Geplaatst op: 15-01-2025
Auteur: Marc Gerlings

Ruby Hotels zet Heeres in voor pr Nederlandse markt

Ruby Hotels zet Heeres in voor pr Nederlandse markt
Gevel Ruby Emma in Amsterdam. Foto: Ruby Hotels.
Ruby Hotels, de Duitse hotelgroep die bekendstaat om haar Lean Luxury-concept, heeft Eline Heeres (Stylemybrand) benoemd tot haar nieuwe freelance PR-adviseur voor de Nederlandse markt. 

Eline Heeres is gevestigd in Amersfoort en heeft een uitgebreide achtergrond in PR voor reis-, lifestyle- en modemerken. Ruby Hotels onderscheidt zich door moderne gastvrijheid met gedurfd design, comfort en betaalbare luxe. 

Met toplocaties in grote Europese steden richt de groep zich op de moderne reiziger die meer zoekt dan alleen een plek om te verblijven. Elk hotel heeft een uniek karakter, dat de geschiedenis en cultuur van de locatie weerspiegelt en tegelijkertijd design en technologie omarmt.

De Ruby Group is opgericht in 2013 en exploiteert momenteel 20 Ruby-hotels in heel Europa, met nog eens tien hotels in aanbouw of in de planningsfase. Daarnaast breidt Ruby zich uit naar China via een joint venture met Delonix, onder leiding van Alex Zheng. Naast hotels biedt Ruby ook Ruby Workspaces in München, Hamburg, Düsseldorf, Amsterdam, Wenen, Stuttgart, Malta en Florence. Tot de aandeelhouders van het bedrijf behoren de ECE Group; de Oostenrijkse Soravia Group; Franger Investment, een Duits familiebedrijf; Ocean Redstone, een private equity-fonds; de ondernemer Michael Hehn en Michael Struck.
Trefwoorden: hotel, pr, communicatie,

CELTH





||| Nieuws |||

24/01/25
Perspectieven op internationalisering in Uncover
We zijn verheugd aan te kondigen dat alle artikelen van de nieuwste editie van Uncover, het jaarlijkse, thematische tijdschrift van de Academy for Leisure & Events van de Breda University, nu online beschikbaar zijn in de kennisbank van NRIT.
21/01/25
Exclusief voor leden
Cash betalen vooral populair in buitenland
Menig toerist die Nederland bezoekt is verrast over de digitale betalingen terwijl zij met fysieke euro's in de hand staan. In Europa is cash nog steeds populair maar andere vormen van betalen groeien snel.
08/01/25
Van Velde in Raad van Toezicht Utrecht Marketing
Michel van Velde is sinds 1 januari toegetreden tot de Raad van Toezicht van destinatieorganisatie Utrecht Marketing. De Raad van Toezicht is daarmee compleet.
06/01/25
DNB gaat in maart weer open voor bezoekers
Na een bijna vijf jaar durende renovatie is het gebouw ook weer open voor bezoekers en toeristen. Een bijzondere attractie in het hart van de hoofdstad Amsterdam.
25/12/24
Op weg naar 2025
Het jaar 2024 loopt ten einde en we kijken vol verwachting uit naar een prachtig 2025. We willen jullie hartelijk bedanken voor de fijne samenwerking en het vertrouwen in ons.
16/12/24
HECkathon: studenten De Rooi Pannen aan de slag met vraagstukken Bredase bedrijven
Volgende week donderdag 19 december staat er een prachtig evenement op de planning voor onze Bredase studenten Toerisme, Leisure & Marketing, samen met een aantal prominente Bredase bedrijven en organisaties.
16/12/24
Meer Nederlanders boeken vroeg voor Oud en Nieuw, Breda en Rotterdam dit jaar populairder
HotelSpecials , een van de grootste Nederlandse aanbieders van hotelovernachtingen, ziet dit jaar een stijging van 32% in het aantal boekingen in Nederland vergeleken met dezelfde periode in 2023.
03/12/24
Exclusief voor leden
235.000 toeristische banen in Vlaanderen
In 2023 was de toeristische sector in het Vlaamse Gewest goed voor 235.481 arbeidsplaatsen. Dat komt...