Geplaatst op: 20-12-2024
Auteur: Redactie
NRIT

Tourism Alumni Get-together op de Vakantiebeurs 2025

Tourism Alumni Get-together op de Vakantiebeurs 2025
Foto: Vakantiebeurs, Leroy-Beesemer

Ben jij een afgestudeerde van Inholland, NHL Stenden, HZ University, Saxion of Breda University en heb je een passie voor de reisbranche? Dan nodigen we je van harte uit voor het Tourism Alumni Get-together op de Vakantiebeurs 2025 op woensdag 8 januari 2025.

Dit event, georganiseerd door studenten van de Inholland Hospitality Managementopleiding, is een initiatief van vijf hogescholen (Hogeschool Inholland, NHL Stenden, HZ University of Applied Sciences, Saxion en Breda University of Applied Sciences), in samenwerking met de Vereniging van Kleinschalige Reisorganisaties (VVKR) en Reiswerk

Waarom je erbij moet zijn:

  • Netwerk: Maak nieuwe contacten en hernieuw oude banden met medestudenten en professionals uit de sector.
  • Inspiratie: Ontdek de nieuwste trends en ontwikkelingen in de reisbranche.
  • Carrièrekansen: Ontdek interessante vacatures en breid je netwerk uit.
  • Gezelligheid: Geniet van een gratis kop koffie en lekkers in een ontspannen sfeer.

Wanneer & waar:

  • Datum: Woensdag 8 januari 2025
  • Tijd: 10:30 - 12:30 uur
  • Locatie: VVKR-paviljoen, Hal 12, standnummer A001, Jaarbeurs Utrecht

Aanmelden: Scan de QR-code of deze link. 

X

Vergeet niet:

  • Toegang Vakantiebeurs: Haal je toegangsbewijs via www.vakantiebeurs.nl.
  • Na de bijeenkomst: Ontdek de rest van de Vakantiebeurs en laat je inspireren door de nieuwste reistrends.
Link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf6VW6p4MxoW4qez7HUxLc8TubLUyGL4KBtFDz_6vCD5OuMjQ/viewform?pli=1
Trefwoorden: Toerisme, vakanties, reisbranche, werknemers, alumni

CELTH



||| Nieuws |||

04/03/26
ITB Berlijn: Airbnb ontwikkelt zich voor alle reiservaringen
Op de vakbeurs ITB Berlin gaf strateeg van Airbnb, Nathan Blecharczyk, commentaar hoe het bedrijf AI...
02/03/26
Exclusief voor leden
Slimme ticketing helpt Klimrijk Brabant
Klimrijk Brabant opende zaterdag 28 februari het nieuwe klimseizoen. Dankzij een vernieuwd ticketconcept kunnen bezoekers voortaan de hele dag terecht op de klimparcoursen én bij diverse speel- en beweegactiviteiten.
27/02/26
Leiden wil Culturele Hoofdstad 2033 worden
In de nieuwste aflevering van Leisuretalk spreekt onze Mincke Pijpers van Leiden&Partners met Richard Otten over de positionering van Leiden. Geen standaard citymarketingverhaal, maar een open gesprek over koers houden in een stad vol belangen en ambities.
24/02/26
Exclusief voor leden
Le Champion tekent drie jaar samenwerking met BUKO
Sportorganisatie Le Champion werkt samen met BUKO als nieuwe partner van drie evenementen in Zandvoort: het hardloopevenement de Zandvoort Circuit Run, het fietsevenement de Omloop van Zandvoort en het wandelevenement de 30 van Zandvoort.
23/02/26
Den Haag krijgt eigen VVV cadeaukaart
Den Haag heeft er een nieuw, typisch Haags cadeau bij: de VVV Cadeaukaart Den Haag. Op donderdag 19 februari werd de kaart officieel gepresenteerd bij The Hague Info Store op station Den Haag Centraal.
23/02/26
Exclusief voor leden
Privésauna op het strand van Texel
Huur voor 1,5 uur jouw privésauna met uitzicht op het strand van Texel. Deze eerste mobiele sauna van het eiland staat op dit moment bij Paal 9. In de sauna is plek voor maximaal 5 personen.
19/02/26
GeoFort opent interactieve AI tentoonstelling met Bas Haring
Toekomstmuseum GeoFort opent vrijdag 20 februari een nieuwe interactieve tentoonstelling over kunstmatige intelligentie (AI). De aftrap wordt verricht door wetenschapper, schrijver en filosoof Bas Haring, die bekendstaat om zijn vermogen om complexe technologie begrijpelijk te maken voor een breed publiek.
16/02/26
Fiets en Wandelbeurs en E-bike Challenge scoren met 2026-editie
De 21e editie van de Fiets en Wandelbeurs in Jaarbeurs Utrecht heeft afgelopen weekend, samen met de E-bike Challenge, in totaal 24.628 enthousiaste bezoekers verwelkomd. Fietsers, wandelaars en outdoorliefhebbers konden in drie hallen terecht voor een breed aanbod aan actieve reizen, routes, bestemmingen, fietsen, e-bikes, outdoorproducten en accessoires.