Geplaatst op: 20-08-2024
Auteur: Redactie
NRIT

Center Parcs en Festival TREK slaan handen ineen voor groene picknick

Center Parcs en Festival TREK slaan handen ineen voor groene picknick

Festival TREK viert dit jaar zijn tiende jubileum met een bijzondere samenwerking. Midden in het Máximapark, tijdens het grootste rondreizende foodfestival van Nederland, wordt een speciale picknickarea ingericht door Center Parcs. Bezoekers kunnen hier genieten van het uitzicht vanaf een acht meter hoge uitkijktoren, terwijl ze zich tegoed doen aan allerlei lekkernijen van de foodtrucks.

Naast de picknickarea van Center Parcs biedt Festival TREK een uitgebreid programma met live muziek, theater en een keur aan streetfood. Bezoekers kunnen het hele weekend genieten van de gezellige sfeer en de vele activiteiten. Het festival vindt plaats op 6, 7 en 8 september in het Máximapark in Leidsche Rijn. De toegang is gratis.

Mensen samenbrengen in de natuur

"Onze samenwerking met Festival TREK is ontstaan vanuit de behoefte om mensen samen te brengen in de natuur,” vertelt Julia Peek, Content Manager Center Parcs. "Dat doen wij natuurlijk graag in onze parken, maar ook daarbuiten. Picknicken staat symbool voor onthaasten, echt even de tijd nemen voor elkaar. Samen tafelen, lachen, en genieten van de kleine momenten: dat is waar het allemaal om draait. Festival TREK brengt al tien jaar mensen samen, door hen te laten genieten van eten, entertainment en elkaar. Op een relaxte manier, doen waar jij je goed bij voelt en voor iedereen toegankelijk. Dat is waar wij allebei voor staan.”

"Met bijna 300.000 duizend bezoekers per jaar is Festival TREK al tien jaar het grootste rondreizende foodfestival van Nederland", aldus organisator Emile Faulborn. "Samen met de foodtrucks, muzikaal talent en theatergroepen hopen we onze bezoekers samen te brengen, en te laten genieten van en met elkaar. De samenwerking met Center Parcs helpt ons om een plek te creëren waar ruimte is om nog meer te genieten en echt even samen te zijn.”

Trefwoorden: dagrecreatie, evenementen, verblijfsrecreatie, festivals, vakantieparken, natuur

CELTH





||| Nieuws |||

14/03/25
Exclusief voor leden
Flinke omzetgroei in reisbranche
In 2024 is de omzet in de reisbranche met 7,9% gestegen ten opzichte van een jaar eerder.
14/03/25
Extra regels voor recreatie bij wolvengebied Utrecht
Provincie Utrecht heeft de regels aangescherpt voor recreatie bij de Leusderheide. Het gaat om een aanlijnplicht voor honden, regels voor kinderen op de paden en het advies om als groep bij elkaar te blijven.
13/03/25
Exclusief voor leden
Nieuwe ceo laat Time to Momo met online boekingen groeien
Sinds 1 februari 2025 heeft Mart Evers het stokje overgenomen van Niels Meijssen als nieuwe ceo van Time to Momo. Mart is mede-oprichter van het bedrijf en vanaf het allereerste begin in 2020 betrokken, toen het nog Moonback heette.
13/03/25
Sylvia van Mullem merkleider Regio Arnhem en Rijk van Nijmegen
Toerisme Veluwe Arnhem Nijmegen stelt Sylvia van Mullem als nieuwe merkleider Regio Arnhem en Rijk van Nijmegen aan. Zij volgt Reinou de Haan op.
13/03/25
Kröller-Müller viert 80 jaar vrijheid met wandelingen en open schuilkelder
Van 29 april tot en met 5 mei 2025 herdenkt het Kröller-Müller Museum 80 jaar vrijheid. De schuilkelder is opengesteld voor publiek, er zijn minicolleges in het museum en vrijheidswandelingen in de beeldentuin.
12/03/25
Exclusief voor leden
KLM migreert applicaties naar cloud
Accenture werkt samen met Air France-KLM om de bestaande applicaties van de luchtvaartgroep te transformeren en te migreren naar de cloud. Hierbij wordt afgestapt van de drie eigen datacenters. Dat is van grote invloed op het proces en de klantervaring.
12/03/25
Efteling Grand Hotel opent op 1 augustus 2025
Het Efteling Grand Hotel opent op 1 augustus 2025 de deuren voor gasten. Efteling investeert 50 miljoen euro in de bouw van het Efteling Grand Hotel. Het is dan het grootste hotel van het Brabantse attractiepark.
12/03/25
Exclusief voor leden
Landal rolt nieuwe merkidentiteit uit
Landal GreenParks en Roompot hebben een belangrijke stap gezet in hun transformatie naar Landal. Vanaf 10 maart 2025 zijn de eerste visuele elementen van de nieuwe merkidentiteit gepresenteerd aan gasten.

||| Agenda |||

18/03/25
18/03/25 t/m 18-03-25: Embrace Quality of Life
Op 18 maart 2025 organiseert Booking Experts het jaarlijkse kennisevent Embrace. Dit evenement is d&...
24/03/25
24/03/25 t/m 24-03-25: 2Daagse Glamping Inspiratiereis
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert van maandag 24 maart 2025 tot en met d...
05/04/25
05/04/25 t/m 05-04-25: Impact Fair
Impact Fair rolt op zaterdag 5 april de groene loper uit voor iedereen die zijn of haar steentje op ...
05/05/25 t/m 11-05-25
05/05/25 t/m 11-05-25: The Greater Bay Area Leisure Tour
Het Nederlandse J2Leisure organiseert samen met haar Chinese partner Glopen van 5 tot en met 11 mei ...