Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 30-01-2023
Auteur: redactie
Uitgever: NRIT Media

Run op proefslapen in buitenlandse vakantieparken

60.000 vakantieliefhebbers melden zich aan voor gratis vakantie

Run op proefslapen in buitenlandse vakantieparken

Vakantieliefhebbers hebben zich de afgelopen weken massaal aangemeld om te komen proefslapen bij vakantieparkenspecialist EuroParcs. Meer dan 60.000 mensen toonden interesse in een gratis vakantie in het Luxemburgse Kohnenhof of Karinthië in Oostenrijk. 

 

"De animo voor deze acties heeft onze verwachtingen zwaar overtroffen", zegt Marco Budding van EuroParcs. "Je kunt wel spreken van een run op het proefslapen. Dit toont aan dat Nederlandse vakantiegangers ons steeds beter weten te vinden. Daar komt bij dat mensen het leuk vinden om feedback te geven en zo hun steentje bij te dragen aan de opening van een nieuw park.”

 

Leren van ervaringen proefslapers

EuroParcs nodigde gasten uit te komen proefslapen in tientallen vakantiewoningen op de spiksplinternieuwe vakantieparken in Luxemburg en Oostenrijk. In ruil voor het gratis verblijf vraagt EuroParcs de gasten om (zeer) kritische reviews te geven over hun verblijf. Van de proefslapers wordt onder meer gevraagd om de bedden te testen en hun mening te geven over de kwaliteit van het sanitair, de horeca en de schoonmaak. Ook wordt de gasten verzocht hun oordeel te geven over de incheckprocedure, de gastvrijheid van het personeel, de voorzieningen op het park en de routing. Met de feedback van de proefslapers gaat EuroParcs de parken nog verder optimaliseren.

 

In januari konden vakantieliefhebbers een weekend proefslapen bij EuroParcs Kohnenhof in de Luxemburgse Ardennen, vlak bij de grens met Duitsland. Het park telt vooralsnog 60 kampeerplekken en 51 woningen. In 2023 komen daar nog 40 woningen bij. EuroParcs stelt in de maanden februari en maart wekelijks twintig vakantiewoningen ter beschikking aan de Pressegger See, vlak bij skigebied Nassfeld, voor een gratis vakantie van een week.
Aanmelden voor een week gratis proefslapen in Oostenrijk is nog steeds mogelijk via proefslapen. 

Trefwoorden: Proefslapen

CELTH



||| Nieuws |||

01/04/25
Vloer Recreatie Vakbeurs voor 80% gevuld
Met nog ruim zeven maanden te gaan tot de Recreatie Vakbeurs op 11, 12 en 13 november 2025 in Evenementenhal Hardenberg, is de beursvloer nu al voor maar liefst 80% geboekt.
01/04/25
Week van de Duurzame Waterrecreatie
In de week van 22 tot en met 28 mei 2025 vindt voor de derde keer op rij de Week van de Duurzame Waterrecreatie plaats. Tijdens deze week staan verschillende kennisonderwerpen op het gebied van duurzame waterrecreatie in de schijnwerpers.?
01/04/25
Tegenslagen voor culturele sector en
"Laten we samen verder bouwen aan een culturele en creatieve sector die blijft verbinden en vernieuwen". Met deze oproep opent voorzitter Kristel Baele het online jaarverslag 2024 van de Raad voor Cultuur, dat vandaag is gepubliceerd.
01/04/25
Exclusief voor leden
Plopsaland De Panne viert 25e verjaardag met spectaculaire parade
Plopsaland De Panne heeft op 29 maart 2025 haar 25e jubileumseizoen geopend met een groots feest, in aanwezigheid van talrijke bekende Vlamingen en prominenten. Het hoogtepunt van de viering is de gloednieuwe 25 Celebration Parade, een kleurrijke stoet met acht praalwagens, tientallen dansers en de Studio 100-figuren.
01/04/25
Brabant verwelkomt nieuw wandelplatform: WandelStarter
Brabantse wandelaars kunnen vanaf vandaag hun hart ophalen met het nieuwe platform WandelStarter. Dit digitale initiatief, gelanceerd door Brabant Partners en partners, biedt een overzicht van meer dan 200 startpunten voor prachtige wandelroutes in de regio.
01/04/25
Nieuw personage in Slagharen: Burgemeester Bright verwelkomt gasten
De introductie van Burgemeester Bright naast alle bestaande personages zorgt voor extra beleving voor de bezoekers.
01/04/25
Exclusief voor leden
Cruiseschepen in Rotterdam aan de stekker
Een mijlpaal in de verduurzaming van de Rotterdamse haven is bereikt: cruiseschepen aan de Wilhelminakade kunnen vanaf nu gebruikmaken van walstroom. Dit betekent dat ze hun motoren niet langer hoeven te laten draaien om stroom te produceren wat en aanzienlijke verminderen van geluidsoverlast en luchtvervuiling oplevert.
31/03/25
Nederlandse reizigers ontdekken Korea
Korea is in opmars als populaire reisbestemming onder Nederlandse vakantiegangers.

||| Agenda |||

05/04/25
05/04/25 t/m 05-04-25: Impact Fair
Impact Fair rolt op zaterdag 5 april de groene loper uit voor iedereen die zijn of haar steentje op ...
12/04/25
12/04/25 t/m 12-04-25: Campervan Days
Na een succesvolle eerste editie in 2024 keert Campervan Days op 12 en 13 april 2025 terug...
05/05/25 t/m 11-05-25
05/05/25 t/m 11-05-25: The Greater Bay Area Leisure Tour
Het Nederlandse J2Leisure organiseert samen met haar Chinese partner Glopen van 5 tot en met 11 mei ...
26/05/25
26/05/25 t/m 26-05-25: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2025
De Breda University of Applied Sciences organiseert in samenwerking met het Ministerie van Infr...
24/06/25
24/06/25 t/m 24-06-25: Vakbeurs Vakantiehuis van de Toekomst
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert op dinsdag 24 juni 2025 de vakbeurs 'V...