Geplaatst op: 09-08-2024
Auteur: Redactie
NRIT

Veel vernieuwingen op bijna uitverkochte Recreatie Vakbeurs

Veel vernieuwingen op bijna uitverkochte Recreatie Vakbeurs

Recreatie Vakbeurs, het evenement voor de recreatieondernemer, is bijna volgeboekt. Vijf van de acht beurshallen zijn compleet volgeboekt en in de andere drie hallen is nog beperkt ruimte, waaronder in het segment met horecaleveranciers. De beursorganisatie verwacht uit te komen op meer dan 330 exposanten, een recordaantal voor Recreatie Vakbeurs. Dit jaar introduceert de beursorganisatie weer nieuwe elementen.

‘Het is nog nooit zo snel gegaan’, vertelt Kristel Stötefalk, adviseur van Recreatie Vakbeurs. ‘Voor de zomervakantie waren hal 1 tot en met 5 al volgeboekt. Ook de grote plekken met chalets, glamping tenten en tiny houses zijn enorm in trek. Dit jaar hebben we het segment Tuin & Park uitgebreid en de horecaleveranciers een prominentere plek gegeven. Ook verwelkomen we dit jaar maar liefst 100 nieuwe exposanten, wat zorgt voor een nog gevarieerder en innovatiever aanbod. We hopen hiermee de verwachtingen van onze exposanten en bezoekers te kunnen overtreffen.’ Dit jaar introduceert Recreatie Vakbeurs enkele nieuwe elementen:

Recreatie Dorp

Bezoekers kunnen dit jaar het Recreatie Dorp in de open lucht bezoeken. Buiten hal 6 wordt een overdekt restaurant gebouwd, omringd door verschillende accommodaties van exposanten. Hierdoor kunnen bezoekers het buitenleven ervaren en zien hoe een accommodatie er in werkelijkheid uitziet.

Best Practice Lounge

De nieuwste innovaties voor vakantieparken en campings zijn dit jaar te vinden in de Best Practice Lounge. Hier krijgen bezoekers een indruk van de meest baanbrekende oplossingen en trends in de recreatiebranche.

Van A tot Zwembad

In dit nieuwe concept vinden bezoekers alle stappen die hen helpen bij het realiseren of optimaliseren van een zwembad. Een must-see voor elke recreatieondernemer die zijn faciliteiten wil verbeteren.

Recreatie College

Bezoekers kunnen waardevolle tips en praktische lessen volgen in het Recreatie College. Ze leren hier meer over de nieuwste trends in de recreatiesector, zoals het inzetten op dagrecreatie. Ze kunnen workshops volgen over TikTok, smartphonefotografie en ontdekken hoe AI slim kan worden ingezet voor content.

Trefwoorden: verblijfsrecreatie, dagrecreatie, beurzen

CELTH



||| Nieuws |||

27/03/26
Bodemprocedure tegen Den Haag over verbod reclame vliegvakanties
De ANVR (Algemene Nederlandse Vereniging van Reisondernemingen) heeft vandaag bekendgemaakt een bodemprocedure te gaan starten tegen de gemeente Den Haag naar aanleiding van het gemeentelijke verbod op reclames voor vliegvakanties uit 2025.
27/03/26
Exclusief voor leden
Campervan Days draait om beleving
Na twee succesvolle edities in 2024 en 2025 keert het camperfestival dit jaar weer terug op de sfeervolle locatie Netl. Tijdens de Campervan Days 2026 op 11 en 12 april, presenteren vijftien Nederlandse bouwers hun nieuwste modellen.
27/03/26
Dashboard ‘Leven in Zeeland’ geeft lokaal inzicht in brede welvaart
HZ Kenniscentrum Zeeuwse Samenleving (HZ KCZS) heeft begin maart het onderzoek ‘Leven in Zeeland’ gepresenteerd; een onderzoek onder ruim 11.000 inwoners naar de kwaliteit van leven in Zeeland. Daa ris een dashboard van gemaakt.
26/03/26
Exclusief voor leden
Transavia wijkt tijdelijk uit naar luchthavens Maastricht en Weeze
Eindhoven Airport is van 1 februari tot en met 18 juli 2027 gesloten voor vliegverkeer vanwege renovatie van de start- en landingsbaan. Tijdens deze periode vliegt Transavia vanaf Maastricht Aachen Airport en Weeze Airport (Flughafen Niederrhein) in Duitsland.
25/03/26
Duinrell overweldigd door 10.000 aanmeldingen testrit nieuwe Kikker8baan
Duinrell heeft een overweldigende respons ontvangen op de oproep voor testrijders van de nieuwe Kikker8baan. Maar liefst 10.000 fans zijn aangemeld om als één van de eersten de nieuwe familieachtbaan te mogen uitproberen.
25/03/26
Decennium Wandel Tijdens Je Werkdag
Op donderdag 2 april 2026 om 10.00 uur stappen duizenden werkgevers en werknemers in heel Nederland tegelijkertijd naar buiten voor een korte werkwandeling. De actie maakt deel uit van de 10e editie van Wandel Tijdens Je Werkdag, een initiatief van Wandelnet in samenwerking met a.s.r.
25/03/26
Samenwerking Ahoy en Uber
Rotterdam Ahoy en Uber zijn per 1 maart 2026 een driejarig partnership aangegaan. Met deze samenwerking willen beide partijen voor de bezoekers van Ahoy nog eenvoudiger maken om na afloop van hun bezoek de reis te vervolgen.
23/03/26
HZ Kenniscentrum Kusttoerisme publiceert platforms Veere en Sluis
In opdracht van Gemeente Sluis en Gemeente Veere heeft HZ Kenniscentrum Kusttoerisme online kennisplatforms ontwikkeld met actuele cijfers, onderzoeken en publicaties over toerisme en recreatie.

||| Agenda |||

02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
22/04/26 t/m 23-04-26
22/04/26 t/m 23-04-26: Independent Hotel Show Amsterdam
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...