Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 01-06-2022
Auteur: Redactie
Uitgever: NRIT Media

70-jarige Efteling verraste gisteren allereerste 70 bezoekers

70-jarige Efteling verraste gisteren allereerste 70 bezoekers

Gisteren is het attractiepark de Efteling in Kaatsheuvel zeventig jaar geworden. De eerste zeventig gezelschappen die door de poort kwamen, werden daarom feestelijk verrast door Pardoes met ballonnen, jubileumgebak en een heus, exclusief VIPticket. De Nederlandse Oma Anja Seaton reageerde enthousiast: "Superleuk dit! Wij wonen al jaren in Ipswich in Engeland en we zijn een weekje op vakantie in Nederland. Een dagje Efteling kon natuurlijk niet ontbreken. Ik kan niet wachten om met de kleinkinderen het park te ontdekken.”

 

Het hele jaar wordt iedere dag en overal in het park om stipt 16.00 uur het 70-jarig jubileum gevierd door medewerkers samen met de bezoekers. Dit bijzondere vier-moment heeft een speciaal gecomponeerd verjaardagslied. Tot en met 3 oktober is dagelijks het tijdelijke jubileum-sprookje Efteling Wonderland te zien op de Speelweide. Bezoekers kunnen meespelen op het maffe verjaardags-theefeestje met de Gekke Hoedenmaker en de Maartse Haas. Zij kunnen tussen 12.30 en 17.30 uur aanschuiven bij de grote feesttafel op de Speelweide. 

 

Bezoekers centraal

De Efteling zet in dit jubileumjaar de bezoekers centraal. "Sinds onze poort open ging hebben wij miljoenen bezoekers vermaakt en gevoed met verhalen. Hier hebben mensen samen ontelbare waardevolle herinneringen gecreëerd. En daar doen we het allemaal voor. Want hoe hard we ook ons best doen om de Efteling nog mooier te maken dan ze al was, zonder onze trouwe gasten zou het park nooit geworden zijn wat het nu is” verklaart algemeen directeur Fons Jurgens. "Gelukkig hebben de bezoekers ons in al die zeventig jaar steeds opnieuw gevonden. Zo kunnen wij de komende zeventig jaar doorgaan met het vertellen van verhalen en nieuwe herinneringen faciliteren.”

Trefwoorden: Jubileum Efteling

CELTH



||| Nieuws |||

17/04/25
Exclusief voor leden
Waar ga je naartoe op je eerste date?
Eerste dates brengen altijd onzekerheid met zich mee: het is niet makkelijk om overeenkomsten te vin...
16/04/25
Exclusief voor leden
Kröller-Müller Museum krijgt drie toeristische Michelin sterren
Het Kröller-Müller Museum is heel blij met de toegekende maximale drie toeristische sterren van Michelin voor 2025. Het museum is de reis waard om er naartoe te gaan.
16/04/25
Exclusief voor leden
Madurodam opent avontuurlijk Rivierenland voor jonge ontdekkers
Madurodam heeft zijn nieuwste themagebied geopend: Rivierenland. Dit avontuurlijke speelparadijs, geïnspireerd door het typisch Nederlandse rivierenlandschap, biedt kinderen volop mogelijkheden om te klauteren, klimmen, spetteren en ontdekken. Later dit jaar volgt nog een dark-ride.
16/04/25
Jaarbeurs blikt terug op succesvol 2024 en zet koers naar duurzame toekomst
Koninklijke Jaarbeurs heeft haar geïntegreerd jaarverslag 'Samen duurzaam verder' gepubliceerd, waarin de resultaten van 2024 en de strategie voor de toekomst centraal staan.
16/04/25
Mijlpaal: 800 Green Key’s in Nederland
Restaurant De Dikke van Dale in Leeuwarden heeft als 800e bedrijf in Nederland het prestigieuze Green Key certificaat behaald. De feestelijke uitreiking vond maandag plaats in aanwezigheid van wethouder Abel Reitsma van de gemeente Leeuwarden en Erik van Dijk, National Operator van Green Key Nederland.
16/04/25
Exclusief voor leden
Sterke groei vakantieboekingen via online platforms in Nederland
Het boeken van vakanties via online platforms is in Nederland sterk in opkomst. Afgelopen jaar steeg het aantal Nederlanders dat een vakantie via zo'n platform boekte met maar liefst 18%. Dit blijkt uit de recente Nationale Benchmark Vakantieplatformen van Multiscope, waarbij ruim 5.200 Nederlanders werden ondervraagd.
16/04/25
Exclusief voor leden
TopParken realiseert tien appartementen in centrumgebouw Lage Vuursche
TopParken biedt op haar Utrechtse vakantiepark Résidence Lage Vuursche vanaf het aanstaande Paasweekend 10 luxe vakantieappartementen aan. De appartementen zijn geschikt voor maximaal vier personen en bevinden zich in het nieuwe centrumgebouw, waar ook het nieuwe restaurant en wellnesscentrum te vinden zijn.
16/04/25
Exclusief voor leden
Succesvol 2024 voor de Efteling: Omzet boven de 300 miljoen en tevreden gasten
Attractiepark de Efteling in Kaatsheuvel heeft opnieuw een succesvol jaar achter de rug. In 2024 bezochten 5,6 miljoen mensen het park, wat resulteerde in een netto omzet van meer dan 300 miljoen euro en een netto bedrijfsresultaat van 36,8 miljoen euro.

||| Agenda |||

05/05/25 t/m 11-05-25
05/05/25 t/m 11-05-25: The Greater Bay Area Leisure Tour
Het Nederlandse J2Leisure organiseert samen met haar Chinese partner Glopen van 5 tot en met 11 mei ...
20/05/25
20/05/25 t/m 20-05-25: LDA Kennisdag: Innovatie in data
Op dinsdag 20 mei staat, op de LDA Kennisdag 2025, alles in het teken van innovatie in data&nbs...
26/05/25
26/05/25 t/m 26-05-25: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2025
De Breda University of Applied Sciences organiseert in samenwerking met het Ministerie van Infr...
24/06/25
24/06/25 t/m 24-06-25: Vakbeurs Vakantiehuis van de Toekomst
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert op dinsdag 24 juni 2025 de vakbeurs 'V...
25/06/25
25/06/25 t/m 25-06-25: Vakbeurs Family Entertainment Centers
Pleisureworld organiseert op woensdag 25 juni 2025 de Vakbeurs Family Entertainment Centers op ...