Populaire Icons stopt vroeger door lockdown
Waarde in communicatie, maatschappelijke impact en hoe maak je deze toptentoonstelling

Impressie van Icons. Foto: Fries Museum
Vanwege de landelijke lockdown moest het Fries Museum afgelopen weekend eerder dan gepland afscheid nemen van de tentoonstelling Icons: topstukken uit de National Portrait Gallery. Met een beoordeling van een 8,7 is Icons de best gewaardeerde tentoonstelling van het museum tot nu toe. Er zit nog veel meer waardecreatie verbonden aan deze tentoonstelling en die leggen we uit in dit artikel.
Er waren portretten te zien van wereldberoemde iconen als Koningin Elizabeth, William Shakespeare, Audrey Hepburn, The Beatles en de schrijverszussen Brönte. De tentoonstelling zou nog tot en met 9 januari duren, voordat deze doorreist naar de Australische National Portrait Gallery in Canberra. Bezoekers die reeds een ticket gekocht hadden, krijgen hun geld terug.
Online blijft de tentoonstelling beschikbaar via icons.friesmuseum.nl
40.000 bezoekers
Door de beperkte capaciteit en kortere duur kon Icons rekenen op zo’n 40.000 bezoekers. Van de bezoekers kwam >>>
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform.
Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Wachtwoord vergeten? - Lid of abonnee en nog niet geregistreerd?
Geen lid van het NRIT Media Vrijetijdsplatform? Word hier lid
Geen lid van het NRIT Media Vrijetijdsplatform? Word hier lid
Proeflidmaatschap NRIT Media Vrijetijdsplatform | Jaarlidmaatschap NRIT Media Vrijetijdsplatform | Bedrijfslidmaatschap NRIT Media Vrijetijdsplatform | |
Stopt automatisch | Compleet individueel lidmaatschap | Compleet bedrijfs-lidmaatschap | |
Lidmaatschap NRIT Media Vrijetijdsplatform | 90 dagen | 365 dagen | 365 dagen |
Onbeperkt digitaal toegang tot alle content Kennisbank | |||
Nieuwsbrief NRIT Actueel | |||
Recreatie & Toerisme | |||
Vrijetijdstudies | |||
Toegang zonder inloggen | |||
€ 45,- | € 165,75 per jaar | Vanaf € 331,50 per jaar | |
Probeer nu | Bestel nu | Bestel nu |
Trefwoorden: museum, tentoonstelling, cultuur, maatschappelijke waarde, communicatie, pr, bezoek