Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 02-12-2021
Auteur: Redactie
NRIT Media

Bouw van nieuw centrumgebouw op Vakantiepark Beekse Bergen gestart

Bouw van nieuw centrumgebouw op Vakantiepark Beekse Bergen gestart

Op Vakantiepark Beekse Bergen wordt sinds enkele weken hard gewerkt aan de bouw van het nieuwe centrumgebouw. Het nieuwe gebouw komt op dezelfde plek als de voorganger, dat in juni door brand werd verwoest.  

 

In het nieuwe pand, dat wordt gebouwd rond de thema's strand, natuur en water, keren de supermarkt, het restaurant, het zwembad, de snackbar en de verhuurbalie van fietsen en boten terug. Daarnaast komen er nog een animatieruimte met podium, indoorspeeltuin en multifunctionele zaal. Ook de receptie, die nu nog aan het begin van het vakantiepark zit, komt in het nieuwe gebouw.  

 

Prachtige opvolger 

"De brand in juni was echt een enorme klap", vertelt general manager Maikel Claassens. "We hadden net een renovatie achter de rug en het pand was helemaal klaar voor het zomerseizoen. Maar dit nieuwe gebouw gaat een waardige opvolger worden, met lichte ruimtes en een moderne receptie.” 

 

In het nieuwe gebouw, waar gasten vanaf het terras direct het strand op lopen, wordt gebruik gemaakt van veel natuurlijke elementen. "Het zal hierdoor heel goed aansluiten op de beleving in het park, dat draait om Afrika, water en strand", aldus Claassens. "Ook het zwembad heeft echt een upgrade gekregen. Het is ongeveer even groot, met uiteraard weer een glijbaan. Maar er is ook een deel met stroomversnelling, er is een speeldeel voor kleine kinderen en komt een apart bad waarin gasten kunnen baantjestrekken."

 

De ligging aan het Victoriameer wordt nog sterker benadrukt dan eerst. "Niet alleen komt er een groot terras aan het water met lounge-gedeelte. In het pand wordt straks bovendien veel gebruik gemaakt van glas, zodat het meer vanuit alle kanten goed te zien zal zijn.”  

 

Logischer 

Het nieuwe gebouw komt exact op de plek van de oude centrumlocatie. Het is, ondanks dat er meerdere functies bij komen, ongeveer even groot. Claassens: "We delen het alleen logischer in." 

 

Tot de bouw gereed is kunnen gasten gebruik maken van voorzieningen op het naastgelegen Safari Resort en Safaripark. Ook is er een tijdelijke snackcounter en kunnen gasten een duik nemen in een zwembad in de omgeving. In december en januari kunnen ze ook schaatsen op de tijdelijke schaatsbaan op het Safari Resort. Het nieuwe centrumgebouw zal naar verwachting voor de zomer in gebruik genomen kunnen worden.  

 

Trefwoorden: Nieuw Centrumgebouw Beekse Bergen

CELTH



||| Nieuws |||

11/04/25
ANWB lobby tegen afschaffen accijnskorting
De betaalbaarheid van autorijden staat onder druk. Steeds meer mensen hebben moeite de stijgende kosten voor hun autogebruik te betalen. De auto is het meest gebruikte vervoermiddel naar vakantielocaties.
11/04/25
Exclusief voor leden
Kortgeding tegen plafond 478.000 vluchten van en naar Schiphol
Aanstaande maandag dient het kortgeding van KLM Groep, Delta Air Lines, Corendon, easyJet en TUI tegen de Nederlandse overheid om ervoor te zorgen dat Nederland verbonden blijft met de rest van de wereld via Schiphol. Met andere woorden, deze bedrijven willen het plafond van maximaal 478.000 vluchten van en naar Schiphol van tafel.
11/04/25
Exclusief voor leden
Meiden duiken in techniek KLM
KLM ontving op 10 april 30 meiden van basisschool de Regenboog Tochtwaard uit Alkmaar bij E&M (Engineering & Maintenance). KLM deed namelijk mee aan Girls’Day ‘25, een landelijk initiatief van VHTO waarbij verschillende bedrijven hun deuren openzetten om jonge meiden kennis te laten maken met techniek, bèta en IT.
10/04/25
Explore Breda Store trekt in eerste jaar 24.000 bezoekers en ziet online groei
De Explore Breda Store heeft in haar eerste jaar, sinds de opening op 12 april 2024, een succesvolle start doorgemaakt met 24.000 fysieke bezoekers uit meer dan 30 landen, 20% meer dan verwacht. Daarnaast kent ook de online aanwezigheid van Explore Breda een sterke groei.
10/04/25
Wegwijzer voor het meten van bewonersprofijt gepresenteerd
Vandaag is tijdens een LDA-Kennissessie de ‘Wegwijzer voor het meten van bewonersprofijt’ gepresenteerd. Deze wegwijzer biedt een overzicht van zowel voor de hand liggende als innovatieve methoden om bewonersprofijt te meten.
10/04/25
Exclusief voor leden
Kristel Baele: investeren in cultuur is investeren in vestigingsklimaat
Investeren in culturele broedplaatsen draagt bij aan het regionale vestigingsklimaat voor inwoners en bedrijven. Daar zijn destinatiemanagementorganisaties ook dagelijks mee bezig. Dat heeft de voorzitter van de Raad voor Cultuur Kristel Baele afgelopen weekend gezegd bij de opening van de nieuwe broedplaats 'Nesse' in de gemeente Terneuzen.
10/04/25
Exclusief voor leden
WTTC: Toerisme blijft wereldwijd sterk groeien en bijdragen aan welvaart en werkgelegenheid
Tegen de achtergrond van economische onzekerheid tonen de meest recente onderzoeken van de World Travel & Tourism Council (WTTC) aan dat de wereldwijde reis- en toerismesector dit jaar naar verwachting sterk zal groeien, waarmee het zijn rol als hoeksteen van grote wereldeconomieën bevestigt, aangezien reizigers naar verwachting meer dan ooit tevoren zullen uitgeven.
10/04/25
Exclusief voor leden
Burgers' Zoo neemt GaiaZOO over
Koninklijke Burgers’ Zoo neemt GaiaZOO in Kerkrade over. Door de overname, die op 1 juni 2025 officieel wordt bekrachtigd, bundelen twee toonaangevende Nederlandse dierentuinen hun krachten. Beide parken benadrukken hun gedeelde filosofie en waarden.

||| Agenda |||

12/04/25
12/04/25 t/m 12-04-25: Campervan Days
Na een succesvolle eerste editie in 2024 keert Campervan Days op 12 en 13 april 2025 terug...
05/05/25 t/m 11-05-25
05/05/25 t/m 11-05-25: The Greater Bay Area Leisure Tour
Het Nederlandse J2Leisure organiseert samen met haar Chinese partner Glopen van 5 tot en met 11 mei ...
26/05/25
26/05/25 t/m 26-05-25: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2025
De Breda University of Applied Sciences organiseert in samenwerking met het Ministerie van Infr...
24/06/25
24/06/25 t/m 24-06-25: Vakbeurs Vakantiehuis van de Toekomst
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert op dinsdag 24 juni 2025 de vakbeurs 'V...
25/06/25
25/06/25 t/m 25-06-25: Vakbeurs Family Entertainment Centers
Pleisureworld organiseert op woensdag 25 juni 2025 de Vakbeurs Family Entertainment Centers op ...