Geplaatst op: 09-09-2024
Auteur: Marc Gerlings

DierenPark Amersfoort sluit aan bij Club van Elf

Zegetocht voor Voltron

DierenPark Amersfoort sluit aan bij Club van Elf
Dierenpark Amersfoort biedt onder meer een deel met dino\'s.
Sinds september is DierenPark Amersfoort het 24e lid van Club van Elf. Musea, attractieparken, stadsattracties en dierentuinen versterken elkaar op het gebied van verschillende sociale en culturele thema’s. 

"Wij geloven in de kracht van samenwerking om gezamenlijke doelen te bereiken. Dat is precies wat wij de komende jaren met de andere leden gaan doen”, vertelt Dierecteur Astrid Wassenaar.

DierenPark Amersfoort lid van Club van Elf

De leden van Club van Elf helpen elkaar om de bedrijfsvoering te optimaliseren door kennis en ervaringen met elkaar te delen. Samen buigen zij over vraagstukken met betrekking tot duurzaamheid, toegankelijkheid, veiligheid, gezonde voeding en gastbeleving. "Als lid van Club van Elf krijgen wij de mooie kans om niet alleen onze eigen expertise in te brengen, maar ook te leren van de waardevolle inzichten en ervaringen van andere leden”, verklaart Astrid. "Samen zetten we grote stappen richting een mooie toekomst voor mens, dier en natuur.”

Club van Elf bestaat onder meer uit Efteling, Nederlands Openlucht Museum, Diergaarde Blijdorp en Keukenhof. Door de deelname aan Club van Elf heeft DierenPark Amersfoort de mogelijkheid om samen met andere leisure-organisaties een verschil te maken op het gebied van duurzaamheid, educatie en maatschappelijke betrokkenheid. 

Astrid: "We kijken ernaar uit om samen met onze partners nieuwe initiatieven te ontwikkelen die bijdragen aan een betere toekomst.”
Trefwoorden: dierenpark, Amersfoort, Club van Elf, management

CELTH



||| Nieuws |||

09/02/26
Toiletten bij Amelisweerd maken recreatie breder toegankelijk
Vrijdag 6 februari hebben MDL Fonds, de provincie Utrecht en de gemeenten Utrecht en Bunnik samen twee natuurtoiletten geopend in recreatiegebied Amelisweerd. Met deze twee toiletten wordt een belangrijke stap gezet om dit natuurgebied voor een bredere groep mensen toegankelijk te maken.
09/02/26
Ondertiteling drie attracties en verhalen in Efteling
De gratis Efteling-app biedt bij drie attracties en alle sprookjes een gesproken vertelling en je kunt het verhaal laten ondertitelen.
09/02/26
Exclusief voor leden
Grootste LED-theater van Europa staat in Delft
Met de première van Willem van Oranje - De Musical is een uniek theater opgezet. L2L Ledscreens realiseerde voor deze productie de grootste LED-theateropstelling van Europa.
09/02/26
Tech die gastvrijheid voelbaar maakt in leisure, toerisme en hospitality
Je kent het moment: je staat met een koffer in je hand, de lobby ruikt naar versgemalen koffie en je wilt eigenlijk maar één ding, soepel aankomen. Dan blijkt de QR-code in de mail niet te laden, de wifi hapert en bij de receptie ontstaat een rij die nét te langzaam beweegt. Niemand bedoelt het verkeerd, maar de beleving krijgt een deuk voordat die goed en wel begonnen is. In leisure, toerisme en hospitality is dat het pijnlijke aan digitale frictie: het voelt meteen persoonlijk.
06/02/26
Op zoek naar oplossingen voor ruimte in toerisme?
Hoe creëer je die ruimte, fysiek, mentaal én maatschappelijk? Tijdens het Trendcongres Toerisme 2026 ontdek je concrete oplossingen, nieuwe perspectieven en inspirerende voorbeelden die je direct kunt toepassen in jouw werk. Extra voordeel: het gunstige Early Bird-tarief staat open.
06/02/26
Exclusief voor leden
PureCamp nieuw Nederlands merk in vouwwagens
Met de introductie van PureCamp #ONE betreedt een nieuw Nederlands merk de markt van vouwwagens. Opvallend in een markt die niet makkelijk is. De opzettijd, altijd een belangrijk argument voor kampeerders, levert dat voordeel op dat tot een marktaandeel kan leiden.
06/02/26
Exclusief voor leden
Nieuw theater in Bijlmer
Gemeente Amsterdam laat een nieuw Bijlmer Parktheater bouwen op het Anton de Komplein en het huidige theater wordt behouden.
06/02/26
Consument geeft meer uit aan horeca en recreatie
In december 2025 hebben huishoudens 0,8 procent meer goederen en diensten aangeschaft dan in december 2024, meldt het CBS. Ze kochten zowel meer goederen als meer diensten, zoals horeca, vervoer en cultuur.

||| Agenda |||

10/02/26
10/02/26 t/m 10-02-26: Kennistafel 5: De kracht van het landschapsontwerp als meerwaarde voor het vakantiepark
Datum: 10 februari 2026Locatie:  Molecaten Park Landgoed Ginkelduin Scherpenzeelseweg 53  ...
12/02/26
12/02/26 t/m 12-02-26: Dagrecreatie Live: het nieuwe ontmoetingspunt voor ondernemers in de dagrecreatie
Na twee edities van Recreatie Next Level is het op 12 februari in Evenementenhal Gorinchem tijd voor...
13/02/26 t/m 15-02-26
13/02/26 t/m 15-02-26: Fiets en Wandelbeurs
De Fiets en Wandelbeurs 2026. Drie dagen vol inspiratie, routes, outdoormateriaal, lezingen en vakan...
09/03/26
09/03/26 t/m 09-03-26: Nationaal Congres Evenementen 9 maart 2026
11? NCE is in Zandvoort op 9 maart 2026. De gemeente heeft zich, in samenwerking Zandvoort Marketing...
10/03/26
10/03/26 t/m 10-03-26: Opendeurdag Experience Factory Antwerpen; Europa’s grootste Indoor FEC Attractie
Primeur Langste E-Kart circuit van Europa en TimeMissionDatum: dinsdag 10 maart 2026Locatie: Michiga...