Geplaatst op: 11-11-2021
Auteur: redactie
NRIT Media

Van Gogh museum wint internationale publieksprijs Remarkable Venue Award

Van Gogh museum wint internationale publieksprijs Remarkable Venue Award

Gisteravond maakte Tiqets tijdens de Remarkable Venue Awards (RVAs), awardcerenomie op de Tourism Innovation Summit (TIS) in Sevilla, bekend dat het Van Gogh Museum de Remarkable Venue Award heeft gewonnen. Ook andere Nederlandse venues vielen in de prijzen zoals het STRAAT Museum (Best Museum), Madurodam (Best Attraction), Nationaal Park de Hoge Veluwe (Best Landmark) en Mauritshuis (Best Onsite Experience).


Het Van Gogh museum viel in de prijzen op basis van reviews die nationale én internationale bezoekers achterlieten op de website van ticketplatform Tiqets. Maar liefst 85% gaf een vijfsterren review, gemiddeld scoorde het Amsterdamse museum 4.8 sterren. Bezoekers roemen onder meer het educatieve en interactieve karakter. De opzet van het museum aan de hand van de levensloop van Van Gogh wordt ook gewaardeerd.   

Er werden in Sevilla nog meer prijzen verdeeld. Uit meer dan 120 genomineerde locaties werden in zeven award categorieën in zes verschillende markten prijzen uitgereikt.


STRAAT Museum valt twee keer in de prijzen

Voor twee categorieën, te weten Most Innovative Venue en Best Hidden Gem, konden locaties zich opgeven en werd de winnaar bepaald door een internationale vakjury, in Nederland vertegenwoordigd door Anouk van Eekelen, Manager Destination Development bij NBTC. Best Hidden Gem is STRAAT Museum geworden, dat tevens met de titel Best Museum aan de haal ging. Een bezoeker spreekt dan ook van een fantastische ervaring: ‘Een zeer indrukwekkende ruimte met kunst waar je mond van open valt’. 

Remastered is Most Innovative Venue

Most Innovative Venue tenslotte is Remastered. Deze Rotterdamse locatie dompelt de bezoeker onder in een digitale versie van de kleurrijke taferelen van Van Gogh, laat de bezoeker door een gigantische waterval lopen, door de wolken zeilen of hun eigen UFO besturen op een enorm LEDscherm. Met meer dan 1000m2, het grootste indoor LEDscherm van Europa en talloze projecties en speakers is deze SEE|HEAR|FEEL|EXPERIENCE met recht Most Innovatie Venue. 

"De Remarkable Venue Awards van dit jaar vierden de locaties die niet alleen 2021 overleefden – ze floreerden. De winnende musea en attracties hebben in 2021 lovende recensies ontvangen van duizenden Tiqets-klanten, met beoordelingen die tot de beste in de branche horen. Ze zijn een echte verdienste voor de reis- en toerismebranche”, zegt Tiqets CEO Laurens Leurink.

Link: https://www.tiqets.com/venues/remarkable-venue-awards/nominees-winners-2021/
Trefwoorden: RVAs, Remarkable venue Awards, prijzen

CELTH





||| Nieuws |||

28/02/25
Uber opstapplaats bij Eindhoven Airport
Vervoersservice Uber biedt vanaf nu ook zijn diensten aan vanaf de taxistrook van Eindhoven Airport.
12/02/25
Scandic versterkt positie in Duitsland
Scandic blijft uitbreiden op bestemmingen in Duitsland en zal een leegstaand hotel met 214 kamers overnemen in het westelijke district van het centrum van Berlijn.
11/02/25
Aviareps vertegenwoordig Visit Monaco in Nederland
Bureau AVIAREPS zal destinatie Monaco vertegenwoordigen op de DACH-markt (Duitsland, Oostenrijk en Z...
10/02/25
Amsterdam heeft weer terminal voor Eurostar
Vanaf vandaag hoeven internationale treinreizigers van de Eurostart op de verbinding van Amsterdam n...
23/01/25
Friesland Convention Partners nu officieel onderdeel van Merk Fryslân
Sinds 1 januari 2025 is Friesland Convention Partners (FCP) officieel onderdeel van Merk Fryslân. Deze strategische samenwerking versterkt de positie van Friesland als dé provincie voor innovatieve en duurzame zakelijke evenementen, congressen en vergaderingen.
25/12/24
Op weg naar 2025
Het jaar 2024 loopt ten einde en we kijken vol verwachting uit naar een prachtig 2025. We willen jullie hartelijk bedanken voor de fijne samenwerking en het vertrouwen in ons.
17/12/24
Nederlandse vakantiegangers geven het meeste uit in Duitsland
Volgens het CBS hebben Nederlandse reizigers in de zomer van 2024 meer dan 8,7 miljard euro uitgegeven aan goederen en diensten in het buitenland. Het overgrote deel hiervan, namelijk 92%, was voor privédoeleinden. Buitenlandse reizigers gaven ruim 6,7 miljard euro uit in ons land.
16/12/24
Europa’s eerste mens-robot opent nieuw vakevent Travel & Tech
De missie van Travel & Tech is het verbinden van experts en professionals om de manier waarop we reizen, te vernieuwen.