Tips om ook tijdens je vakantie goed bereikbaar te zijn
Hoewel we tegenwoordig binnen de EU ‘gratis’ kunnen bellen en internetten met ons huidige abonnement, zien we toch dat het lang niet voor iedereen even vanzelfsprekend is dat ze goed bereikbaar zijn.
Dit kan verschillende redenen hebben, waaronder bijvoorbeeld de type abonnement, maar ook de telefoon die ze hebben. Stel dat je normaal je mail altijd op je tablet of laptop checkt en je deze niet meeneemt op vakantie, dan ben je ineens een stuk minder goed bereikbaar. In dat geval is het belangrijk en ook verstandig om dit vooraf kenbaar te maken, zodat bijvoorbeeld collega’s ook weten dat je even niet reageert. Natuurlijk is er nog veel meer mogelijk en willen we je graag aan de hand van wat praktische tips en voorbeelden helpen zodat je ook tijdens je vakantie gewoon toegang hebt tot bijvoorbeeld het internet.
Maak gebruik van mobiele dataEen goede internetverbinding is ontzettend belangrijk om bereikbaar te blijven. Zorg ervoor dat je beschikt over voldoende mobiele data, zodat je altijd en overal online kunt zijn. Dit stelt je in staat om e-mails te checken, telefoontjes te beantwoorden en zelfs conference calls bij te wonen, mocht dit nodig zijn. Heb je dit momenteel niet, dan kun je via de vergelijkingssites Providercheck.nl gemakkelijk meerdere aanbieders met elkaar vergelijken en kijken welk abonnement het meest geschikt is voor je. Houd er wel rekening mee dat het internetten buiten de EU wel extra geld kost en je hiervoor een aparte bundel moet afsluiten.
Neem een laptop of tablet meeIn Nederland hebben we de luxe dat we vrijwel overal wel goed internet hebben. Is dit niet het geval of ben je niet helemaal tevreden over je aanbieder, dan kun je online gemakkelijk en snel via een vergelijker je internet abonnement vergelijken en kijken welke provider het beste aansluit en zonder problemen overstappen, mits je geen contract meer hebt natuurlijk. In het buitenland is het qua verbinding vaak net even wat anders. Daarom adviseren we ook om je laptop of tablet mee te nemen. Deze hebben vaak net even een wat betere antenne, waardoor het bereik sterker is. Je kunt ook je mobiel gebruiken als hotspot, maar de meeste hotels beschikken wel over een openbaar wifi netwerk in de lobby.
Geniet van je vakantieNatuurlijk zijn er bepaalde momenten waarop je bereikbaar moet zijn tijdens je vakantie. Zo is het bijvoorbeeld wel handig dat je kinderen je kunnen bellen op het moment dat er iets is, maar vergeet ook niet dat er mensen zijn met een baan of eigen bedrijf, waarbij het ook tijdens de vakantie gewoon doorgaat. Om er dan voor te zorgen dat je toch geniet, is het aan te raden om voor jezelf een vaste tijd af te spreken waarop je even wat belletjes of mailtjes doet en wegwerkt. Dit is niet alleen een stuk prettiger voor jezelf, maar ook voor de mensen om je heen. Het is namelijk niet gezellig wanneer jij iedere keer aan het werk is en de rest geniet van zijn of haar welverdiende vakantie.
Gerelateerde berichten:Geen gerelateerde berichten.
|
|
15/04/26
ACSI, boeking- en mediaplatform in de campingsector, kondigt vandaag de lancering aan van ACSI Broker Services, een gespecialiseerd pan-Europees brokerplatform gericht op fusies en overnames van campings en vakantieparken.
|
15/04/26
Tijdens de voorjaarseditie van de Algemene Ledenvergadering van de Vereniging van Evenementenmakers (VVEM) is Daniël Pardijs verkozen tot nieuw bestuurslid. Pardijs vult hiermee de positie die is vrijgekomen bij het aftreden van Gerard van Duykeren in november 2025.
|
15/04/26
Regiodeal zet projecten vitale vakantieparken naar uitvoering Voor vier belangrijke projecten van de organisatie Vitale Vakantieparken is Regio Deal-financiering toegekend via de gezamenlijke aanvraag Veluwe in Balans van VeluweAlliantie, provincie Gelderland en Vitale Vakantieparken. Dankzij deze ondersteuning kunnen de projecten Camping van Ons, Vakantielandschap van de Toekomst, Energie op Eigen Kracht en Pauzeparken de komende jaren daadwerkelijk worden uitgevoerd. Met deze investeringen wordt een belangrijke stap gezet richting een toekomstbestendige recreatiesector op de Veluwe. Samen met vakantieparken, overheden en kennispartners wordt gewerkt aan vernieuwende oplossingen voor vraagstukken rondom verblijf, eigenaarschap, duurzaamheid en energie. Vier projecten, één gezamenlijke opgave De vier projecten vullen elkaar aan en dragen elk bij aan het versterken van vakantieparken op de Veluwe: Camping van Ons richt zich op het behoud van kleinschaligheid en betaalbaarheid van vakantieparken. Door te onderzoeken hoe coöperatieve eigendomsvormen, regionale investeringen en regeneratief toerisme kunnen bijdragen, blijven opbrengsten en rendementen in de regio en wordt de Veluwe toegankelijk voor iedereen. Vakantielandschap van de Toekomst onderzoekt hoe vakantieparken zich kunnen ontwikkelen tot een kracht voor landschap, biodiversiteit en leefbaarheid. Via pilots en herontwikkelstrategieën worden toekomstbestendige concepten in de praktijk getest. Energie op Eigen Kracht ondersteunt vakantieparken bij de transitie naar duurzame energie. Met energiescans, samenwerking in energiekringen en pilots voor innovatieve toepassingen worden praktische, collectieve oplossingen ontwikkeld. Pauzeparken verkent de inzet van vakantieparken voor tijdelijke huisvesting en maatschappelijke opgaven zoals wonen, zorg en welzijn. Zo ontstaat een sociaal verantwoorde tussenfase voor parken zonder toeristisch perspectief. Leren, ontwikkelen en opschalen Wat de projecten verbindt, is de nadruk op samenwerking en kennisdeling. De opgedane inzichten worden actief gedeeld, zodat succesvolle aanpakken kunnen worden opgeschaald binnen en buiten de Veluwe. De eerste activiteiten starten in 2026. De uitvoering van de projecten (met uitzondering van Pauzeparken) ligt bij Park van de Toekomst.
|
15/04/26
Op de Dag van de Fietshelm groeit de aandacht voor veiligheid onder Nederlandse fietsers. Cijfers uit de fietsbranche laten zien dat de verkoop van fietshelmen de afgelopen jaren is gestegen. Zo meldde de ANWB dat de verkoop in 2023 met liefst 250% toenam, tot circa 65.000 helmen.
|
15/04/26
De internationale dino-experience Dino World strijkt binnenkort neer in de Zeelandhallen in Goes. Deze groots opgezette tentoonstelling, die normaal alleen in grote steden te zien is, neemt bezoekers mee naar een wereld waar dinosaurussen weer tot leven komen.
|
14/04/26
Eindhoven Airport publiceerde vandaag haar jaarverslag 2025. Financieel gezien was 2025 een topjaar. De luchthaven bereikte een nettoresultaat van 25,2 miljoen euro bij een omzet van 100,5 miljoen euro (2024: nettoresultaat: 23,3 miljoen euro, omzet: 96,2 miljoen euro).
|
13/04/26
Kampeerspecialist Obelink uit Winterswijk heeft de derde editie van de Nationale Ondernemersprijs gewonnen. Het familiebedrijf kreeg met 33 procent van de stemmen veruit de meeste steun van het publiek en liet daarmee de overige acht genomineerden ruim achter zich.
|
13/04/26
Langs de vaarroute Súd le, ter hoogte van het Friese natuurgebied de Eanjumer Kolken, staat een nieuw uitkijkpunt: De Zoutkegel. Gedeputeerde van provincie Fryslân Sijbe Knol en wethouder van gemeente Noardeast-Fryslân Maaike Prins openden op 9 april de nieuwe recreatieve voorziening.
|
|
22/04/26 t/m 23-04-26
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...
|
19/05/26
Van vakantiepark naar leisure-hub met een verhoogde gastbeleving dinsdag 19 mei 2026 Vakan...
|
26/05/26
Hoe ga je om met alle 'lastige' (jong) medewerkers? Wat is het fundament voor succes? dinsdag 2...
|
09/06/26
Breda University of Applied Sciences is trots om op 9 juni 2026 de derde editie van het European Sus...
|
10/06/26 t/m 13-06-26
Samen met de Adventure Tourism Research Association (ATRA) en Wageningen University & Research (...
|
|