Merk Fryslân is de nieuwe hoofdsponsor Visit Friesland Elfsteden Race
Merk Fryslân is de nieuwe hoofdsponsor van de Visit Friesland Elfsteden Race en co-sponsor van de Bloeizone Fryslân Driedaagse. Dit werd vandaag bekendgemaakt op het online Frysk Toerisme Kongres. De twee wielrenevenementen van hoogwaardig niveau vinden van 3 tot en met 6 maart 2022 plaats op diverse plekken in Friesland. "We zijn heel blij met de sponsoring van Visit Friesland. We bouwen samen aan een echt Fries evenement. Met deze topwielerwedstrijden laten we de provincie van haar beste kant zien.” aldus organisator Thijs Rondhuis van Courage Events. SponsorschapMerk Fryslân ziet in het sponsorschap een unieke kans om Friesland (inter)nationaal op de kaart te zetten. Naast het zichtbaar maken van de iconische Friese Elfsteden en het Friese landschap, nemen de evenementen ook alvast een voorschot op de wielrenambities van Provincie Fryslân. Bouke Kors, merkmanager Visit Friesland: "Friesland beschikt over een van de beste fietsroutenetwerken van Europa. Door deze sponsoring brengen we het unieke netwerk onder de aandacht van onze bewoners en potentiële bezoekers van Fryslân.” De Bloeizone Fryslân Driedaagse heeft zeven plekken in Friesland opgenomen in de route waar wordt gewerkt aan een gezonde omgeving. Hiermee wil de organisatie de Bloeizones in het zonnetje zetten en meer gezonde activiteiten stimuleren. De wedstrijden krijgen zowel regionaal als (inter)nationaal aandacht op televisie. Ze worden van 3 tot en met 6 maart dagelijks live uitgezonden op Omrop Fryslân en ook Eurosport gaat in Nederland en België zowel van de vrouwen- als mannenwedstrijd een samenvatting van 1,5 uur uitzenden. Over de wielrenevenementen De Visit Friesland Elfsteden Race op 6 maart is de eerste zelfstandige wedstrijd voor mannen op de internationale kalender sinds 2012 in Friesland. Dit jaar is de Visit Friesland Elfsteden Race een UCI 1.2 wedstrijd. De UCI, of Internationale Wielerunie is de internationale organisatie voor wielersport. Deelname bestaat uit de UCI Continental teams en ook opleidingsploegen van de World Tour Teams Jumbo-Visma en Team DSM doen mee. De start en finish zijn in Leeuwarden en de route over 199 kilometer doet alle Friese Elfsteden aan. De Bloeizone Fryslân Tour vindt van 3 t/m 5 maart plaats. Dit is een driedaagse internationale wedstrijd voor vrouwen. Met de deelname van o.a. Trek- Segafredo, Jumbo-Visma en LIV Racing doen teams van internationaal topniveau mee. Op donderdag 3 maart is de openingstijdrit in Surhuisterveen, vrijdag 4 maart is de etappe Eastermar-Bakkeveen en op zaterdag 5 maart is de finale-etappe in Drachten.
Link: https://elfstedenrace.nl, https://bloeizonefryslantour.nl
Trefwoorden: Sponsor, wielerwedstrijden, fietsroutenetwerk
|
|
05/01/26
Het nieuwe jaar werd door boekingsplatform afgetrapt met de campagne 'Ik wacht op je. Hiermee keert het platform na aandacht voor niet ver reizen in de campagne 'Niet vliegen wel landen' weer terug bij de kern van Natuurhuisje, de liefde voor de natuur.
|
05/01/26
Avonturenpark Hellendoorn maakt zich op voor een bijzonder feestelijk jaar. In 2026 bestaat het park 90 jaar en dat jubileum wordt groots gevierd. Tegelijkertijd opent het park de nieuwe attractie OerKracht, een 12 meter hoge reuzenschommel.
|
05/01/26
Als we kijken naar de trends in de reiswereld en de inrichting van luxe vakantievilla’s en hotels, valt één ding op: we zijn klaar met visuele drukte. De tijd van volgestouwde interieurs met veel tierelantijnen en schreeuwerige prints is voorbij. De moderne reiziger, en dus ook de moderne huiseigenaar, zoekt naar plekken die de geest tot rust brengen. In de hospitality branche wordt dit vaak vertaald naar designs die de natuur naar binnen halen en die eenvoud omarmen. Een trend die hier naadloos op aansluit en die we steeds vaker terugzien in high-end projecten, is de Japandi stijl. Het combineert de Japanse liefde voor imperfectie (Wabi-Sabi) met de Scandinavische hygge.
|
05/01/26
Het was een spannend jaar voor het Nederlands Openluchtmuseum. Kon het de legendarische grens van 600.000 bezoekers passeren? Het is net niet gelukt. Het is wel een nieuw bezoekersrecord geworden.
|
05/01/26
Meer dan een kwart (27%) van de Nederlandse werknemers wil in 2026 een cursus, training of opleiding volgen via het werk. Het meest opvallend is het hoge realisatiepercentage: 77% verwacht dit voornemen ook écht waar te maken in 2026.
|
30/12/25
Het jaar 2026 zal voor de vrije tijd draaien om balanstijd, camping comeback, slow travel en hyperpersonalisatie. Bestedingen aan leisure en toerisme stijgen licht met 1-2%. Wat ziet Goof Lukken in deze trends nog meer?
|
23/12/25
De vooruitzichten voor de Nederlandse horeca in 2026 zijn voorzichtig positief. Consumenten geven naar verwachting iets meer uit dankzij een verbeterde koopkracht, maar uitbundige groei blijft uit. ING Research voorspelt een volumegroei van circa 1% voor de sector bij een gemiddelde prijsstijging van 4%. Het lage consumentenvertrouwen en zorgen over hoge prijzen temperen de bestedingen.
|
22/12/25
De wereld van toerisme verandert razendsnel. Reizigers zoeken niet alleen bestemmingen, maar ook vrijheid, comfort, betekenis, rust en authenticiteit. NBTC presenteert in de Trendpublicatie 2026 tien trends die de komende jaren richting geven aan de Nederlandse toeristische sector. Ontdek de 10 trends.
|
|
07/01/26 t/m 08-01-26
De Travel Trade Days zijn kennis- en netwerkdagen voor de professionele reisbranche in de Benelux. G...
|
08/01/26 t/m 11-01-26
De wereld ligt aan je voeten op Vakantiebeurs. Proef nieuwe smaken, ontmoet reizigers met bijzondere...
|
27/01/26 t/m 30-01-26
De Breda University of Applied Sciences organiseert in januari 2026 de ENTER2026 eTourism Conference...
|
12/02/26
Op 12 februari 2026 vindt het gloednieuwe event Dagrecreatie Live plaats in Evenementenhal Gorinchem...
|
09/03/26
11? NCE is in Zandvoort op 9 maart 2026. De gemeente heeft zich, in samenwerking Zandvoort Marketing...
|
|