas recreatie bedrijfsmakelaardij, doet Klaas van Erp een stap terug. Hij draagt zijn aandeel over aan zijn compagnon Jappe Eggink, waarmee Jappe 100% eigenaar wordt.
Luchtvaarbedrijf Emirates kondigt aan dat het nieuwe veganistische gerechten die volledig draaien om echte, onbewerkte plantaardige ingrediënten in het menu opneemt. Op dit moment gaat het om jaarlijks 500.000 maaltijden. De luchtvaartmaatschappij kiest bewust voor een “back-to-basics”-benadering, waarbij peulvruchten, granen, noten, zaden en seizoensgroenten centraal staan, in plaats van bewerkte vleesvervangers.
Afgelopen vrijdag vond in Stuttgart het PiNCAMP Gala plaats, waar de winnaars van de ANWB-Verkiezing bekend werden gemaakt. Met grote trots mocht Beerze Bulten daar de award voor ‘Fijnste Familiecamping 2026’ in ontvangst nemen. Een prachtige erkenning voor het vakantiepark, dat al meer dan 75 jaar inzet op kwaliteit, beleving en gastvrijheid voor het hele gezin.
Koninklijke Jaarbeurs en RAI Vereniging brengen dit jaar vrijwel alle gerenommeerde motormerken samen tijdens MOTORbeurs Utrecht . Dit jaar is het de 40ste editie van MOTORbeurs Utrecht en de derde keer dat motormerken gezamenlijk naar voren komen onder het motto ‘All Brands United’.
De gemeente start met de herinrichting en vergroening van de Leuvehaven. Het gebied moet groener, aantrekkelijker en beter toegankelijk worden voor bewoners en bezoekers. Het is de opmaat voor veel meer groen in de Maasstad.
Autobeurs InterClassics Maastricht 2026 kijkt terug op een succesvolle editie, waarin een nieuw bezoekersrecord werd gevestigd. In totaal bezochten 44.323 kopers en liefhebbers de 31e editie van de klassiekerbeurs in MECC Maastricht. Nog belangrijker voor de beurs, de handel in deze iconische auto's wordt groter.