Geplaatst op: 04-11-2021
Auteur: Marc Gerlings

Recreatie Vakbeurs 2021 volgeboekt

Recreatie Vakbeurs 2021 volgeboekt
In hal 1 Interieur & Styling en Outdoor Living. Foto: EasyFairs.
De negentiende editie van Recreatie Vakbeurs op 16 ,17 en 18 november 2021 in Evenementenhal Hardenberg is volledig volgeboekt voor exposanten. Eerder meldde de organisatie dat de zevende hal in het complex werd toegevoegd. Die is nu ook vol met standhouders.

Voor het eerst worden alle zeven beurshallen ingezet voor de enige vakbeurs voor de gehele recreatiebranche in de Benelux. In hal 1 is er een Inspiratieplein, in hal 4 is er een vernieuwd Zwembadplein en hier is ook een Tuin & Park plein in combinatie met een Mobiliteitsplein. Verder is er op de woensdagochtend een netwerkontbijt georganiseerd namens Platform Gastvrij Hardenberg.

In totaal vertegenwoordigt Recreatie Vakbeurs 13 segmenten: verblijfsaccommodaties, spelen & bewegen, entertainment & games, recreatietechniek, ICT & software, facilitair, dienstverlening, zwembad & water, tuin & park, mobiliteit, interieur & styling, outdoor living en food & beverage. In hal 1 vinden bezoekers het Inspiratieplein met producten van vooraanstaande namen uit de branche Interieur & Styling en Outdoor Living. Ieder ‘plein’ is op eigen creatieve wijze ingericht om bezoekers te inspireren. De deelnemende partijen zijn Leen Bakker Zakelijk, Wegter Grootverbruik, Businesspoint en Madino Terrasmeubilair.

Piratenschip van Stan de Haas

Het Zwembadplein in hal 4 is dit jaar vernieuwd. In samenwerking met belevingsarchitect Stan de Haas wordt het zwembadplein omgetoverd tot een zinkend piratenschip. Ook meerdere exposanten dragen met hun producten en innovaties bij aan deze nieuwe look & feel van het zwembadplein. Verderop wagen bezoekers zich in de natuur op het Tuin & Park Plein, waar op het Mobiliteitsplein de bezoeker (elektrische) voertuigen kan testen op een parcours.

Netwerkontbijt recreatieondernemers

Verder wordt er dit jaar speciaal voor alle recreatieondernemers een netwerkontbijt georganiseerd namens Platform Gastvrij Hardenberg. Dit netwerkontbijt is op woensdag 17 november. De zaal is open vanaf 8.00 uur. Wethouder vrijetijdseconomie Alwin te Rietstap opent dit initiatief namens Platform Gastvrij Hardenberg. Aansluitend is er een inspirerende presentatie over seizoensverlenging door Anieke van Wijnen. Na afloop is er tijd om te netwerken met Vecht- en Reestdal ondernemers en wordt er een bezoek gebracht aan de beurs. Aanmelden voor het netwerkontbijt kan via www.hardenberg.nl.

Recreatie Vakbeurs is te bezoeken op dinsdag 16, woensdag 17 en donderdag 18 november 2021 in Evenementenhal Hardenberg. In de persconferentie van 2 november heeft de overheid nieuwe coronamaatregelen afgekondigd. Deze nieuwe maatregelen hebben voor nu géén invloed op Recreatie Vakbeurs, meldt de organisatie. De beurs is te bezoeken met een coronatoegangsbewijs. Voor meer informatie: www.recreatie-vakbeurs.nl.
Trefwoorden: vakbeurs, recreatie, accommodatie, horeca, concept

CELTH



||| Nieuws |||

04/02/26
NEMO is even voor volwassenen
Het techniek- en ontdekkingsmuseum NEMO is altijd op de jeugd gericht. Maar nu zijn de volwassenen aan de beurt met een speciaal gemaakt programma in de avonden in de komende maanden. Het museum zorgt ook nog voor een drankje.
03/02/26
Peer Bueller mag KAYAK groter maken
Peer Bueller trad in 2016 in dienst bij KAYAK als Chief Financial Officer en werd in 2021 Chief Operating Officer. Sinds zijn komst bij KAYAK heeft Peer zich gericht op de expansie van het bedrijf, de groei van KAYAK for Business het platform voor zakelijke reizen van het merk, en het stimuleren van commerciële innovatie.
03/02/26
Waarom salontafelboeken maken perfect is voor jouw onderneming in de vrijetijdssector?
Wil je jouw bedrijf in de vrijetijdssector nét wat exclusiever laten aanvoelen? Dan is salontafelboeken maken een slimme zet. Het is een stijlvolle manier om jouw verhaal, sfeer en aanbod tastbaar te maken. Denk aan een luxe boek vol beelden, korte verhalen, reviews en verborgen parels van jouw locatie of activiteit. Zo geef je bezoekers iets om doorheen te bladeren, te bewaren en vooral: te delen met anderen.
02/02/26
Twee kritische beschouwingen op toerisme: de onzin van spreiding en ongewenst toerisme
In een tijd waarin de toeristische sector zoekt naar een nieuw evenwicht tussen groei, leefbaarheid en betekenis, verschijnen er steeds meer stemmen die oproepen tot herbezinning. Twee recente artikelen – van Ewout Versloot en Shirley Nieuwland – leggen ieder vanuit een eigen invalshoek de vinger op dezelfde zere plek: het huidige systeem piept en kraakt, en vraagt om een fundamentelere kijk op wat toerisme zou moeten bijdragen aan mens, plek en planeet.
02/02/26
Greenpeace zet streep door Lelystad Airport
Op meerdere verkeersborden zijn vanochtend de woorden ‘Lelystad Airport’ afgeplakt door actievoerders van Greenpeace Nederland. Onder het mom ‘Zet een streep door Lelystad Airport’ protesteren ze tegen het voornemen van het aanstaande kabinet om het vliegveld te openen voor vakantievluchten.
02/02/26
Tool voor nabestaanden ondernemers
Wanneer een ondernemer overlijdt, krijgen nabestaanden naast het verdriet vaak te maken met veel regelwerk rondom het bedrijf dat achterblijft. Om hen hierbij te ondersteunen, is een nieuwe digitale tool ontwikkeld. Deze online tool geeft snel en overzichtelijk inzicht bij welke instanties ze terecht kunnen en welke zaken prioriteit hebben of nog kunnen wachten.
01/02/26
Consumenten en experts bepalen de Leukste Uitjes van Nederland
Op donderdag 12 februari worden de winnaars van de leukste uitjes per provincie en landelijk bekend gemaakt tijdens de vakbeurs Dagrecreatie Live in Gorinchem. Deze verkiezing van het Leukste Dagje Uit is een voortzetting van het initiatief dat de ANWB de afgelopen jaren had neergezet.
01/02/26
Kim Nooyens wint eerste award Kleinschalige Reisorganisatie bij Reisgala
Tijdens het Reisgala op 31 januari is voor het eerst een award voor Kleinschalige Reisorganisatie uitgereikt. De prijs ging naar Reisbrigade, aangesloten bij de Vereniging van Kleinschalige Reisorganisaties (VvKR).

||| Agenda |||

10/02/26
10/02/26 t/m 10-02-26: Kennistafel 5: De kracht van het landschapsontwerp als meerwaarde voor het vakantiepark
Datum: 10 februari 2026Locatie:  Molecaten Park Landgoed Ginkelduin Scherpenzeelseweg 53  ...
12/02/26
12/02/26 t/m 12-02-26: Dagrecreatie Live: het nieuwe ontmoetingspunt voor ondernemers in de dagrecreatie
Na twee edities van Recreatie Next Level is het op 12 februari in Evenementenhal Gorinchem tijd voor...
13/02/26 t/m 15-02-26
13/02/26 t/m 15-02-26: Fiets en Wandelbeurs
De Fiets en Wandelbeurs 2026. Drie dagen vol inspiratie, routes, outdoormateriaal, lezingen en vakan...
09/03/26
09/03/26 t/m 09-03-26: Nationaal Congres Evenementen 9 maart 2026
11? NCE is in Zandvoort op 9 maart 2026. De gemeente heeft zich, in samenwerking Zandvoort Marketing...
10/03/26
10/03/26 t/m 10-03-26: Opendeurdag Experience Factory Antwerpen; Europa’s grootste Indoor FEC Attractie
Primeur Langste E-Kart circuit van Europa en TimeMissionDatum: dinsdag 10 maart 2026Locatie: Michiga...