Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 10-12-2021
Auteur: redactie
NRIT Media

Transavia, ANWB en Riksja Travel investeren in Startup Airtrotter

Transavia, ANWB en Riksja Travel investeren in Startup Airtrotter

De drie samenwerkende reisorganisaties ANWB, Riskja Travel en Transavia hebben vorig jaar een Travel Accelerator georganiseerd waarbij ze in 5 reisstartups geïnvesteerd hebben. De startups die meededen aan deze Travel Accelerator ontvingen niet alleen een klein startkapitaal maar werden ook gedurende 12 weken intensief begeleid om verder te kunnen ontwikkelen en groeien. 

Deze week maken de drie reisorganisaties bekend dat zij een gezamenlijke vervolginvestering doen in een van de deelnemers van dit programma: het bedrijf Airtrotter. Hiermee worden zij als collectief ook aandeelhouder van Airtrotter. 
Airtrotter levert unieke software voor de reisbranche waaronder API-modules, widgets en een innovatieve whitelabel reisplanner waarmee heel snel en eenvoudig een rondreis gepland kan worden inclusief transport, accommodaties en tours, bezienswaardigheden en activiteiten. Alles kan met één klik direct geboekt worden en is geheel geautomatiseerd. Ook laat Airtrotter de CO2 uitstoot van de gekozen reis zien zodat voor de meest duurzame optie gekozen kan worden. 
ANWB gebruikt Airtrotter voor het tonen van de milieu-impact van haar kampeerreizen, Riksja voor het snel kunnen aanbieden van op maat gemaakte rondreizen en Transavia voor het plannen van rondreizen op TransaviaDichtbij. 

Stefan Dammers CEO van Airtrotter vertelt "het unieke van onze technologie is dat we gebruik maken van een Super API waarmee gelijktijdig heel veel verschillende databases gecheckt kunnen worden. De klant ziet binnen enkele seconden een complete rondreis op zijn scherm die direct geboekt of aangepast kan worden met onze whitelabel reisplanner. De investering stelt ons in staat om onze sales- en serviceorganisatie verder op te schalen. We gaan de applicatie wereldwijd vermarkten als whitelabel oplossing voor reisorganisaties'.

Yoram Samsom, CEO van Riksja Travel is blij met de samenwerking met Airtrotter. 'Ze zijn erg enthousiast en kundig, en hierdoor maken ze snel grote stappen voorwaarts. Het is mooi dat wij ze dan weer verder kunnen helpen met onder meer het optuigen van een serviceorganisatie rondom de rondreizen.'  

Trefwoorden: investering startups, softwareprogramma's

CELTH



||| Nieuws |||

22/04/25
Exclusief voor leden
Future Dikes krijgt steun van boekingsplatform
Natuurhuisje doneert 50.000 euro aan het project Future Dikes van Radboud Universiteit. Dijken vol natuur zijn niet alleen leuk voor recreanten maar het biedt dieren en insecten lange verbindingen met andere natuur.
22/04/25
Twee Utrechtse informatiepunten open Hollandse Waterlinies en Neder-Germaanse Limes
In de provincie Utrecht zijn twee nieuwe informatiepunten geopend over het UNESCO Werelderfgoed: de Hollandse Waterlinies en de Neder-Germaanse Limes.
18/04/25
Website Ophetwater.nl voor routes op het water
Het Watersportverbond heeft een nieuwe website gelanceerd: Ophetwater.nl. Deze gebruiksvriendelijke ...
18/04/25
Nederlands toerisme licht in de min in eerste twee maanden van 2025
Nederland heeft in toeristisch opzicht een matige eerste twee maanden van 2025 achter de rug. Het aantal gasten in logiesaccommodaties daalde met 2,1% ten opzichte van dezelfde periode in 2024. In overnachtingen gemeten was de daling met -4,0% nog sterker.
18/04/25
Exclusief voor leden
Efteling kondigt nieuwe familieattractie en heropening van Wonder Hotel aan
De Efteling heeft spannende nieuwtjes voor haar bezoekers. Zo komt er een nieuwe familie-attractie en heropent het Eftelinghotel na een grondige renovatie.
18/04/25
Camperverhuurplatform Goboony professionaliseert hulpverlening
Goboony, het grootste camperdeelplatform van Europa, gaat een nauwe samenwerking aan met VHD Alarmcentrale, dé specialist in camperhulpverlening.
18/04/25
Oprichters KNAB en Albelli investeren €1 miljoen in snelgroeiend platform Glampings.com
Bij 2de investeringsronde heeft Glamping.com een groeikapitaalinjectie opgehaald om luxe camperen toegankelijker te maken voor een breed publiek.
18/04/25
Zuid-Limburg optimaliseert fietsknooppuntennetwerk
Zuid-Limburg heeft haar fietsknooppuntennetwerk herzien en geoptimaliseerd op het gebied van spreiding, beleving en veiligheid. Al met al zijn er deze winter een kleine 75 Zuid-Limburgse knooppunten bijgekomen, met een totale lengte van zo’n 400 km.

||| Agenda |||

05/05/25 t/m 11-05-25
05/05/25 t/m 11-05-25: The Greater Bay Area Leisure Tour
Het Nederlandse J2Leisure organiseert samen met haar Chinese partner Glopen van 5 tot en met 11 mei ...
20/05/25
20/05/25 t/m 20-05-25: LDA Kennisdag: Innovatie in data
Op dinsdag 20 mei staat, op de LDA Kennisdag 2025, alles in het teken van innovatie in data&nbs...
26/05/25
26/05/25 t/m 26-05-25: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2025
De Breda University of Applied Sciences organiseert in samenwerking met het Ministerie van Infr...
24/06/25
24/06/25 t/m 24-06-25: Vakbeurs Vakantiehuis van de Toekomst
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert op dinsdag 24 juni 2025 de vakbeurs 'V...
25/06/25
25/06/25 t/m 25-06-25: Vakbeurs Family Entertainment Centers
Pleisureworld organiseert op woensdag 25 juni 2025 de Vakbeurs Family Entertainment Centers op ...