AI persoonlijke reizen op hotelplatform
Wetime zet stap naar scale-up
“Als je met je familie gaat met kinderen, dan wil je toch echt andere dingen zien en beleven in Parijs.”
Wetime is een Belgische start-up in de reiswereld. Het model van persoonlijke reizen door AI-technologie in te zetten, krijgt een extra afzetkanaal via de televisies in hotels. We spreken met Sietse Schelpe over de kans van dit normaliter onopvallende kanaal.
De Belgische start-up Wetime (zie website Wetime.eu) kondigt aan dat het zijn online platform voor het plannen van reizen uitbreidt naar hotels. In samenwerking met Packet Ship, een softwareprovider voor hotels, zal Wetime zijn geavanceerde AI-tech...
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform. Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Trefwoorden: reisbranche, horeca, hotels
|
|
09/12/25
Twee brancheorganisaties HISWA-RECRON en Watersportverbond gaan in hoger beroep bij de Raad van Stat...
|
10/10/25
HISWA-RECRON gaat verder met de CWO in de Stichting Commissie Watersport Opleidingen en gaat een landelijk, uniform diplomasysteem voor zeil- en vaaropleidingen inrichten.
|
08/09/25
De 40e editie van de consumentenbeurs Hiswa te water vond plaats onder een stralende najaarszon, met alleen de eerste dag wat regen. De beurs in de haven van Lelystad trok 30.000 bezoekers
|
18/07/25
De Amsterdamse ontwerper Frederik van Os heeft een innovatieve manier bedacht om waterrecreatie te combineren met ecologisch herstel. Zijn project, de Surf Pill, is een drijvende ‘surf-kas’ die kanaalwater zuivert terwijl mensen erop kunnen surfen.
|
09/07/25
Op woensdag 27 augustus 2025 organiseert het Centre of Expertise Leisure, Tourism & Hospitality (CELTH) de Industry Day tijdens het World Leisure Congress in Breda. Deze dag vormt de brug tussen wetenschap en praktijk in de leisure-, toerisme- en hospitalitysector.
|
04/07/25
Toerisme Veluwe Arnhem Nijmegen (TVAN) heeft op 3 juli de Destination Data Monitor gelanceerd: een interactieve tool die inzicht geeft in het toeristisch aanbod per gemeente of regio.
|
30/06/25
Voor de periode tot 2030 is Gijs Schreuder benoemd als voorzitter van Varen doe je Samen!.
|
24/06/25
Van 3 tot en met 7 september 2025 verandert de Bataviahaven in Lelystad opnieuw in het decor van de grootste watersportbeurs van Noordwest-Europa: Hiswa te Water. De veertigste editie belooft feestelijker, duurzamer en chiquer dan ooit te worden.
|
|
27/01/26 t/m 30-01-26
De Breda University of Applied Sciences organiseert in januari 2026 de ENTER2026 eTourism Conference...
|
02/04/26
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
|
|